Pp

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser192391
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser192391

Guest
Mam pytanie jak sie zarabia pp jak na goeldzie premium nie moge
 

DeletedUser

Guest
Pozyskiwać PP można tylko i wyłącznie za pośrednictwem giełdy premium.
Pomijam możliwość kupna PP
 

DeletedUser130574

Guest
Giełda premium działa jak spichlerz. Kiedy jest pełna nie możesz już nic sprzedać i jedyną opcją jest kupno surowców. W takiej sytuacji sprzedać możesz jedynie, gdy ktoś inny kupi i zwolni się trochę miejsca.

Na początku świata jeszcze coś PP zarobisz, później już praktycznie nic.
 

DeletedUser130574

Guest
Ten jest 'bardziej efektywny' niż poprzedni bo PP płacisz grze, a nie innemu graczowi, więc jakby nie patrzeć z łącznej puli PP wśród graczy znikają Twoje punkty, a w poprzednim systemie kiedy płaciłeś graczowi to inny gracz miał te PP i mógł za nie kupić również surowce i tak w nieskończoność te punkty by wędrowały i Inno by na tym nie zarobiło :) A teraz jak chcesz kupić surkę to płacisz firmie w postaci PP i dostajesz surowce, a punktami już nikt nie obraca :p
 

DANIU 997

Zwiadowca
Wynik reakcji
124
A ja mam pytanie jak zarabiać pp? niektórzy zarabiają po 10 i więcej tysięcy pp "na raz" a mi wystarczy np 3,tylko jak to efektywnie zrobić?
 

DeletedUser

Guest
chodzi mi o efektywny sposób,czy eko + deff czy w lk lecieć

Co Ty do mnie rozmawiasz? :haha:

PP można albo z giełdy:
- nie ważne co będziesz miał, bo i tak musisz natrafić na ten jeden moment, kiedy ktoś będzie miał za dużo PP

albo z zakupu:
- kupujesz ile chcesz, ale bulisz w zł

innego sposobu nie ma :rolleyes:
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Widzę, że do tej pory nie padła tu wystarczająca i wyczerpująca odpowiedź.
Mechanizm jest tak skonstruowany, że tak na dobrą sprawę nawet prowadząc wioskę w sposób efektywny (liczne farmy, mocno rozbudowany spichlerz, itp...) nie jesteś w stanie zamienić całego spichlerza surowców na punkty Premium. Po prostu giełda nie ma takiej pojemności i to jest właśnie podstawowe ograniczenie w zarabianiu punktów giełdą Premium.
Oznacza to też, że efektywne zarabianie PP polega w praktyce wyłącznie na śledzeniu giełdy i zapełnianiu jej surowcami po brzegi zaraz po tym, gdy ktoś część tych surowców kupi, przy czym zasada jest prosta: kto pierwszy, ten lepszy.
 

DeletedUser168247

Guest
Lakazs, poleć do lekkiej zbuduj jakąś ilość 30/50/100 około i farm non stop, a na giełdzie sprzedawaj tylko przy dobrym kursie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry