Posty na forum plemienia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser168199
  • Data rozpoczęcia

Posty na forum plemienia

  • Dobry pomysł

    Głosy: 10 38,5%
  • Zły pomysł

    Głosy: 14 53,8%
  • Do dopracowania (w komentarzu napisz co)

    Głosy: 2 7,7%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser168199

Guest
Otóż, chciałbym zaproponować, aby rada plemienia miała opcję sprawdzania kto ile napisał dziennie postów. Po co to ? Dzięki temu rada wiedziałaby kto jest aktywny na forum, a kto nie. Ogólnie ułatwiłoby to zarządzanie plemieniem.

Wyglądałoby to mniej więcej tak:

(nick gracza np.)Naruto152 - i obok ilość postów, które napisał danego dnia czy też tygodnia jak kto woli ;)
 

DeletedUser162819

Guest
Jeżeli naliczanie było by w wyznaczonych zakładkach,to czemu nie
 

DeletedUser144395

Guest
Na nie. Naie każdy aktywny udziela sie na forum tylko robi swoje i idzie spac.
 

DeletedUser

Guest
i jeszcze odznakę byś pewnie chciał do tego za liczbę postów ? :D
 

DeletedUser98935

Guest
Otóż, chciałbym zaproponować, aby rada plemienia miała opcję sprawdzania kto ile napisał dziennie postów. Po co to ? Dzięki temu rada wiedziałaby kto jest aktywny na forum, a kto nie. Ogólnie ułatwiłoby to zarządzanie plemieniem.

Wyglądałoby to mniej więcej tak:

(nick gracza np.)Naruto152 - i obok ilość postów, które napisał danego dnia czy też tygodnia jak kto woli ;)

Jak "rada" chce mieć świetnych spamerów na forum to niech "rada" sobie takowych zaprosi. A jak chce mieć rada dobrych graczy w plemieniu to niech nie wyjeżdża z takimi propozycjami i niech nie nazywa siebie "radą". NIE.
:p
 

DeletedUser168199

Guest
Spamerów ? Kurde, bardzo często jest tak, że 90% plemienia się wogóle nie udziela, a jeśli już coś napisze to: "Pomóżcie mi jestem atakowany!!!" ... Czy o to chodzi ?!? Przecież łatwiej jest zarządzać plemieniem, w którym ludzie się udzielają, wypowiadają na temat
spraw plemiennych czy innych tego typu rzeczy. Lepiej jest jeśli plemię żyje i mówi co myśli, a nie milczy i olewa forum, które służy tylko po to by prosić o pomoc czy surki. Jeśli jednak rada wiedziałaby o tym kto ile postów pisze to wiedziałaby też kto jest aktywny i kto udziela się w plemieniu. A osobniki, których liczba postów na forum wynosi : 0 została by np. wyproszone czy upomniane .

POZDR.
 

DeletedUser98935

Guest
Spamerów ? Kurde, bardzo często jest tak, że 90% plemienia się wogóle nie udziela, a jeśli już coś napisze to: "Pomóżcie mi jestem atakowany!!!" ....
I Twoim zdaniem liczenie postów kto ile napisał na forum załatwi ten problem?

Czy o to chodzi ?!? Przecież łatwiej jest zarządzać plemieniem, w którym ludzie się udzielają, wypowiadają na temat
spraw plemiennych czy innych tego typu rzeczy. Lepiej jest jeśli plemię żyje i mówi co myśli, a nie milczy i olewa forum, które służy tylko po to by prosić o pomoc czy surki. Jeśli jednak rada wiedziałaby o tym kto ile postów pisze to wiedziałaby też kto jest aktywny i kto udziela się w plemieniu. A osobniki, których liczba postów na forum wynosi : 0 została by np. wyproszone czy upomniane .

POZDR
Łatwiej zarządzać plemieniem, w którym ludzie grają. Masz chyba mylne pojęcie "aktywności". Gracze wchodzą, czytają co nie oznacza, że muszą napisać post jeżeli nie jest to konieczne. Aktywność to nie forum, szczególnie w początkowej fazie gry. Aktywność to dbanie o konto/zaglądanie, obrona, atak gra wspólna z plemieniem czyli wspólne akcje i tutaj jeżeli będzie musiał wziąć udział w dyskusji na forum to pisze, bo równie dobrze zależnie od sytuacji może to zrobic na pw. Zasada jest prosta nie wyrabiasz, nie masz pojęcia o prowadzeniu plemienia to nie bierz się za to. Bo specjalnie dla Was nie będą wprowadzane (mam nadzieję) takie zmiany:mad:
 

DeletedUser168199

Guest
I Twoim zdaniem liczenie postów kto ile napisał na forum załatwi ten problem?


Otóż nie chodzi o to, że załatwi lecz jestem obecnie w pewnym plemieniu, na pewnym świecie. Uwierz mi forum jest tam niewiarygodnie ciche, ponieważ na 32 osoby udziela się 5 (w tym ja :D). Gdyby rada miała wgląd w to kto ile napisał postów, wiedziałaby też kto jak żyje plemieniem. Owszem są kropki, które robią się żółte gdy ktoś nie zagląda na forum dłużej niż dzień i czerwone gdy nie obserwuje go przez tydzień, ale czy to rozwiązuje problem ? Gdyby było liczenie postów to rada mogłaby ustalić kto i jak się udziela i dzięki temu spróbować coś uczynić by rozwiązać problem nieaktywności pewnej grupy współplemieńców na forum. Zdaje sobie sprawę, że nie łatwo byłoby nakłonić grupę milczków by nagle ni z tego ni z owego zaczęli się udzielać na forum. Jednak dałoby to fundamenty by spróbować coś z tym fantem zrobić :p


Łatwiej zarządzać plemieniem, w którym ludzie grają. Masz chyba mylne pojęcie "aktywności". Gracze wchodzą, czytają co nie oznacza, że muszą napisać post jeżeli nie jest to konieczne. Aktywność to nie forum, szczególnie w początkowej fazie gry. Aktywność to dbanie o konto/zaglądanie, obrona, atak gra wspólna z plemieniem czyli wspólne akcje i tutaj jeżeli będzie musiał wziąć udział w dyskusji na forum to pisze, bo równie dobrze zależnie od sytuacji może to zrobic na pw. Zasada jest prosta nie wyrabiasz, nie masz pojęcia o prowadzeniu plemienia to nie bierz się za to. Bo specjalnie dla Was nie będą wprowadzane (mam nadzieję) takie zmiany:mad:


Owszem są gracze, którzy czytają każdy post, w każdej zakładce nie zostawiając po sobie śladu w postaci napisanego komentarza, jednak bądźmy realistami - niektórzy po prostu klikną w zakładkę zwaną "forum" by później rada nie robiła im wyrzutów, że są nieaktywni; jednak nie czytają ani jednego posta. Jednak sam/a przyznaj, że "fajniej" jest być w plemieniu, w którym gracze przynajmniej udają, iż są zaangażowani poprzez dyskusje na forum w bardziej lub mniej ważnych kwestiach.

PS: Sam staram się nie tworzyć plemion, ponieważ kiepsko mi to wychodzi, jednak często w plemieniu, w którym jestem posiadam fuche radnego, moda, czy np. rekrutanta ;)
PPS:Co do możliwości wprowadzenia mojego pomysłu zdaje sobie sprawę, że raczej nie przejdzie jednak jestem pewien, iż coś takiego znacząco ułatwiłoby prace radnym :rolleyes:
 

DeletedUser159420

Guest
Wiele osób czyta forum ale nie udziela się bo nie ma nic do dodania. Proste. Dlatego też jestem na nie.
 

DeletedUser98935

Guest
Owszem są kropki, które robią się żółte gdy ktoś nie zagląda na forum dłużej niż dzień i czerwone gdy nie obserwuje go przez tydzień, ale czy to rozwiązuje problem ?
Odetnij pępowinę od samego pojęcia konta i forum :D Kropki koloryzują się gdy ktoś w ogóle nie zagląda na konto. Czyli się nie loguje do gry.
- żółta - nie 1 dzień nieobecności tylko 3 dni.

Gdyby było liczenie postów to rada mogłaby ustalić kto i jak się udziela i dzięki temu spróbować coś uczynić by rozwiązać problem nieaktywności pewnej grupy współplemieńców na forum. Zdaje sobie sprawę, że nie łatwo byłoby nakłonić grupę milczków by nagle ni z tego ni z owego zaczęli się udzielać na forum. Jednak dałoby to fundamenty by spróbować coś z tym fantem zrobić :p

Co do "milczków" na forum sprawa jest bardzo prosta. Jest akcja poprzedzona wpisem na forum, nie bierze udziału - wypad z baru.
Co do kwestii ogólnej aktywności tutaj można wszystko sprawdzić: kto kiedy się logował, jego atak, obrona itd.
KLIK
Żadne liczenie postów nie załatwi tego i innych problemów w plemieniu tylko konsekwentność i doświadczenie dowodzących plemieniem.
 

DeletedUser168199

Guest
Nie mam siły się spierać. W związku z duża liczbą głosów negatywnych pogodziłem się, że pomysł nie przejdzie :p
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Też jestem na nie.

Przez ostatnie blisko 3 lata poznałem kilkanaście osób, które nie widzą potrzeby pisać czegokolwiek na forum, ale udział w akcji plemiennej to dla nich sprawa honoru.

Znam też takich, którzy na forum brylują, a jak widzą krzyżyki, to dają zasta i dziwnym trafem mają pilny, niespodziewany, kilkudniowy wyjazd.

Aktywność na forum świadczy wyłącznie o gadatliwości graczy, nie o sile plemienia i w żaden sposób nie pomaga w zarządzaniu plemieniem. Fakt, że wszystkim przyjemniej, gdy na forum jest z kim pogadać, ale postami na forum jeszcze nikt żadnej wojny nie wygrał (mylę się?).
 

DeletedUser

Guest
Nie bo ta opcja by tylko spamu dowaliła chociaż jestem za spamem na forum ale to konstruktywnym a nie bezsensownym
 

DeletedUser147225

Guest
jedni będą pisać w karczmie zyliard postów dziennie a inny udzieli się raz a konkretnie tam gdzie trzeba....
na nie
 
Status
Zamknięty.
Do góry