Poparcie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11583
  • Data rozpoczęcia

Fajne?

  • Tak:)

    Głosy: 125 56,8%
  • Nie:(

    Głosy: 95 43,2%

  • W sumie głosujących
    220
Status
Zamknięty.

DeletedUser6936

Guest
Odp: Poparcie

Chodzi mi o to ze jak wysylam atak wieczorem we wtorek. to rano wchodze i mam raport patrze jakie jest poparcie na raporcie wchodze w mape i patrze na ta wioske ktora atakuje ile ma poparcia. (Ile sie przez noc zwiekszylo) OMG..:mad:

Ja rozumiem, no niestety, ta gra wymaga trochę matematyki i też dlatego jest tyle ciekawa. W Travianie jest tyle kombinacji że aż się nie chce nic liczyć, tutaj się zawsze opłaca i nie ma tak dużo :)
Liczysz ile poparcia przybyło do tego momentu (ile godzin minęło od ataku), potem liczysz ile jeszcze przybędzie zanim dojdzie szlachcic.
 

DeletedUser23094

Guest
Odp: Poparcie

Jestem za jeśli JA widzę poparcie w MOICH wioskach - tak samo jak stan armii i stan zagrody.
Jeśli to ma być poparcie innych wiosek to stanowcze nie!

Z tym i ja się zgadzam. Gdyby poparcie w innych wioskach było widoczne na mapie, to sam tylko czekałbym, aż ktoś zjedzie jakąś wioskę do 10 - 20, a potem atakował.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poparcie

Pomysł beznadziejny. Wtedy gra by polegałą tylko na tym jak komuś sprzed nosa sprzątnąć wioskę. Wszyscy by mieli na takie sytuacje kilku szlachciców zwartych i gotowych.
 

DeletedUser7470

Guest
Odp: Poparcie

:eek: jeszcze tego by brakowało .... :confused:

Tak jak napisałeś ten kto atakuje wioskę widzi ile w niej jest poparcia ....
Zakładając atakujesz wioskę zostało jej np. 78 poparcia a w tym czasie inny koleś wysyła też na nią szlachcica i widzi że już ktoś ją atakuje więc nie jest głupi i czeka aż się pomęczysz a on w ostatnim momencie wysyła szlachtę z kilkoma tysiącami obstawy i co ?

Odbyt nie masz wioski :D straciłeś ją :p
 

DeletedUser6690

Guest
Odp: Poparcie

Jeżeli taką informacje miałby tylko gracz który daną wioskę atakował - jestem za.
 

DeletedUser23054

Guest
Odp: Poparcie

Pomysł dobry ale trzeba było bym mieć KP ? ;)
 

DeletedUser21389

Guest
Odp: Poparcie

Tak, bo z KP widać więcej innych rzeczy więc i poparcie mogłoby być.
:eek: jeszcze tego by brakowało .... :confused:

Tak jak napisałeś ten kto atakuje wioskę widzi ile w niej jest poparcia ....
Zakładając atakujesz wioskę zostało jej np. 78 poparcia a w tym czasie inny koleś wysyła też na nią szlachcica i widzi że już ktoś ją atakuje więc nie jest głupi i czeka aż się pomęczysz a on w ostatnim momencie wysyła szlachtę z kilkoma tysiącami obstawy i co ?

Odbyt nie masz wioski :D straciłeś ją :p



Słuchajcie Nooby! Czy wy jesteście nienormalni? Przecież tu chodzi o własną wioskę nie cudzą! Ludzie! Czytajcie ze zrozumieniem a potem piszcie!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20436

Guest
Odp: Poparcie

Ty tak lepiej się nie wyrażaj bo dostaniesz bana od jakiegoś admina jak tu wbije.
Hamuj się chłopie...
 

DeletedUser6936

Guest
Odp: Poparcie

Witam. Mam pomysł a mianiowice. Zrobić Taką nową rubryczkę w mapie i się najedzie na jakaś wioskę myszka to Widać pkt, nick gracza i morale. A ja wymyśliłem pomysł żeby dodać jeszcze jeden Punkt. ,,Poparcie". A dlatego ze. Jak atakowałem wioskę o godzinie naprzykład 22:43 a nie chciałem dłuzesz siedzieć żeby czekać na atak. To wchodzę rano patrz ile ma wioseczka poparcia a nie zastanawiam sie ,, Kurde ile ona by tu miała poparcia?" I liczę ile by to ataków musiał wyprowadzić. A widzieć może to tylko gracz który atakuje tą wioske.

Manuindyk, również Cię pozdrawiamy :)
No chyba że atakujesz szlachcicem swoje wioski, to respect
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poparcie

W ten sposów kazdy by wybierał moment w którym wioska ma najmniej poparcia i by przeją.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poparcie

Tylko co ci po tym, że ci będzie pokazywać poparcie, jak ktoś w międzyczasie puści też na tą wioskę szlachcica i zbije poparcie. co wtedy będzie się wyświetlać:confused:, prawdziwe poparcie w tej wiosce, czy poparcie, które myślisz, że jest w tej wiosce. Do tego jak ci kumpel z plemienia zbija poparcie to też nie będziesz wtedy miał prawdziwej informacji o poparciu w tej wiosce wyświetlane na mapce. Kalkulator albo liczydło do ręki i wcale nie jest trudno to policzyć. Wszystkie informacje są w raportach, to wystarczy. Pomysł jest nie do końca przemyślany. Jestem na nie.

Swoje zdanie przedstawiasz głosując w sondzie, jak coś piszesz to przedstawiaj swoje argumenty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25352

Guest
Odp: Poparcie

tak ten pomysł powinien wejść w życie
 

DeletedUser22105

Guest
Odp: Poparcie

Dobry pomysł, ale jest jedno ale...Można by zrobić tak że widzi się wioski które leżą max. 7 pól od ciebie.
 

DeletedUser24123

Guest
Odp: Poparcie

dobry pomysl ! Ale lepiej by bylo, gdyby zwiad wykrywal poparcie !
 
Status
Zamknięty.
Do góry