Pedro vs Sit

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser146505
  • Data rozpoczęcia

kto wygra pojedynek

  • Pedro

    Głosy: 8 36,4%
  • Sit

    Głosy: 8 36,4%
  • Remis!!!

    Głosy: 5 22,7%
  • wtrąci się osoba trzecia

    Głosy: 1 4,5%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser146505

Guest
Sit przyjmujesz wyzwanie tak oficjalnie? Tak jak się umówiliśmy nagrody brak i 15 k wojska ofensywnego i zero deffa.
 

DeletedUser162819

Guest
Czemu Pedro każdego wyzywasz? Nie możesz się umówić na jeden pojedynek i go rozegrać_
 

DeletedUser

Guest
Dobra dobra... tylko Ty mówiłeś że ze mna w następnym roku dopiero zagrasz, to Sit ile będzie czekał ? Do 2020?
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
pedro się jąka przed kazdym pojedynkiem... podnieca przed każdą spiną.
Cos typu zumir;)

glos sit
 

DeletedUser167483

Guest
Dziękuję za komplement, niestety Pedro dalej przeżywa blok na gg, sprzed paru miesięcy. GL Pedro de la Silva Gaucho Morientes Gonzales COSTA. <3 Oj boję się to wymawiać, ale tak.. to właśnie Pedro COSTA!
 

DeletedUser

Guest
Dziękuję za komplement, niestety Pedro dalej przeżywa blok na gg, sprzed paru miesięcy. GL Pedro de la Silva Gaucho Morientes Gonzales COSTA. <3 Oj boję się to wymawiać, ale tak.. to właśnie Pedro COSTA!

o ja Cie....
głos na koste w takim razie, za multi-nazwisko
 

DeletedUser167483

Guest
Jak przeczytałem nazwę tematu miałem dylemat. Myślę, o kurczaczek, czy to ten Pedro z Barcy gra w plemiona i to pl wersja? :D A to nie.. Sławny Pedro z Polski! Bez wahania zagłosowałem na Sita. On chyba bardziej opanował wojenne potyczki z gwiezdnych warsów. Ale za Pedro przemawia, doświadczenie, skill, zimna głowa, trzeźwe myślenia. Często wychodzi z sytuacji pozornie nie do wyjścia. Geniusz taktyki, fantastyczny strateg.. Można by się rozlewać nad jego wszechstronnością.. Jednak pewne jest jedno, gdyby bym politykiem, zostałby Królem Mozambiku, a gdyby jeździł w formule 1.. Nigdy nie usłyszelibśmy o kimś takim jak Schumacher...

Głos na PEDRO!
 

DeletedUser146505

Guest
pojedynek się nie odbędzie gdyż sit go chyba jednak nie chce
na ts był odważniejszy i wyzwał mnie na ten pojedynek:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry