Plac

  • Rozpoczynający wątek Lester-X
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci sie pomysł ??

  • Tak

    Głosy: 11 22,0%
  • Nie

    Głosy: 30 60,0%
  • Tak ,ale coś bym zmienił

    Głosy: 5 10,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 4 8,0%

  • W sumie głosujących
    50
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam propozycje aby plac można było rozbudować plac do 3 pozomów ,zwiększało by to prędkość ruchów wojska

1 poziom : Wojska poruszają się 10% procęt szybciej od prędkości początkowej

2 poziom : Wojska poruszają się 15% procęt szybciej od prędkości początkowej

3 poziom : Wojska poruszają się 20% procęt szybciej od prędkości początkowej i zwiększało by pojemnośc łupu każdej jednostki o 5%

Zaczynało by sie z 1 poziomem , a gdyby w ogóle sie nie miało placu to nie można by było manewrować wojskami.


A tutaj ilość surowców i czas trwania ,to je podaje :

1. 2.000 drewna ,3.000 gliny ,2.000 żelaza .Czas trwania : 1 godzina:30 minut:00 sekund .Dostarczenie pkt. 50

2. 10.000 drewna ,12.000 gliny ,10.000 żelaza .Czas trwania : 2g:30m:00s .Dostarczenie pkt. 100

3. 20.000 drewna ,22.000 gliny ,20.000 żelaza .Czas trwania : 4g:00m:00s .Dostarczenie pkt. 200


Jestem otwarty na krytykę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16157

Guest
Odp: Plac

Bez sensu. To jakby ktoś mocny z placem na lv.3 zaatakuje słabszego to ten słabszy będzie miał mniej czasu na tworzenie wojska. To zbytnie ułatwienie dla farmerów , a duże utrudnienie dla atakowanych. Jestem przeciw. Jeśli chcesz poziomy placu to zagraj w sobie w www.travian.interia.pl. Tam można rozbudować miejsce zbiórki, odpowiednik placu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plac

mówisz tak bo jesteś pewnie farmiony przez silniejszczego gracza
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plac

jak dla mnie za duze te bonusy. jakby na ostatnim poziomie bylo 5 procent (nie procęt!!!!!!!!!!!!) i ten poziom kosztowalby naprawde sporo to wtedy mozna sie zaczac zastanawiac
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plac

To może napisać ile to będzie kosztowało ,a więc jest w pierwszym poscie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plac

Ta zmiana by tylko przyśpieszyła grę i nie jest potrzebna. W tej chwili niepewność powodzenia ataku trwa dłużej, a ludzie o "słabych nerwach" niech nie atakują ;). Farmienie po rozbudowaniu eco sie nudzi i przeważnie surowców zaczyna zbywać. Jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plac

(1) czyli z tego pomysłu wynika, że wojska poruszają się z normalną prędkością tylko jak nie masz placu (poziom 0)? a jak chcesz je wtedy wysyłać?

(2) co ma wspólnego plac z prędkością wojska? sprzedają tam dopalacze?

(3) pomijając (1) i (2), nie uargumentowałeś pomysłu. nie podałeś powodów, dla których wprowadzenie tego miałoby sens. nie wiem czemu miałoby to służyć i w czym pomagać.

(4) moim zdaniem pomysł niepotrzebny. zakłóciłby balans gry. nawet jakby rozbudowa tego placu kosztowałaby naprawdę dużo, to i tak byłaby warta każdych pieniędzy - ale sprostać tym kosztom mogliby tylko silni gracze. mnie się podoba tak jak jest, czyli siła gracza bierze się głównie z przewagi w ilości wiosek (czyli z umiejętności), a nie z jakichś bajerów, które się kupuje.
 

DeletedUser18428

Guest
Odp: Plac

Mam propozycje aby plac można było rozbudować plac do 3 pozomów ,zwiększało by to prędkość ruchów wojska

1 poziom : Wojska poruszają się 10% procęt szybciej od prędkości początkowej

2 poziom : Wojska poruszają się 15% procęt szybciej od prędkości początkowej

3 poziom : Wojska poruszają się 20% procęt szybciej od prędkości początkowej i zwiększało by pojemnośc łupu każdej jednostki o 5%

Jestem otwarty na krytykę

Jeśli tak, to ile by surowców treba było i ile czasu bytrwało rozbudowanie? pomyślałeś o tym w ogóle??:confused::mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plac

Jestem na nie, ponieważ to przyśpieszyłoby grę i trzeba by siedzieć jak przy Ogame (trzeba dużo siedzieć)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plac

To co tutaj napisze to napisze też w pierwszym poscie ,dla tych co czytają tylko pierwszy post

(1) czyli z tego pomysłu wynika, że wojska poruszają się z normalną prędkością tylko jak nie masz placu (poziom 0)? a jak chcesz je wtedy wysyłać?

Nie ,zaczynało by sie z 1 poziomem , a gdyby w ogóle sie nie miało placu to nie można by było manewrować wojskami.


Jeśli tak, to ile by surowców treba było i ile czasu bytrwało rozbudowanie? pomyślałeś o tym w ogóle??:confused::mad:

Jam mam podać ilość surowców i czas trwania ,to je podaje :

1. 2.000 drewna ,3.000 gliny ,2.000 żelaza .Czas trwania : 1 godzina:30 minut:00 sekund .Dostarczenie pkt. 50


1. 2.000 drewna ,3.000 gliny ,2.000 żelaza .Czas trwania : 1 godzina:30 minut:00 sekund .Dostarczenie pkt. 50


2. 10.000 drewna ,12.000 gliny ,10.000 żelaza .Czas trwania : 2g:30m:00s .Dostarczenie pkt. 100

2. 20.000 drewna ,22.000 gliny ,20.000 żelaza .Czas trwania : 4g:00m:00s .Dostarczenie pkt. 200
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plac

Mnie się pomysł nie podoba. Wolę, gdy wojska mają jednostają przędkość.
 

DeletedUser18676

Guest
Odp: Plac

Dobre ale tanie.

Aby plac rozbudowac na 2 poz. trzeba po 5 mln kazdego surowca.Sklada sie tak jak na grubasa
a na 3 poz. po 10 mln ^^i wtedy byloby to dobre.Byloby to dostepne tylko dla 'elity'
:) co w na to?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plac

Jestem otwarty na krytykę

Idiotyczny pomysł. Po pierwsze proporcje są beznadziejne... Duże udogodnienie przy małych kosztach. Po drugie jest to nikomu nie potrzebna rzecz. Po trzecie, nigdy nie zostanie to wprowadzone.

Pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plac

Nie ,zaczynało by sie z 1 poziomem , a gdyby w ogóle sie nie miało placu to nie można by było manewrować wojskami.
nie rozumiem Cię. piszesz, że już pierwszy poziom daje bonus - czyli każdy kto ma plac na 1. poziomie, mógłby wysyłać przyspieszone wojska, czy tak? czyli normalną prędkość wojo miałoby tylko wtedy gdy gracz placu nie ma w ogóle - ale wtedy przecież nie może wydawać armii rozkazów, idąc dalej: każde wojsko chodziłoby przyspieszone (bo z normalną prędkością nigdzie nie może iść).

mnie logika tego pomysłu umyka po prostu. Twoja propozycja cen za podniesienie poziomu placu też wydaje się niedorzeczna (duży bonus zbyt małym kosztem, w zasadzie za darmola).

prawda jest taka, że każdy od pewnego momentu (bardzo szybko) miałby w każdej wiosce plac na 3. poziomie i pomysł można w ten prosty sposób sprowadzić do ogólnego przyspieszenia świata o ileśtam procent. to nie ma sensu.
 

DeletedUser4336

Guest
Odp: Plac

Dobre ale tanie.

Aby plac rozbudowac na 2 poz. trzeba po 5 mln kazdego surowca.Sklada sie tak jak na grubasa
a na 3 poz. po 10 mln ^^i wtedy byloby to dobre.Byloby to dostepne tylko dla 'elity'
:) co w na to?


Po pierwsze nie ma takiego spichlerza.
Po drugie 5mln surek?? to chyba idź zagrać w OGame,tutaj 5mln dla mnie by było jak dar z niebios.

Pomysł taki sobie,zmieniłbym koszty itd. 1 poziom byłby normalny,2 dawałby 3% szybkości i kosztowałby po 200k każdego,a 3 dawałby 6% i kosztowałby 350k każdego,może ceny z kosmosu ale jak masz 5 wioch to tanio jak na rynku:p na to bym mógł przystać:)
 

DeletedUser19436

Guest
Odp: Plac

kolejne ZBYTNIE udogodnienia! Pomysl widac ze byl przemyslany, ale nie do konca bo gdyby to kosztowalo tyle ile podajesz to przydalby sie tylko dla dobrych graczy bo tych slabszych nie stac by bylo na rozbudowe, a ci silni to juz maja bardzo latwo. Jestem na NIE
 
Status
Zamknięty.
Do góry