Podpisywanie Dyplomacji (Ważne)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser168557
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za takim rozwiązaniem?


  • W sumie głosujących
    38
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser168557

Guest
Jest obecnie przy zawieraniu PON lub Sojuszu tak że osobiście trzeba wysyłać wiadomość do wybranego plemienia i po zawarciu stosunku oznaczenie go na mapie jednak będzie problem gdy pomylisz się i oznaczysz inne plemię

więc bardzo proszę o to by to było coś podobnego jak zawieranie przyjaźni czyli wysyłanie do tego plemienia np. Propozycje zawarcia sojuszu, i dopiero gdy drugie plemię by to zaakceptowało to by automatycznie oznaczało plemię które jest w nami w sojuszu to by znacznię ułatwiło sprawę, proszę o wprowadzenie tego,
 

DeletedUser168002

Guest
ja uważam że jest to kolejny zbędny dodatek;/
jeżeli jest ogranięty dyplomata to się nie pomyli|:D

Niestety ale jestem na NIE
 

DeletedUser159420

Guest
Proponuje też coś takiego przy wysyłaniu ataku na wroga. żeby się nie pomylić i nie posłać na sojusznika
 

DeletedUser

Guest
No więc, nie mam zdania, gdyż są plemiona które używają tego do oznaczeń, a ogarnięci dyplomaci wiedzą co robic i jak ogłaszać stosunki dyplomatyczne.

Ma ten pomysł swoje plusy jak i minusy. ;)
 

DeletedUser168712

Guest
jestem nanie, porządne plemiona nie mają
miliarda sojuszy i łatwo je zapamiętać.
 

DeletedUser168935

Guest
Zgadzam się w 100% , ponieważ są ludzie , którzy udają , że mają z kim sojusz co w zupełności nie jest prawda ... i wpływa na dalszy nieuczciwy rozwój plemienia !.
 

DeletedUser

Guest
No więc, nie mam zdania, gdyż są plemiona które używają tego do oznaczeń, a ogarnięci dyplomaci wiedzą co robic i jak ogłaszać stosunki dyplomatyczne.

Ma ten pomysł swoje plusy jak i minusy. ;)

Jakich odznaczeń? ;) Przecież nie ma odznaczeń dla plemion ;)
 

DeletedUser

Guest
Mi to zupełnie obojętne, ale może się komuś przydać.
 

DeletedUser91681

Guest
Na nie. Dlaczego? Otoz w zakladce dyplomacja czesto zaznaczam rozne plemiona dla orientacji. Aktualne stosunki dyplomatyczne umieszczam w tekscie wewnetrznym i w odpowiedniej zakladce na forum. Twoj pomysl zablokowalby chwilowe oznaczenie jakiegos plemienia na mapie co czesto ulatwia ogarniecie sytuacji na mapie.
 

DeletedUser

Guest
Na tak i można by było dodać na jaki czas podpisujemy [nieokreślony, 1tydz., itd.] i kto z rady plemienia podpisał i na jakich warunkach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry