Porzucenie wioski.

  • Rozpoczynający wątek Awatares
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o możliwości porzucenia wioski?

  • To świetny pomysł!

    Głosy: 104 39,4%
  • Ciekawe, ale można to jeszcze dopracować (wyjaśnię w poście)

    Głosy: 44 16,7%
  • Raczej nie mam zdania

    Głosy: 37 14,0%
  • Nie przypadł mi ten pomysł do gustu

    Głosy: 79 29,9%

  • W sumie głosujących
    264
Status
Zamknięty.

DeletedUser143103

Guest
....

ej gościu a jak ktos niechce zeby mu nabijali pk obrońcy
jak bez tego z tym ze jak idą ataki to sie z tym zgodze
pomysł całkiem całkiem ale narpiew pomyś a potem napisz a nie na odwrut...;)
 

DeletedUser

Guest
no rzeczywiście nabijanie punktów obrońcy straszna sprawa, nie wiem czy jest osoba która nie lubi nabijania obrony, chyba że w ogóle robi w gacie jak mieczyki widzi to inna historia
 

DeletedUser97692

Guest
Zdecydowanie nie. Nie wyobrażam sobie sytuacji gdy wioska jest niepotrzebna. Jesli mam taka wiochę (powiedzmy wykorzystaną wcześniej jako "skok" w przemieszczaniu się w inny rejon i jest to wioska jedyna w tym miejscu - sytuacja o której autor propozycji mówi, ze to wioska zbędna) to robie w niej deff, przesuwam go na front i wiochę zostawiam pustą. Deff na froncie w każdych ilościach się przydaje, a jak mi ją podbiją, bo pusta, problem "zbędności" sam sie rozwiąże.

Tak, ze pomysł zupełnie nietrafiony.
 

DeletedUser

Guest
idiotyczny pomysł.
Ciekawe czy autor tego tematu wziął pod uwagę to że w tej wiosce robi się surka i składane są paczki czy też monety ( w zależności od stylu świata).
Jak czytam takie propozycje to aż sie chce napisać: -zostaw plemiona zagraj w Metin-a........... - bez komentarza.



pozdrawiam
 

DeletedUser135398

Guest
Aby nie ułatwiać pracy multi, wioska spadałaby do 26 pkt... ale bonusik, jest szansa, aby stała się koczowniczą ;)
 

DeletedUser145410

Guest
odp

hohoh ja się domyśliłem o co chodzi autorowi pomysłu, chociaż sam pomysł mógłby być bardzo dobry, ale autor napisał: " po opuszczeniu wioski zostawała by ta sama produkcja" co to oznacza?
Że na podbitych terenach, gdzie przeciwnik ma daleko, rozwijałby wioseczkę na fulleko, aby ją opuścić i mieć mega farmę!!! I szlachcica na następną wioskę! Bez rozwiązania tego problemu jestem na NIE!
Głupi pomysły też z 20 stopniem ratusza, bo komuż się chciało rozwijać wioskę po to żeby ją opuścić!
 

DeletedUser104891

Guest
Nie

na co komuś opuszczać wiochę??????

jak wystarczy wiochę rozbudować:)


jak na przykład kogoś atakują codziennie????
i porzucisz wiochę?????. żeby jej nie przejął?? . bez przesady:(


a poco porzucać wiochy jak można oddać kolegom lub graczom z plemienia:)

np porzucisz wiochę??/ potem ktoś ją przejmie i będzie cię atakować:) i co masz same starty

Poco porzucać wiochy i mieć straty jak można dobrze zainwestwać w wiochy ?


z tym ratuszem to przesada
 

Messien

Szlachcic
Wynik reakcji
3.337
I nagle w statystykach wojennych będzie 0:0 bo każdy już pewny straty wsi po prostu ją porzuci? nie
 

DeletedUser

Guest
No niestety, mi nawet na te odległe strony się nie chce przechodzić.
 

DeletedUser

Guest
można to by było zrobić ale moim zdaniem bardziej dopracować że np. wioskę wojsko itp oddajesz przyjacielowi czy coś takiego..
 

DeletedUser

Guest
moim zdaniem tez spk pomysł ale można by to było dopracować że np. wioskę wojo itp. możesz oddać graczowi (przyjacielowi) lub tam po połowę 2 graczom 3 jak kto chce...
 

DeletedUser161685

Guest
2 posty obok siebie -,-

To co tutaj mówisz drogi przyjacielu kupy się nie trzyma. Już teraz są krzyki o te..darmowe wioski. Jakby można było coś takiego to już całkiem na FO byłaby wrzawa :)
Nie ma szans.
 

DeletedUser

Guest
Lord to ja mam propozycje, założe 10 kont na jakimś świecie i z 9 kont wioski przekaże na 1 konto, wtedy gwarant top 1 świata -.-
 
Status
Zamknięty.
Do góry