Podniesienie limitów tras w harmonogramie dostaw

Wynik reakcji
61
Obecnie w MK w dostawach można wpisać max. 50 tras. Według mnie jest to za mało. Bociarze i tak znajdą obejście do tego, a dostaje się uczciwym graczom. Proszę o podniesienie limitu do 500 i będę usatysfakcjonowany. :)

1700168296710.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
61
Chodzi o to, że dysponent przesyła surki do jednej wioski tylko jak jestem na plemionach, a dostawy w MK przesyłają kiedy jestem offline i tym sposobem nie trzeba siedzieć cały dzień i bić monety na fladze tylko wystarczy ustawić trasy, żeby wchodziły od 20:00 do 20:20 i klepać.

-- przypominam o obowiązku edytowania swoich postów, zamiast pisania jednego pod drugim --

W jednej minucie mogą wchodzić surki z 8 wiosek z max rynkiem. Zakładając, że mamy wioskę 700k spichlerza. Ja i tak to obejdę bo będę stosował zmiany w dostawach i klepał na 3 zmiany rano popołudnie wieczór. A jak przekroczę 150 wiosek to będę musiał zmieniać też popołudniu.

Limit: 500 zaspokoi moje potrzeby bo tyle wiosek już starcza na blaszkę na niektórych światach.

Inno games nie wiem czy wasze serwery wytrzymają moje ciągłe zmiany w harmonogramie dostaw?? :) Nie lepiej podwyższyć limit i będziecie mieli spokój :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.956
Chodzi o to, że dysponent przesyła surki do jednej wioski tylko jak jestem na plemionach, a dostawy w MK przesyłają kiedy jestem offline i tym sposobem nie trzeba siedzieć cały dzień i bić monety na fladze tylko wystarczy ustawić trasy, żeby wchodziły od 20:00 do 20:20 i klepać.
Nie za spora automatyzacja? Jeszcze bonus nocny wtedy kiedy ci pasuje i akcja wroga na godziny kiedy też ci odpowiada.
Bez przesady, skoro nie masz czasu bić monet na fladze to kuźnie, dekret i lecisz, a nie jakieś dostawy pod bicie monet na podwojeniu.
 
Do góry