Planer offensywny - poprawka

  • Rozpoczynający wątek Mistycom
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem poprawki?

  • Tak.

    Głosy: 67 94,4%
  • Nie.

    Głosy: 4 5,6%

  • W sumie głosujących
    71
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie potrafię nigdzie znaleźć jakiś konkretnych instrukcji odnoszących się do działania planera offensywnego. Wiem, że osoby z pewną rangą, mają możliwość jego edycji, prawdopodobnie ranga Admina i wyżej, a pozostałe osoby posiadające Konto Premium mają tylko wgląd do tego plannera.

Problem jednak jest taki, że jeśli osoba, która w danej chwili korzysta z plannera np. rozpisuje akcję, i w tym samym momencie ktoś inny do niego wejdzie (bez różnicy czy ma większe uprawnienia czy nie) pierwsza osoba jest jakby "wyrzucana". Funkcjonuje dalej w plannerze, ale gdy przychodzi do zapisania wyników pracy, jest to niemożliwe i szlag wszystko trafia.

Sytuację taką miałam już dwukrotnie. Stąd chciałam zaproponować poprawkę do plannera, aby w danym momencie mogła z niego korzystać tylko jedna osoba, oraz jeśli ktoś chce z niego skorzystać w tym samym czasie, aby pojawiała się mu np. informacja, że dany gracz korzysta w tej chwili z plannera.

Wydaje mi się, że ułatwiłoby to korzystanie z plannera, bo szczerze mówiąc jest on bardzo anonimowy.
 

DeletedUser

Guest
Jedna z najrozsądniejszych propozycji jakie były kiedykolwiek napisane na tym forum;)
 

DeletedUser

Guest
Może być też tak że ktoś sobie od tak blokuję planner powinno być to raczej tak że jeśli cię wyrzuca to powinno zapisywać twoje plany i oznaczenia w plannerze jako szablon np .
 

DeletedUser

Guest
Spoko, w sumie mi się nigdy nie zdarzyło, ale niech będzie, na tak.
 

DeletedUser164406

Guest
Zaznaczyłem na nie , bo z pomyłki sorka ale jestem na tak:)
 

DeletedUser160889

Guest
to samo zauważyłem

Dość irytujące gdy plemię ma kilka dużych frontów. Dobre rozwiązanie to aby planer był przypisany do każdego konta z osobna, aby każdy mógł się nim pobawić nawet jeśli nie planuje akcji.
 

DeletedUser164468

Guest
popieram dobre na początku gry nie trzeba tracić czasu przed kompem ale gdy ma się np 150k pkt to trzeba planować kliny aby ktoś w nocy ci nie wyczyścił od nowa:D
 

DeletedUser

Guest
zdecydowanie na tak, szlag trafiał gdy tyle pracy szło na marne :mad:
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Nie mam takich doświadczeń jak autor propozycji, ale aż dziw bierze, że jest to tak zorganizowane jak opisał. To chyba jakieś niedopatrzenie.

Oczywiście na tak.
 

DeletedUser169297

Guest
mi też sie to nigdy nie zdarzyło, ale lepiej dmuchać na zimne
pomysł na tak
 

DeletedUser159420

Guest
Moge wiedzieć o jakim planerze offensywy mówicie :D? Bo nie mam pojęcia a przydałby mi się.
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Nitro - jesteśmy w dziale propozycji dotyczących gry, chodzi o planer ofensywy wbudowany w grę (wejdź na mapę i zajrzyj pod mapkę świata, czy tam minimapkę, w każdym razie z prawej)
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
W gruncie rzeczy jest już takie ostrzeżenie.
Jeżeli nie działa, to jest to raczej błąd do naprawy niż propozycja.

Powinna się pojawiać informacja: "Planer ofensywy jest obecnie edytowany przez [nick_gracza]."
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser144151

Guest
ok w takim razie muszę to jeszcze raz sprawdzić po tym jak mnie kilka razy wyrzuciło z tego planera zaraz po jego pojawieniu się przestałem go używać bo szkoda było mojego czasu skoro nie byłem pewny czy uda mi się dokończyć rozpiskę
 
Status
Zamknięty.
Do góry