Pan Kropeq vs Polakumie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser155263
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra


  • W sumie głosujących
    66
Status
Zamknięty.

DeletedUser157137

Guest
Wszyscy jestescie takie elokoksy ale przychodzi co do czego to zeby nie osmieszyc sie na forum przyjmujecie pojedynek na ktorego rozegranie nie macie czasu. Tyczy sie losera,zumira, nitro ..
 

DeletedUser

Guest
Głos na polaka... Gdzies jakis mod napisal, ze trzeba napisac powod..

A wiec sadze, że ten gracz wygrywa umiejetnosciowo... ; d niewiem ktory szybciej offa robi ale to nie ma wiekszego znaczenia... bo obaj zrobia go bardzo szybko. A w tedy taktyka zadecyduje.

+ Kropeq piszesz mi na gg, ze chcesz sie ze mna pojedynkowac... a wiec jesli wygrasz pojedynek z polakiem dostaniesz zielone swiatlo do pojedynku ze mna :)

Powodzenia dla obu graczy :)
 

DeletedUser161505

Guest
Wskoczę na rundę i przejmę oby dwóch dlatego głosuje na przerwany pojedynek ;p
 

DeletedUser169039

Guest
Polak kiedy gramy bo coś nie odpisujesz na gg.. może przy całym forum napiszesz kiedy..
bo jak widac madry to ty w gadce jesteś ...
 

DeletedUser157137

Guest
napisze jeszcze raz


Olewam Cie, tak bo nie jestes osoba z ktora mam ochote miec jakikolwiek kontakt. Pozatym 16 wrzesnia napisalem Ci na gg ze nie w ten weekend co bd , czyli nie w ten co jest teraz tylko w ten nastepny. Wiec przestan sie sapac bo tylko w tym jestes dobry.



Mam wrazenie ze tylko Ty masz problem ze zrozumieniem tej wiadomosci. Odpisalem Ci wtedy a teraz to skopiowalem i wkleilem Ci na gg zanim Cie zablokowalem. ZE w ten weekend co bd najprawdopodbniej. bo powiedziales ze mozesz grac tylko w weekend i to szanuje w przeciwienstwie do Twojej osoby dla ktorej mam zero szacunku :))


to cytaty z rozmowy o szybciutkich gdzie pisalismy i gdzie znowu Ci napsialem kiedy gramy. Czyli 29-30 wrzesien o ile bd. i o ile Ty bd. I o ile bd runda odpowiadajaca naszym wymaganiom naszegopojedynku o odpowiedniej godzinie pasujacej nam obu. :))
 

DeletedUser157137

Guest
dzisiaj o 18 )) pojedynek zobaczymy co pokazesz, a raczej jaka wymowke wymyslisz... ?
 

DeletedUser157137

Guest
DZisaij 17. Weekend nadal trwa. Wczoraj kropqa pojechali mimo ze nei dal zadneog odzewu. Zobaczymy CZy dzis ma czas i tyle oleju w glowie aby w jakis sposob przyjac badz nei pojedynek :)))
 

DeletedUser153746

Guest
napisz do niego na gg. Mialem przekazac.

a co do pojdynku to pewnie kropeq wygra.
 

DeletedUser157137

Guest
Ja mam jego zablokowanego a on mnie. Krotka pilka przyjmuje Czy nie.
 

DeletedUser157137

Guest
takie tam smieszki z kropqa :)))



http://fooh.pl/pokaz/399910929.JPG



Na gg zagrozil ze jak mnie jutro nie bd to valkower i mam mu wyslac 200 pp. Mimo ze w sobote zjechali go. a dzisiaj spoznil sie 9 minut. Dodam ze nie byl dzisaij spelniony warunek plemienia z deffiarzem :)
 

DeletedUser

Guest
jak jestes polak mistrz to wal ich po kolei a nie ;) bo widze ze duzo gadasz
 

DeletedUser162819

Guest
No i chyba tak robi,nie? Stara się po kolei z wszystkimi pojedynki. Niestety większość to tylko forumowi napinacze,którzy dużo gadają,a potem przed pojedynkiem uciekają,albo jak nitro nie przyznają się do porażki.
 

DeletedUser162045

Guest
Kropeq przekazuje:

"stawiłem sie na każdy umuwiony termin z polakiem ale polakowi nie pasuje nigdy... wiec jeśli jutro nie wbije na runde dla mnie to będzie walkower... i niech polak zamknie sie na wieki..."
 

DeletedUser157137

Guest
Wczoraj Cie pojechali. Jest raport . Dzisaij nei bylo rundy spelniajacej nasze warunki (2 os. w plemieniu) + byles spozniony10 minut i kazales mi zaczac od nowa jezeli mamy grac.. ahhahaha . Ale to ja nie chce grac. hmmm


P.S. Twoim warunkiem byla gra w weekend bo w tyg. nie masz czasu. I tak jak pisalem o 17 zapewne nie bd rundy z mala rozbudowa :)))
 
Status
Zamknięty.
Do góry