Plemie - narzędzia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11250
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz?

  • Propozycja nr. 1 bardzo mi się podoba

    Głosy: 14 25,5%
  • Propozycja nr. 2 bardzo mi się podoba

    Głosy: 1 1,8%
  • Obie propozycje mi się podobają

    Głosy: 26 47,3%
  • Zadna propozycja mi się niepodoba

    Głosy: 8 14,5%
  • Pomysł dobry, ale coś tu nie pasuje

    Głosy: 6 10,9%

  • W sumie głosujących
    55
Status
Zamknięty.

DeletedUser11250

Guest
Jak był taki temat to sorx.
Według mnie, powinno być narzędzie które ułatwiałoby:
1. łączenie 2 plemion
2. robienie akademii.

W pierwszym przypadku polegało by to na tym że w zakładce dyplomacja wpisujesz nazwe plemienia z którym chcesz się połączyć, wybierasz stosunek: Fuzja/połączenie i już. Zaraz po potwierdzeniu ze strony drugiego plemienia następowałoby połączenie. Bez żmudnego wysyłania zaproszeń i wypraszania ludzi.

W drugim przypadku istniałaby opcja: "Załóż akademię" lub coś w podobie. Opcja byłaby dostępna tylko dla założyciela/i plemienia. Chyba nie muszę dokładnie wyjaśniać.
 

DeletedUser

Guest
według mnie pomysły do bani ponieważ :
- co ci ta że dasz założ akademie i tak bedziesz musiał tam zapraszać to to samo co byś założył jak każde inne plemię
-wieksze plemiona dostawały by setki takich propozycji dziennie
-muli to serwer
- i tak wszystko od niemców zależy <na cuda nielicz>

aha i może jakaś sonda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11250

Guest
Odp: Plemie - narzędzia

sora ze zapomniałem o ankiecie

W drugim przypadku nie wysłowiłem się dobrze.
Zapomniałem dodać że w zakładce Członkowie w plemieniu opróćz "wyproś" i "prawa i tytuł" byłaby opcja "przesuń do ak.", co ułatwiłoby przenoszenie współplemiencow do akademii.

Wydaje mi się że to zbytnio nie muliło by serwera. Jedynie w Niemcach problem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - narzędzia

Jak był taki temat to sorx.


W pierwszym przypadku polegało by to na tym że w zakładce dyplomacja wpisujesz nazwe plemienia z którym chcesz się połączyć, wybierasz stosunek: Fuzja/połączenie i już. Zaraz po potwierdzeniu ze strony drugiego plemienia następowałoby połączenie. Bez żmudnego wysyłania zaproszeń i wypraszania ludzi.

a jaka byłaby wtedy nazwa plemienia? jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - narzędzia

fajnie narszcie ktos pomyslał logicznie jestem na TAK
 

DeletedUser13499

Guest
Odp: Plemie - narzędzia

zgadzam się pomysł super:) tylko nie sądze żeby wszedł w życie :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - narzędzia

Te propozycje są do bani ponieważ jak zrobisz fuzje to w plemieniu może być totalna masówka. A plemie powino liczyć max 80 osób.
A akademia tez jest bez sensu bo tam są słabi gracze i co chwile trzeba im pomagać. Lepiej mieć jedno a dobre plemie.
 

DeletedUser11012

Guest
Odp: Plemie - narzędzia

ja też jestem na TAK, moje plemie miało kilka fuzji i wiem jak męczonce było zapraszanie wszystkich graczy z plemienia łączonego, a pozatym nie wiesz czy ten drugi założyciel da ci jakieś prawa a tak napewno będziesz je miał
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - narzędzia

TO chyba na pewno nie zależy od nich . Wszystko co powstaje w plemionach to sprawa niemców. Oni tylko polską wersje robią :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - narzędzia

Nie wiem czemu większość ankiety jest jest na nie...
Pomysł 1 jest całkiem spoko :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - narzędzia

mi się podobają oby2 pomysły :) ale bardziej 1 :)

oby to sie sprawdziło :) pozdrawiam ;)

jeszcze powinno być takie coś do dyplomatów (coś w stylu tak jak zaproszenie ) tylko zamiast zaproszenia do plemienia , propozycja Paktu o nieagresji , lub sojuszu , powinno być to wysłane do 2 dyplomaty (z tego plemienia co chcemy zawrzeć pakt , sojusz) i tak jak w zaproszeniu "Przyjmij" | "Odrzuć" bo później są niepotrzebne kłótnie czy mamy z nimi pakt itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - narzędzia

ogólnie uważam rzecz za całkowicie niepotrzebną.

nic to nie daje w codziennej grze a wiąże się jedynie z dopisywaniem funkcji i kombinowaniem ... niepotrzebnym.

głosowałem na "Zadna propozycja mi się niepodoba", bo uważam że to nie jest aż tak potrzebne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - narzędzia

Łączenie no nawet byłoby fajne, ale wodzowie by je musieli potwierdzać i wpisywać nowa nazwę
 

DeletedUser13433

Guest
Odp: Plemie - narzędzia

pomysl pierwszy nawet fajny i przydatny jetem na tak ale pomysl drugi jest niepotrzebny chociaz i tak tego niemcy nie wprowadzą
 
Status
Zamknięty.
Do góry