Pomysł dla świata 17

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10539
  • Data rozpoczęcia

Ocena

  • Dobry pomysł :)

    Głosy: 20 39,2%
  • Opcja mija się z celem :(

    Głosy: 31 60,8%

  • W sumie głosujących
    51
Status
Zamknięty.

DeletedUser10539

Guest
Gra się rozwija i to całkiem prężnie więc na pewno powstanie świat 17 :)

Może tym razem dałoby się zrobić świat w stylu s10 i s13?

* Nowy silnik gry (s13 - s16)
* Mnożniki takie jak w świecie 10
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3490

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

To juz przesada. 2 x szybkość i opuszczone wioski które się rozwijają, server padł by po pół roku, wobraź sobię, że ja mając 500k na s1 przejmowalem po 5k wioch 12355 dzienie, a jak tam jest 2x szybsze to...
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

Pomysł do bani! Serwer by padł. Zresztą niedawno powstał świat 16, więc świat 17 na razie nie powstanie. Jestem na NIE!
 

DeletedUser10539

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

Wioski i tak przecież są, kwestia wpisu w bazie. Myślisz że po pół roku takiego świata będzie tak dużo osób żeby przeciążyć serwery?
 

DeletedUser

Guest
Posty

pomysł dobry tylko tak jak inni mówili zbyt szybki

ten pomysł trzeba by jeszcze opracować
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17172

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

Po co robić 17 świat skoro jest nowe dwa światy[16 i 17]???:confused:
 

DeletedUser20917

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

To juz przesada. 2 x szybkość i opuszczone wioski które się rozwijają, server padł by po pół roku, wobraź sobię, że ja mając 500k na s1 przejmowalem po 5k wioch 12355 dzienie, a jak tam jest 2x szybsze to...

no no 5k wioch dziennie?:D nawet jeśli się pomyliłeś ten tysiąc razy to regularne przejmowanie 5 wiosek dziennie jest niemożliwe.. - jeden szlachic kosztuje w przybliżeniu jedną monetę na wioskę - pomijam już fakt, że na pewno nie przejmowałeś wiosek jedym szlachcicem i samego kosztu wyprodukowania szlachcica. Nawet jakbyś całą surkę przeznaczał na szlachcica to dziennie nie da się regularnie produkować więcej niż 2 szlachciców przy maksymalnym poziomie kopalni w każdej wiosce. W dużym przybliżeniu to w każdej wiosce musiałbyś odkładać po jednej monecie na szlachcica, czyli jak Ty mówisz, że 5 wiosek dziennie przejmowałeś to musiałbyś ponad 5 monet na wioskę w jeden dzień złożyć co jest nie możliwe:D
myślę, że dość jasno to przedstawiłem:D
oczywiście mówię tu o regularnym przejmowaniu 5 wiosek dziennie:D samemu nieraz przejmowałem po kilkanaście wiosek jednego dnia ale później zawsze przerwę aby poodbudowywać mury, wosjko:D

a co do pomysłu to popieram, bo jednak speed 1 to trochę za wolny jak dla mnie:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

no no 5k wioch dziennie?:D nawet jeśli się pomyliłeś ten tysiąc razy to regularne przejmowanie 5 wiosek dziennie jest niemożliwe.. - jeden szlachic kosztuje w przybliżeniu jedną monetę na wioskę - pomijam już fakt, że na pewno nie przejmowałeś wiosek jedym szlachcicem i samego kosztu wyprodukowania szlachcica. Nawet jakbyś całą surkę przeznaczał na szlachcica to dziennie nie da się regularnie produkować więcej niż 2 szlachciców przy maksymalnym poziomie kopalni w każdej wiosce. W dużym przybliżeniu to w każdej wiosce musiałbyś odkładać po jednej monecie na szlachcica, czyli jak Ty mówisz, że 5 wiosek dziennie przejmowałeś to musiałbyś ponad 5 monet na wioskę w jeden dzień złożyć co jest nie możliwe:D
myślę, że dość jasno to przedstawiłem:D
oczywiście mówię tu o regularnym przejmowaniu 5 wiosek dziennie:D samemu nieraz przejmowałem po kilkanaście wiosek jednego dnia ale później zawsze przerwę aby poodbudowywać mury, wosjko:D

a co do pomysłu to popieram, bo jednak speed 1 to trochę za wolny jak dla mnie:D
z gadzam sie z tobą :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

Heh ja osobiście uważam iż za dużo tych światów..;/ ale co. jak są. to niech będą. ale niech nie powstają co tydzień.. ludzie..to trochę głupota pomysł 0/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

Pomysł do bani tak ja poprzednik napisał serwer padnie po pół roku
 

DeletedUser22105

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

Jestem na nie. Jeden świat z przyspieszeniem wystarczy. No i mamy jeszcze szybkie.
 

DeletedUser22823

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

dobry pomysł. S10 już jest pełny... nawet jeśli ktoś chciałby gre od nowa zacząć to nie może a tych zwykłych światów jest za dużo... dajcie drugi świat typu s10 ;) bardzo wiele osób będzie zadowolonych ;)
 

DeletedUser24123

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

To juz przesada. 2 x szybkość i opuszczone wioski które się rozwijają, server padł by po pół roku, wobraź sobię, że ja mając 500k na s1 przejmowalem po 5k wioch 12355 dzienie, a jak tam jest 2x szybsze to...

No supcio ... Tylko jakim cudem przejmowałes 5k wioch dziennie ? A pomysł moim zdaniem dobry ... Na początku przejmujesz opuszczone i zbroisz sie, a pozniej rzez !
 

DeletedUser24261

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

ja mam iny pomysl zeby byl tak jakby jedna runda sybkih
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

Najpierw pokaż co potrafisz na 16 a potem pomyslimy
JESTEM NA --NIE--
 

DeletedUser23461

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

Powiem krótko :)

DO NICZEGO!!:mad:


PS.Serwer by zdechł i koniec świata17 był.:(
PPS.Mało ci światów?:mad:
PPPS.Zaliczasz się do n00bów-graczy co zaczeli grę a juz ingrują w sprawy gry!:mad:


Po co robić 17 świat skoro jest nowe dwa światy[16 i 17]???:confused:

To mnie rowaliło:D:D:D:D:D:D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

No to sprawa admonów zeby zakupili serv. W sumie to my płacimy za gre (bo klikając zarabiamyt dla plemion okolo 3 zlotych dziennie)
 

DeletedUser21054

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

Do osób robiących wyliczenia: na swiecie pierwszym nie ma monet.
Do wszystkich: wytłumaczcie mi, jak mogłoby to spowolnić serwer, hę? Spowolnienie byłoby NIEZAUWAŻALNE!
 

DeletedUser24560

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

Dobry pomysł ale mogło by być coś jeszcze innego.
 

DeletedUser10539

Guest
Odp: Pomysł dla świata 17

Powiem krótko :)

DO NICZEGO!!:mad:


PS.Serwer by zdechł i koniec świata17 był.:(
PPS.Mało ci światów?:mad:
PPPS.Zaliczasz się do n00bów-graczy co zaczeli grę a juz ingrują w sprawy gry!:mad:




To mnie rowaliło:D:D:D:D:D:D:D


Nie pisz mi że jestem noobem bo sobie tego nie życzę, gram już w tą grę dłuższy czas i bym chciał spróbować kilku innych opcji.

P.S. I dlaczego część z was, nie podając przyczyny, pisze że serwer by padł ?
Czym ma być spowodowane wysypanie się serwera? ilością wiosek? ilością graczy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry