Poziomy Flagi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser195153
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł i chciałbyś go zobaczyć w grze?

  • Tak

    Głosy: 2 15,4%
  • Nie

    Głosy: 11 84,6%

  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser195153

Guest
Witam ponownie. Tym razem chciałbym się skupić na Flagach w Plemionach, a więc Cel Flag jest dosyć prosty mają nam dawać określone bonusy wówczas gdy takową założymy, im większy poziom Flagi, tym równo znacznie więcej ma do zaoferowania dana flaga, co oznacza, że staramy się wbić maksymalny poziom flagi a już wcześniejsze flagi, są kompletnie nieużywane.

Do czego zmierzam?
Chciałbym aby na Plemionach pojawił się system, który sprawi, że dany poziom flagi będzie miał określonego cooldowna (czas oczekiwania) na zmianę na inną, jednocześnie mniejsze flagi nie pójdą w niepamięć dlatego, że będą mieć ten cooldown po prostu mniejszy niż w przypadku lepszych flag, więc do nich będzie można podejść w sposób taktyczny (w końcu gra w dużym znaczeniu opiera się na taktyce).

Moja Propozycja cooldown'ów:
1 poziom - 4 godziny
2 poziom - 8 godzin
3 poziom - 12 godzin
4 poziom - 16 godzin
5 poziom - 20 godzin
6 poziom - 24 godziny
7 poziom - 30 godzin
8 poziom - 36 godzin
9 poziom - 42 godziny
10 poziom - 48 godzin

Piszcie, głosujcie czy jesteście za takim pomysłem, czy może jednak nie, albo macie własne uwagi co do tego pomysłu. Zapraszam do aktywności pod tematem :)
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
Mam obecnie 213 wiosek, flag mi brakuje, używam nawet te najsłabsze i dla mnie jest to nie potrzebne. Jestem na nie.
 
Do góry