Pory roku

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser131873
  • Data rozpoczęcia

No i co ?

  • Dobre

    Głosy: 262 78,0%
  • Nie

    Głosy: 42 12,5%
  • Do dopracowania

    Głosy: 27 8,0%
  • Coś innego (co?)

    Głosy: 5 1,5%

  • W sumie głosujących
    336
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł. Podoba mi się to :D Fajny widok dla oczu jeśli chodzi o śnieg w plemionach, można jeszcze zrobić że w zimę prędkość jednostek będzie wolniejsza o 10%
 

DeletedUser148050

Guest
Mi to się podoba. W zimie może być że wojska się wolniej poruszają przez śnieg lub dostosowana ilość wydobywanych surków do pory roku.
 

DeletedUser

Guest
Na nie

Przeglądy gradiczne wioski są dobre takie jakie teraz są
 

DeletedUser147624

Guest
ciekawy pomysł i popieram. Jeszcze można by dodać po przejściu huraganu:D
 

DeletedUser

Guest
Zmiana może kosmetyczna i niewielkiej wagi ale ciekawa i uprzyjemniająca rozgrywkę.
Taki ślad upływu czasu był by wart wprowadzenia.

A co do wojen po wprowadzeniu tej nowej grafiki to pewnie by były. Co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości. Człowiekowi z reguły trudno jest dogodzić i zawsze się do czegoś przyczepi :D Zawsze paru krzykaczy na FO się znajdzie grożących czym popadnie :D

Głosuję na TAK!
 

DeletedUser

Guest
Jestem za. ;). Z tego co wiem jak masz premium to możesz wgrać styl.
Ale nie wiem czy dalej to funkcjonuje. Od roku nie kupowałem premium...
 

DeletedUser

Guest
Jestem zdecydowanie na tak! Ale zeby to się nie zmieniało tak od razu, z dnia na dzień, tylko stopniowo. ;]
A i lepiej, jakby było to opcjonalne, bo niektórym mogłoby się nie podobać.
 

DeletedUser

Guest
głos na NIE bo pewnie tylko będzie spowalniac neta...wyobrażam sobie jak dzieci będą siedziec i godzinami patrzec jak pada sniego na koszary,ratusz itd:D
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł.
Wrażenie wizualne też jest ważne..:)
Najlepiej wprowadzić cztery pory roku, bo dwie to za mało.

Jak patrzę na ankietę to pierwsza opcja zdecydowanie prowadzi.:)
 

DeletedUser

Guest
Według mnie bardzo dobry pomysł, także zastanawiałem się na tym tematem, jednak widzę, że ktoś był szybszy. Takie pory roku były by super rzeczą, przede wszystkim dla większości użytkowników plemion. Wrażenie wizualne też jest bardzo ważnym czynnikiem. Oczywiście, że jestem na TAK.
 
Status
Zamknięty.
Do góry