Profil gracza - dodatkowe opcje

  • Rozpoczynający wątek Dj Haker
  • Data rozpoczęcia

Profile gracza, wybierz jakas opcje

  • Pomysl 1

    Głosy: 7 11,1%
  • Pomysl 2

    Głosy: 5 7,9%
  • Pomysl 3

    Głosy: 0 0,0%
  • Wszystkie

    Głosy: 10 15,9%
  • Zaden

    Głosy: 24 38,1%
  • Osoba, aby widziala te informacje w profilu musi posiadac konto premium

    Głosy: 2 3,2%
  • Pomysl 1 i 2

    Głosy: 9 14,3%
  • pomysl 2 i 3

    Głosy: 6 9,5%
  • Pomysl 1 i 3

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    63
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Profil gracza:
1. Nigdy nie wiemy ile gracz napisal postow na forum plemion lub wewnetrznym w plemieniu. mozna by taka notke zamiescic w opisie
2. liczba wiosek.... Jesli klikam na nazwe gracza to widze wiek login plec miejsce zamieszkania i ilosc pkt, ale czemu niepisze ile jest wiosek ?? trzeba wchodzic do rankingu i tam sprawdzac
3. Przegrani gracze. tak jak w punkcie drugim... Musimy wchodzic na ranking zeby to sprawdzic, czemu niema tego w opisie?!/

prosze o komentarze do poszczegolnych pomyslow, oraz branie udzialu w sondzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza - dodatkowe opcje

Zagłosowałem na pomysł 1 i 2...Powinno tak być:)
 

DeletedUser482

Guest
Odp: Profil gracza - dodatkowe opcje

1. Co to zmieni, że będziesz wiedział kto ile postów napisał?
2. Mnie np. nie bolą te 1-2 dodatkowe kliknięcia.
3. Tak jak w punkcie drugim.

Ogółem: zmiany niepotrzebne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza - dodatkowe opcje

Ad.1 Mozesz sprawdzic ile kto napisal postow na forum ogolnym plemion, wystarczy wejsc w profil gracza. A na forum wewnetrznym nie wiem co mialoby to na celu...
Ad.2 Naprawde takie to interesujace ile gracz ma wiosek? Punkty sa jakims wyznacznikiem, a jak juz koniecznie potrzebujesz znac ilosc wiosek to bardzo sie nie zmeczysz wchodzac w ranking...
Ad.3 Nie wiem za bardzo o co Ci tu chodzilo... O pokonanych wrogow? Jezeli tak to to jest typowo rankingowa informacja, wiec po co ma byc umieszczana w profilu.

Widze, ze dla Ciebie straszne jest uzyc klawiatury... najlatwiej tylko myszka operowac co?:rolleyes:
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Profil gracza - dodatkowe opcje

Profil gracza:
1. Nigdy nie wiemy ile gracz napisal postow na forum plemion lub wewnetrznym w plemieniu. mozna by taka notke zamiescic w opisie
2. liczba wiosek.... Jesli klikam na nazwe gracza to widze wiek login plec miejsce zamieszkania i ilosc pkt, ale czemu niepisze ile jest wiosek ?? trzeba wchodzic do rankingu i tam sprawdzac
3. Przegrani gracze. tak jak w punkcie drugim... Musimy wchodzic na ranking zeby to sprawdzic, czemu niema tego w opisie?!

1. A po co ci to wiedzieć?
2. Przecież wioski są wyświetlone (przynajmmniej ja tak mam), wystarczy policzyć, mózg się trochę rozrusza :D
3. Jesteś na tyle leniwy że nie chce ci się kliknąć dwa razy napisać coś i znów kliknąć?
 

DeletedUser14347

Guest
Odp: Profil gracza - dodatkowe opcje

Wypowiem się tylko co do 1., co do reszty zdania nie mam.

Pytacie, po co komu taka informacja. Może żeby sprawdzić aktywność poszczególnych graczy na forum Plemienia? Jeśli informacje te byłyby dostępne tylko dla moderatorów, to nikt by nie spamował, by zaszpanować licznikiem, a ilość napisanych postów mogłaby powiedzieć Władzy, kto się udziela, a kto nie. Przykładowo w moim plemieniu moderatorzy liczyli każdy post i napisali, kto ile wiadomości wysłał - dowiedzieliśmy się, kto tylko jest w Plemieniu, a kto jest i się nim interesuje. Jestem za.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza - dodatkowe opcje

A myslisz ze "władza" nie wie kto sie udziela? jak ktos regularnie czyta forum, to wie z kim gada...:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza - dodatkowe opcje

BEZNADZIEJA!!! Wystarczy kliknąć tam gdaie trzeba i się widzi kto ile ma wiosek i inne bzdety!!!
 

DeletedUser14347

Guest
Odp: Profil gracza - dodatkowe opcje

A myslisz ze "władza" nie wie kto sie udziela? jak ktos regularnie czyta forum, to wie z kim gada...:rolleyes:

Owszem, ale to nie zawsze da się spamiętać. Możesz stoczyć z kimś rozmowę w jakimś temacie na jakiś temat i po tym go zapamiętać, a okaże się, że to jego jedyny, kilku postowy udział w forum na skali kilku miesięcy. Ty jednak po tej dyskusji go zapamiętasz jako "aktywnego". Pamięć płata figle, zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z kilkudziesięcioosobowym plemieniem.

W cyfrach wszystko wyraźnie widać, jak na dłoni. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż zliczenia wszystkich postów nie można porównać do kliknięcia w ranking, by sprawdzić ile ktoś ma wiosek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza - dodatkowe opcje

Pamięć płata figle, zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z kilkudziesięcioosobowym plemieniem.
.


Czasem plata, jednak jesli "wladza" jest z powolania, to panuje nad wszystkim i nie zapamietuje jednej tylko rozmowy:) Oczywiscie ta opcja nie przeszkadzalaby pewnie nikomu, ale skoro tez nic specjalnego nie wnosi, to po co cokolwiek zmieniac:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza - dodatkowe opcje

Pamięć płata figle, zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z kilkudziesięcioosobowym plemieniem.

heh... to w takim razie sprzyjaloby to masowkom.

poza tym wladza powinna liczyc kilka osob, wtedy kazdy pamieta tego kto siew na prawde udziela, a takiego jednorazowego tylko osoba opisana przez Ciebie wyzej.

ja np. na s3 mam jednoosobowe plemie i sie ciesze - na razie;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14347

Guest
Odp: Profil gracza - dodatkowe opcje

heh... to w takim razie sprzyjaloby to masowkom.

I co z tego? To, że masówki są łatwym łupem, trudną do zorganizowania organizacją, nie oznacza, że należy je tępić pod względem technicznym. Owszem, mnie też one denerwują, ale w tym momencie je dyskryminujesz - to, jaką liczebność ma Plemię zależy wyłącznie od gustu Władzy. Jeśli uważają, że poradzą sobie np z 200 osobowym plemieniem, to dlaczego mamy mu tego bronić? ;)

Nie zaprzeczycie, że lepiej polegać na danych liczbowych, niż na własnej pamięci. A jeśli połączy się liczbę postów z doświadczeniami na temat ich treści i jakości, to wiadomo, kto jak wartościowy jest dla Plemienia [to zdanie mogło mi trochę niestylistycznie wyjść :p].
 

DeletedUser9668

Guest
Odp: Profil gracza - dodatkowe opcje

A co sądzicie by dodać do profilu GG i meil?
 

DeletedUser14879

Guest
Odp: Profil gracza - dodatkowe opcje

ja sie nie zgadzam na temat GG i E-mail.

To moze byc zbyt niebezpieczne, poniewaz wiadomo, co sie teraz dzieje na swiecie :)
 

DeletedUser14879

Guest
Odp: Profil gracza - dodatkowe opcje

chyba ze za zgoda :) no to tak :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza - dodatkowe opcje

GG może być a E-mail zbędny jest;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza - dodatkowe opcje

Wypowiem się tylko co do 1., co do reszty zdania nie mam.

Pytacie, po co komu taka informacja. Może żeby sprawdzić aktywność poszczególnych graczy na forum Plemienia? Jeśli informacje te byłyby dostępne tylko dla moderatorów, to nikt by nie spamował, by zaszpanować licznikiem, a ilość napisanych postów mogłaby powiedzieć Władzy, kto się udziela, a kto nie. Przykładowo w moim plemieniu moderatorzy liczyli każdy post i napisali, kto ile wiadomości wysłał - dowiedzieliśmy się, kto tylko jest w Plemieniu, a kto jest i się nim interesuje. Jestem za.

o to chodzi.... wlasnie, chetnie bym dal nagrode osobie ktora udziela sie najwiecej na forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza - dodatkowe opcje

Dj Haker... jeżeli masz zamiar dalej dawać nam jakieś amatorskie pomysły, to lepiej rozwiń tą swoją wioskę do 4000 pkt i dobuduj tą zagrodę na 15 poziom...

Bo jak narazie wszystko, co tu napisałeś jest dla mnie absolutnym bezsensem.

Miłego dnia życzę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry