pakiet graficzny-download

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser103751
  • Data rozpoczęcia

czy podoba ci się mój pomysł?


  • W sumie głosujących
    229
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
odpowiedzcie mi prosze na moje pytanie bardzo bym chciał żeby grafika ladowała się z dysku a to dlatego, że w moim laptopie mam ograniczoną ilość ściąganych danych ... jak ją przekroczę to zaczynam płacić za neta dlatego bardzo mi by się to przydało mam KP a nie wiem z kąd mogę sciągnąć grafikę ... ktoś ktokolwiek może mi pomóc ?
 

DeletedUser

Guest
Premium

Głos na nie.
Jedną z ciekawszych opcji Konta Premium jest możliwość posiadania własnego pakietu graficznego, po wprowadzeniu pomysłu opcja ta straci rację bytu - a IG w stopę sobie nie strzeli :)

Chopdziło autorowi o podstawowy pakiet:D A nie dodatkowy. Chodzi o to by plemiona odciażcyć tą sprawą:D
 

DeletedUser

Guest
Własny - w sensie z naszego dysku :)

Poza tym, wprowadzenie standardowego pakietu do pobrania za darmo, a dla KP możliwość posiadania dodatkowych dołoży multum roboty SGO - bo trzeba będzie każdego gracza z osobna sprawdzać.
 

DeletedUser

Guest
mam grafikę już na dysku mam KP i działa mi grafika pod IE ale pod firefoxxem nie może ktoś wie czemu ?

dodaje te zmiany w pliku firefoxa juz przeczytałem chyba caly zagraniczny topic na ten temat i dalej nie moge odpalic tego na firefoxie najnowszym 3.5.2
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Własny - w sensie z naszego dysku :)

Poza tym, wprowadzenie standardowego pakietu do pobrania za darmo, a dla KP możliwość posiadania dodatkowych dołoży multum roboty SGO - bo trzeba będzie każdego gracza z osobna sprawdzać.

Na pewno dało by się zrobić prosty skrypt, który odrzucał by inne kody, niż ten, który jest domyślny.
 

DeletedUser

Guest
Ja na Tak ale mam pytanie po co wy robicie takie ankiety skoro i tak ten pomysł nie przejdziecie:)Nasza administracja po prostu tą sprawę oleje i tak będzie tak jak jest
 

DeletedUser95328

Guest
Ja jestem na NIE bo mam internet 8mb na sekunde wiec mi bez problemu wszystko lata.Ale dla graczy którzy maja internet typu 512 lub 1mb to może sie przydaać...Wiec nie oddaje głosu bo dla graczy z szybkim netem to niepotrzebne głupstwo ale dla graczy z np. 512 to zbawienie.
 

DeletedUser95328

Guest
Ja na Tak ale mam pytanie po co wy robicie takie ankiety skoro i tak ten pomysł nie przejdziecie:)Nasza administracja po prostu tą sprawę oleje i tak będzie tak jak jest

Boże...A jak myślisz?//

PO:

1.Jest mała nadzieja, że to przejdzie...
2.Twórcy tematu widzą w ankiecie jak sie ludziom spodobał ten pomysł...
3.Dla zabawy:D
 

DeletedUser26962

Guest
Nie ma czegoś takiego, że nie da się edytować. Każde rozszerzenie na upartego można otworzyć. Lecz nie każdy to potrafi, ja też tego nie umie ale taki dobry programista ma to w 5 minut.
Poza tym, zapewne widzieliście wersję LAN plemion, gdzie grafika waży 11 MB.
Obciążaniem by było oczywiście większe dla serwer, ponieważ stworzenie takiego kodu, jest trudne i zajmuje 10x więcej miejsca (plik który waży np 112kb, będzie ważył 1MB a to jest masakryczne obciążenie dla ładowanej się strony).
Mój głos na NIE
 

DeletedUser

Guest
Czy ja wiem czy to tak wolno chodzi, ja mam internet 2 mb i nie narzekam dlatego pomysł na nie.
 

DeletedUser

Guest
pomysł jest prosty

każdy gracz miał by prawo pobrac na dysk swojego kompa standardowy pakiet graficzny
grafika była by zapisywana na dysku i nie można by jej edytować

cele tego pomysłu:
*odciążenie serwerów
*przyspieszenie gry (szybciej bedzie nam się ładowała wioska itp.)

może to nie duża zmiana ale napewno by grało sie lepiej jak by nam się stronki naplemionach szybciej otwierały

ci co maja szybszy net nie odczuja tego ale dla innych będzie to ogromna róznica no i nasze serwerki będą lepiej pracowały


proszę o kometarze i wypełnianie ankiety

:D


*opcja dostępna dla wszystkich graczy

pomysł mi się podoba, ale czemu nie można by jej edytować
1) ze to nie mozliwe skoro plik masz na dysku
2) ze to łatwy sposób na zrobienie własnej skórki (Nawet amator w MS-Pint umie sobie obrazek narysować
 
Status
Zamknięty.
Do góry