Początek, w pewnym sensie powrót.

  • Rozpoczynający wątek SirNick
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam serdecznie. Dzisiaj w głowie urodził mi się pomysł, co by wrócić do gry z mojego dzieciństwa, w którą grałem jak miałem może 11 lat. Oczywiście były do niej od czasu do czasu powroty. Ostatni miał miejsce rok, albo dwa lata temu, kiedy ze znajomymi postanowiliśmy wrócić do gry. Pograliśmy trochę czasu, ale ekipa się rozpadła i tyle z tego było. Chciałbym wrócić do Plemion i znowu zacząć przygodę z tą grą, a co za tym idzie mam kilka pytań.

1. Jak wygląda sytuacja z popularnością gry? Czy na serwerach da się jeszcze zauważyć nawet sporą ilość aktywnych graczy, którzy regularnie odwiedzają swoje konta?
2. Serwer - jaki serwer wybrać - chodzi mi tutaj bardziej o rodzaj, czy bez farmienia, czy z farmieniem itp. Osobiście ostatnio grałem na świecie bez farmienia i grało mi się dobrze.
3. Nowości w grze - czy od ostatniego mojego grania zaszły jakieś diametralne zmiany w rozgrywce? Jeżeli tak to prosiłbym o jakiś link do tematu na forum, czy coś w tym stylu.
4. Porady. Jeżeli macie dla mnie jakieś porady, co do początku rozgrywki chętnie ich wysłucham.
To chyba wszystko co przychodzi mi na razie do głowy. Pozdrawiam.
 

DeletedUser174579

Guest
1. Ilość aktywnych graczy? Jeśli chodzi o pojedynczy świat to na początku tysiące. Po roku to może z 2-3k....
2. Cóż, rozkmiń sobie sam co wolisz :)
3. Rewolucyjnych zmian nie było. No, może nowy system zecerzy na niektórych światach. Za to było wiele użytecznych ulepszeń poprawiających wygodę gry, interfejs itp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry