Pakiet surowców

  • Rozpoczynający wątek Sir biedrogun
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ostatnio dostałem informacje, że moge dostać pakiet surowców przy kupnie PP.
Np: 8500PP +30% surowców.

I mam o to takie pytanie. Na jak długo owy pakiet będzie funkcjonował? Bezterminowo? :D
 

DeletedUser

Guest
Na pewno nie bezterminowo ;)

Poza tym chciałbym zauważyć, że jeżeli nie dostałeś takiej informacji tylko i wyłącznie od obsługi plemion lub czegoś pokrewnego, to należy liczyć się z tym, że ktoś Cię chce oszukać krótko mówiąc :cool:
 

DeletedUser

Guest
Dostałem ta informacje przy zalogowaniu się. Ale teraz zauważyłem najezdzając myszką obok: "Dokonaj zakupu i otrzymaj darmowa porcję surowców, które pomoże zbudowac Ci najpoteżniejsze imperium. Paczka dodaje surowce w ilości 30% pojemności spichlerza w każdej z Twoich wiosek. Oferta ograniczona czasowo.

Tak więc wychodzi, że dostane surowce jednorazowo :D
Jeżeli tak to nie opłaca się :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser190675

Guest
Fajnie że wprowadzono to na 100 św gdzie support obiecał nie robić tam P2W
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Promocja obowiązuje globalnie, nie tylko na określonych światach, więc proszę nie robić z tego jakiejś wyjątkowej sprawy. Poza tym działa to identycznie jak znany już "pakiet powitalny w inwentarzu", tylko z innymi współczynnikami. Więc na pewno nie jest to też coś nowego.
 

DeletedUser166963

Guest
Mogliby napisać, jak długo w ofercie jest ten bonus. Albo do kiedy. A nie że "oferta ograniczono czasowo"
 

DeletedUser147486

Guest
Mogliby napisać, jak długo w ofercie jest ten bonus. Albo do kiedy. A nie że "oferta ograniczono czasowo"

Przecież już wyżej kolega napisał, że otrzymują surowce jednorazowo, tj kupisz 8500pp, a mają spichlerz o pojemności 10k otrzymasz 3k każdego surowca.

Moim zdaniem to tyle co nic, a zatem wcale nie zakłóca rozrywki na s100.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry