Prędkość Jednostek - ulepszenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser78462
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem w życie tego projektu? ;)

  • Tak

    Głosy: 56 33,3%
  • Nie

    Głosy: 112 66,7%

  • W sumie głosujących
    168
Status
Zamknięty.

DeletedUser84633

Guest
niech wprowadzą niektóre zmiany w te gre
ale ta zmiana by mi sie nie podobała
 

DeletedUser83433

Guest
Prędkość co najwyżej mogła by być miedzi 2 a 3 ale nie jakieś 200% WoW prędokśc 4? i słabi w ataku lol...Słaby pomysł

Jestem na NIE
 

DeletedUser

Guest
i poco tak kombinować zbyt mało pożytku jedynie szlachcic mógłby szybciej iść bo troche za wolny :D
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak poniewaz mozna by było szybciej sie poruszac i ataki byłyby czasami szybkie dlatego nasi wrogowie nie byli by w pełnym stanie sie obronic co najweyzejk wyprodukowac 1 pikiniera
 

DeletedUser

Guest
lepiej pyśpieszyć grubasa na zasadzie jeżeli idzie na opuszczoną wioske idzie 2 razy szybviej a na wioske aktywnego gracza z taką prędkością jak jest teraz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
...

zróżnicowana prędkość jednostek umożliwia wyliczenie jakie jednostki idą na daną wioskę, dla tego uważam ze to głupi pomysł ;p
 

DeletedUser

Guest
26 świat wiem

wiem że to nie ten temat ale moge wiedzieć kiedy wyruszy 26 śwat:confused::confused:
 

DeletedUser24557

Guest
Jeśli w ataku byłoby widać prędkość z jaką idzie atak to jestem na TAK
 

DeletedUser86349

Guest
Nasz kochany Plemiona team napewno wie można się ich spytać.To nic nie kosztuje.:cool:
 

DeletedUser33604

Guest
NIE

Jestem na nie ponieważ za duże uproszczenie ... Jak bd farmic wioche koło Ciebie idzie 6 min przy 100% 3 min ... Przy farmie za szybko ...
 

DeletedUser63121

Guest
lepiej pyśpieszyć grubasa na zasadzie jeżeli idzie na opuszczoną wioske idzie 2 razy szybviej a na wioske aktywnego gracza z taką prędkością jak jest teraz


I to jest najbardziej inteligenty pomysł, a nie kręcenie tymi jednostkami.
na barby grubasa przyśpieszyć kilkakrotnie, na wioski gracza taka prędkość jak jest.

Ale za pomysłem kręcenia jednostkami nie jestem
 

DeletedUser89700

Guest
Moim zdaniem jednoski sa za wolne ( najgorzej to z grubasem )
Dlatego propouje je przyszybszyc ze 2x
 
Status
Zamknięty.
Do góry