Pożyczki

  • Rozpoczynający wątek tash.trac
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o pomyśle pożyczki?

  • Dobry

    Głosy: 42 36,5%
  • Zły

    Głosy: 43 37,4%
  • Trzeba go jeszcze dopracować

    Głosy: 30 26,1%

  • W sumie głosujących
    115
Status
Zamknięty.

DeletedUser9509

Guest
Odp: Pożyczki

taki sobie pomysl... ja i tak nie bede tego uzywal a to jest powod... (2 swiat...) (na 4 mam tez troche monet odlozonych :p)
pa322acmk9.png

wczoraj, przed wczoraj i we wtorek przejalem po 1 wiosce czyli przejalem 3 wioski i nadal w palacu mam duzo surowcow :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pożyczki

Oprócz procentu na jaki by się pożyczało, można dorzucić, że mogą to robić gracze od x pkt, a jak ktoś nie ma w momencie oddania to doliczane są odsetki. Do pożyczek nie potrzeba by było handlarzy(handlarz pożycza?)

Problem może nastąpić gdy pożyczający zostanie przejęty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10152

Guest
Odp: Pożyczki

Nie podoba mi się ten pomysł.
Gracze zawsze będą na tym tracić.
A jak potrzeba surowców to zawsze można napadać na opuszczone wioski, bez strat wojska. Ja tak robie i mam ok 15k każdego surowca dziennie gratis ;)
Innym też polecam ten sposób.
 

DeletedUser8380

Guest
Odp: Pożyczki

Nie podoba mi się ten pomysł.
Gracze zawsze będą na tym tracić.
A jak potrzeba surowców to zawsze można napadać na opuszczone wioski, bez strat wojska. Ja tak robie i mam ok 15k każdego surowca dziennie gratis ;)
Innym też polecam ten sposób.

Ale niektórzy potrzebują tego natychmiast np. na wojo jak kotoś cię atakuję, masz np. koło siebie wioskę która cię atakuję, masz mało wojska, a farmy są 1h od ciebie, nie masz koło siebie współplemieńców, masz ich 30 min. od ciebie... co wtedy byś zrobił???

Jestem ZA :eek:
 

DeletedUser10152

Guest
Odp: Pożyczki

W pól godziny czy godzinę i tak nie zrobisz dużo wojska.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pożyczki

no właśnie to pożyczki by służyły nie wiem poco i nie wiem komu .
jak mi na szlachcica potrzeba to sobie zbieram ze wszystkich wiosek surówkę i buduje a nie pożyczam
 

DeletedUser10152

Guest
Odp: Pożyczki

no właśnie to pożyczki by służyły nie wiem poco i nie wiem komu .
jak mi na szlachcica potrzeba to sobie zbieram ze wszystkich wiosek surówkę i buduje a nie pożyczam

Też tak uważam. Tym bardziej że na tym się traci, bo to pożyczki na procent. Nie lepiej poczekać troszkę dłużej na szlachcica niż płacić za niego więcej??
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Pożyczki

pomysl taki sobie... ludzie by brali pozyczki na samym poczatku gry i by sie duzo szybciej rozwijali a to wtedy bedzie bez sensu... potem jak juz sie ma z 20 wiosek po 30 poziom eko to nie trzeba pozyczac czasami sie ma za duzo...


Jestem na nie chyba ze cos by sie mialo zmienic w tych pozyczkach ale watpie czy to wypali :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8380

Guest
Odp: Pożyczki

No albo jak by były raz na tydzień... może by było lepiej???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pożyczki

W ogóle pomysł jest nie dobry ;). Jedynie jest szlachetny, dla graczy 'newbie' :D. Po co pożyczki, wystarczą farmy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pożyczki

Mi się podoba, ponieważ daje to możliwość odbudowania wojska itp. gdy przegrasz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8489

Guest
Odp: Pożyczki

to jest glownie skierowane do graczy ktorzy maja ciezka sytuacje ze np nie maja czasu zeby uzbierac szybko surke bo np musza zrobic szlachcica czy inny rzecz a maja 1 wioske tak mysle
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pożyczki

Calkiem dobry pomysl tylko nie wiem czemu wszyscy to kieruja na szlachcica o_O Chyba ze niby to na niego ta surka potrzebna ale nie wszystkim.Jakby troche nad nim pomyslec to moze wypalic :)))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pożyczki

może już juz pisaliście o tym ( nie przeczytałem wszystkiego)
Ale Jak chcesz spowrotem ściągać surowce?
Automatycznie powiesz, ale jak kto s pozyczy po 200k, a specjalnie nie bedzie przekraczał 50k surowców, to mu nic nie zrobisz...

Chyba że będziesz zabierał biedakowi każdy zarobiony surowiec... Obciąży to cały serwer, gdy kilkaset osobom będzie co chwile przysyłane po 1 surowcu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pożyczki

MAM DWA PYTANIA DO TEJ PROPOZYCJI:

Ale ile czasu musiałbyś spłacać?
A jak ktoś by przestał grać na tym świecie to co wtedy?
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Pożyczki

Pomysł interesujący i popieram go całkowicie :) Osobiście mam wielu znajomych, którzy grają w plemiona, że tak powiem, bardziej "statycznie". Nie szukają zwady, preferują pokojowe nastawienie do sąsiadów i zajmują się w spokoju rozbudową wioseczek...Przyczyny różne, najczęściej brak czasu, praca, etc - w każdym razie pożyczki dałyby osobom grającym "defensywnie" większe możliwości rozwoju...Taki agresywny gracz może na gwałt potrzebowac surki...i może już mu nie starczyć transport surowców ze swoich wiosek - wtedy zawsze będzie mógł tę surkę dostać pożyczając od kogoś - a taki nikomu nie wadzący "robaczek" :) przy okazji uciuła malutki procencik do swego skarbca...

Na tak. Pozostaje kwestia ustalenia ściągania takich pożyczek - automatyczne ściąganie byłoby dobrym rozwiązaniem. Proponowałabym jeszcze wprowadzić limit kwoty, która można pożyczać, ile maksymalnie można sobie zapożyczyć surówki ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pożyczki

Mi ten sposób sie nie podoba po to sa jednostki i doświadczenie ...
aby atakować i mieć coś z tego ...
jeżeli nie masz surowców ani wojska to masz lepsze wyjście
po prostu za kończ grę ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry