pokaz zasieg szlachcica

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77646
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz?

  • Tak, pomysł jest dobry.

    Głosy: 151 77,0%
  • Nie - totalna lipa

    Głosy: 24 12,2%
  • Coś bym jeszcze zmienil

    Głosy: 21 10,7%

  • W sumie głosujących
    196
Status
Zamknięty.

DeletedUser77646

Guest
WItam.
NIe wiem czy to ma byc tutaj w dziale pomyslow czy moze skryptow chodzi o cos takiego co by pokazywalo zasieg szlachcica cos na podobienstwo opcji pokaz zasieg kosciola z ta roznica ze ta opcja byla by dodana do naszego grubaska, pomysl zrodzil sie stad ze atakuje gracza ktorego wioski sa oddalone znacznie i niestety musze "trafiac" gdzie moj szlachcic dojdzie badz tez nie dojdzie, co o tym myslicie? oczywiscie zasieg by dotyczyl szlachcica w danej wiosce tylko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser77646

Guest
wyobraz sobie ze mam, i co ze niby mam sprawdzac wioski po kolei tak?

moze zobrazuje to tak: mam konto premium zagladam na mape i widze kilkanascie wiosek i wedlug sugestii kolegi sanchez87 majac konto premium moge sprawdzic czas dojscia szlachcica no to sprawdzam wioski nic ze przedzial czasowy dla tej jednostki na mapie z kontem premium wynosi od 38 do 46 godzin no nic szukam szukam i znajduje pare wiosek. Hurra! a teraz majac ta opcje bylaby zarysowana granica dokad dojdzie ten pan, czyz nie szybciej i przyjemniej?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
zaglosowalem na tak jako ze meczace jest troche przegladanie wiosek gdzie mozna wyslac (mam KP wiec nie gadac mi tu zebym zainwestowal w KP)

sposob wlaczenia/ wylaczenia moglby byc tak ja mapa polityczna
 

DeletedUser125960

Guest
Drobne ułatwienie,pomagajace ze znalezieniem sobie wioski do zajęcia.Opcja ta aczkolwiek powinna być z KP.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł ok..:) Dla wszystkich, koniec udogodnień dla KP!!
 

DeletedUser

Guest
Pomysl dobry, ale tylko dla posiadaczy KP. Przeciez za cos sie te pieniadze chyba wydaje???

Poza tym na swiatach z kosciolem pokazywany jest zasieg kosciola, to dlaczego na innych swiatach nie mozna graficznie pokazywac zasiefu szlachcica???

Jak najbardziej na tak
 

DeletedUser100488

Guest
tak dobry pomysł i mogło by to być tylko dla posiadaczy KP bo tak to za bardzo ułatwia tym co nie mają KP
 

Turgsmen

Miecznik
Wynik reakcji
6
Na tak sam próbowałem wysłać szlachcica już szykowałem wojska, a tu co, jedno pole zabrakło.
 

DeletedUser121859

Guest
chyba sa taike skrypty ale po co ci to? wioski kolo siebie pzrejmujesz czy kalka dni od siebie?
 

DeletedUser

Guest
Najpierw koło siebie sie atakuje ale dochodzi się do takiego momentu że chce sie opanować cały kontynent itd.Jestem na tak.Niech to będzie dla wszystkich graczy,tak jak zasięg kościoła.
 

DeletedUser131133

Guest
Jestem na tak. Przy zakładaniu lotniska może sie przydac...
 

DeletedUser

Guest
Macie niebywałą zdolność odkopywania różnych tematów...

Dawno temu zagłosowałem na tak i tego się trzymam;]

Oczywiście każdy powinien mieć wybór czy chce to widzieć. Coś jak np. przy zasięgu kościoła...

edit:
Bielik. napisał:
Jeszcze jedno mx1000 skasuj jedną z wypowiedzi bo wygląda jak spam.

Skasowana. Wiadomość mi się podwoiła i nawet nie zauważyłem. Coś mi dziś ten net słabo działa;)

Dzięki za zwrócenie uwagi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser136132

Guest
Ja jestem również na tak tylko Jak dla mnie to Musi być rzecz jasna i oczywista inny kolor co do Zasięgu Kościoła ;)
Jeszcze jedno mx1000 skasuj jedną z wypowiedzi bo wygląda jak spam ;)
 

DeletedUser

Guest
Kp ma podobną opcję dlatego wątpię żeby admini przyjęli z chęcią te pomysł. Jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
ja jestem na tak, niby taki mały bubel a ułatwi życie nie jednemu graczowi, a i mi to obojętnie czy miało by to być z premium czy bez niego też.
 

DeletedUser

Guest
Ehhhh

Admini nigdy się na to nie zgodzą bo to jest w kp.
Ale jestem na TAK
 
Status
Zamknięty.
Do góry