PORADNIK by LoH - świat z limitem, typu 55

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser152632
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser152632

Guest
Ja to mysle ze pierwsze powinienes zagrac na takim stylu na 2-3 swiatach do przynajmniej 500wsi - w miedzyczasie doszlifowac start na nowych ktore powstaja tak do 5-10 wsi - jednoczesnie cisnac na jakims na ktorym trzymasz topke majac kilka set wsi no a potem mozesz jakis logiczny poradnik napisac .
- niestety na takim świecie 2gą wioskę będzie rozwijało się trochę inaczej - mniej farmienia, mniej wojska - więcej EKO etc. ale to potem więc wniosek niosący do długodystansowej gry jest nie trafny - start jest specyficzny dla tego go opisuję na świeżo - a dalsze kroki w grze będę także przedstawiał na bieżąco. Napewno w miare startów na takich ustawieniach byłby bardziej doszlifowany, lecz nie zamierzam startować, a uważam że wiele osób zrobiło tu podstawowy błąd i poszło od razu w LK - temu powstaje ten poradnik - by uświadomić i oczywiście podnieść w miare możliwości poziom. Yyy a co ma trzymanie TOPki na jednym świecie i granie na drugim? bo nie rozumiem?

Ten temat to bardziej by pasowal bys go zalozyl na sw 55 zatytułowany - Krok po kroku mojej gry na sw 55....
- temat ten był na ś55, lecz przniósł go mod i oczywiście jest to poradnik pisany według Mnie, ale jest on spójny z grą wielu dobrych graczy - tak Mi się wydaje że Remiś,Karpik,Polak/Puszek i wielu innych grają podobnie, jako że to chyba najsensowniejsza jak i najefektywniejsza taktyka.

a tak to troche bez sensu - nie uważasz?? no chyba ze chcesz sie wylansowac jako pro gracz ktory rekord ma 10 wsi... a pisze poradniki - no chyba ze czegos nie wiem..(
- najwidoczniej bardzo dużo nie wiesz, lecz nie muszę Cię uświadamiać, jako że nie widzę w tym sensu. Pr0 gracz do 10ci wsi na pewno, ale miałem w swojej karierze i po 800 etc. Będąc na 1 stronie w rankingu - ale to nie dla Mnie - 100/200 wsi tak, więcej to zbyt monotonne i wchodzi w życiową rutynę..

tak czy siak na pewno sie nad tym napracowales i zapewne komus to pomoze za co plus dla Ciebie
- i tutaj się z Tobą zgodzę jako że pomóc pomoże, a ja poświęciłem około 2h.
 

DeletedUser

Guest
Dobrze że napisałeś ten poradnik graczom którzy 1 raz grają w tą grę na pewno pomoże:D:D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Światy typu 55 są załatwe :) Każdy prawie wyfarmi limit :)
Ale poradnik 9/10 :)
 

DeletedUser17290

Guest
wszystko zalezy od okolicy bo jesli masz wioski scisniete obok siebie to wg mnie optymalnym rozwiazaniem jest droga w toporki i po ochronce robic sobie bliskie zrodla surki
ja z ograniczonym limitem wszedlem z ciekawosci i da rade ugrac cosik
zawsze na poczatku stawiam na tartak i tak okolo 9/6/4 i na ok 150-200 pik i mieczy kilkanascie aby dolaczac do pik aby nie padaly i mamy 5 ekip po 40 pik do farmienia aby szybko toporki postawic
przy 800 pkt mialem 1000 toporkow 200 lk 50 taranow i 10 kat przy fabrykach 16/15/15 i koszarach 12lvl i jechalem okolice jak chcialem miejac wieksze agro od tych z puktami czasem 1,5-2k i piekne farmy
wszystko zalezy od okolicy i od celu wyznaczonego w grze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry