poparcie

  • Rozpoczynający wątek Xemi
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 172 78,9%
  • Nie

    Głosy: 39 17,9%
  • Inna odp (uzasadnij w poscie)

    Głosy: 7 3,2%

  • W sumie głosujących
    218
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
fajnie by bylo, gdyby w momencie 'siedzenia' w ratuszu mozna bylo zobaczyc informację na temat poparcia w wiosce..
osobiscie mnie troche denerwuje jak przejme wioski i chce wyburzyc kilka budynków. Czekając aż dojdzie do 100 za kazdym razem musze klikac na przegląd wioski, zeby sprawdzic, ile jeszcze brakuje, a mając premium i wioski do rozbudowy po prostu sobie klikam strzałkami na nastepna wioske, zeby nie przechodzic naokoło
 

DeletedUser

Guest
no tak

fajnie by było gdyby w ratuszu można było przeglądać wioski
 

DeletedUser37348

Guest
O tak. Często burzę nowo przejęte wsie (po co mi np. ratusz na 30?) i owszem jest to denerwujące.
Z zastrzeżeniem, że informacja pokazywałaby się tylko gdy poparcie jest poniżej 100.
 

DeletedUser75786

Guest
jako nałogowa burzycielka :p popieram
przydałoby się też coś takiego w przeglądzie budynków przy opcji masowego burzenia
 

DeletedUser156864

Guest
Pomysł dobry,ponieważ dużo osób korzysta z burzenia budynków ...
 

DeletedUser

Guest
A jeszcze fajniej gdyby się pokazywało w przeglądzie budynków :p. Bo jednak alert trochę denerwuje :p.
 

DeletedUser

Guest
oczywiście na TAK , - przydało by się również info o przynależności do Grupy.
 

DeletedUser158229

Guest
również uważam że to ciekawy pomysł :) daję na tak

ale przy okazji w przeglądzie - budynkach, też by można taką opcję wprowadzić, bo mimo wszystko częściej burzę właśnie z tego podglądu ;)
 

DeletedUser

Guest
Głos na tak- choć myślę, ze odpowiedni skrypt moze załatwić sprawę
 

DeletedUser156128

Guest
W sumie to nie jest potrzebne!

Po prostu opcja burzenia powinna być nieaktywna w sytuacjach gdy Ratusz jest niższy niż 15 poziom lub poparcie w wiosce mniejsze niż 100. Nigdy nie zrozumiem dlaczego ta opcja jest aktywna gdy poparcie jest mniejsze niż 100!
 

DeletedUser

Guest
W sumie to nie jest potrzebne!

Po prostu opcja burzenia powinna być nieaktywna w sytuacjach gdy Ratusz jest niższy niż 15 poziom lub poparcie w wiosce mniejsze niż 100. Nigdy nie zrozumiem dlaczego ta opcja jest aktywna gdy poparcie jest mniejsze niż 100!

Więcej roboty z tym będzie. Lepiej dodać tabelkę z poparciem i z głowy
 

DeletedUser

Guest
Ale nie wiem co wy chcecie takiego burzyć, warsztat tylko, ratusz do muru się przydaje ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry