pakiet graficzny-download

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser103751
  • Data rozpoczęcia

czy podoba ci się mój pomysł?


  • W sumie głosujących
    229
Status
Zamknięty.

DeletedUser103751

Guest
pomysł jest prosty

każdy gracz miał by prawo pobrac na dysk swojego kompa standardowy pakiet graficzny
grafika była by zapisywana na dysku i nie można by jej edytować

cele tego pomysłu:
*odciążenie serwerów
*przyspieszenie gry (szybciej bedzie nam się ładowała wioska itp.)

może to nie duża zmiana ale napewno by grało sie lepiej jak by nam się stronki naplemionach szybciej otwierały

ci co maja szybszy net nie odczuja tego ale dla innych będzie to ogromna róznica no i nasze serwerki będą lepiej pracowały


proszę o kometarze i wypełnianie ankiety

:D


*opcja dostępna dla wszystkich graczy
 

DeletedUser93933

Guest
Ja jestem na tak, bo mi się plemiona wolno ładują, a forum to już tragedia jest.
 

DeletedUser

Guest
No z serwerami plemion jest czasami trochę problemów bo się zamulają (na temat tego forum lepiej będzie jak zamilknę bo czasmi jest wręcz tragicznie). Frustrujące jest to ze czasami plemiona bardzo wolno się ładują tym bardziej na necie który z youtuba filmik zasysa w kilka sekund. Pomysł na tak.
 

DeletedUser

Guest
Głos na nie.
Jedną z ciekawszych opcji Konta Premium jest możliwość posiadania własnego pakietu graficznego, po wprowadzeniu pomysłu opcja ta straci rację bytu - a IG w stopę sobie nie strzeli :)
 

DeletedUser

Guest
Głos na nie.
Jedną z ciekawszych opcji Konta Premium jest możliwość posiadania własnego pakietu graficznego, po wprowadzeniu pomysłu opcja ta straci rację bytu - a IG w stopę sobie nie strzeli :)

Ja mam premium i powiem Tobie ze nie z tego względu je wykupuje. Gdyby pomysł ten został wprowadzony w życie to serwery działałyby o wiele lepiej.
 

DeletedUser110261

Guest
Ta, a ile było, by zmieniania pakietu bez zgody autora i mówienia, że to swoje. Pomysł odpada ze względu na polskie hamstwo i niedoinformowanie!

Aha od strony technicznej nie poprawi to szybkości ładowania plemion. Po prostu macie za wolny net!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Na tak chodź odczują to tylko ci co mają słabego neta
 

DeletedUser

Guest
Aha od strony technicznej nie poprawi to szybkości ładowania plemion. Po prostu macie za wolny net!

Jeśli internet 2Mb to wolne łącze to ok. Powiem tyle, czasem szybciej film z youtube mi się zbuforuje niż na plemiona wejdę. Więc skończ z tymi swoimi teoriami.
 

DeletedUser

Guest
A ja jestem na tak, faktem jest, że plemionka będą szybciej chodziły. Ja mam neta 7,1 i co? Trzeba tez myśleć o innych, a nie tylko "to nie potrzebne ponieważ ja mam szybki internet".
 

DeletedUser

Guest
Pomysł w miarę dobry ale korzystać z niego mogli by posiadacze konta premium mogł by to być ulepszony pakiet graficzny dostepny po wykupieniu premium i na czas jego ważności
 

DeletedUser103751

Guest
nie chodzi by to było dla KP tylko dla wszystkich w KP już to jest a standardowy pakiet był by dla wszytkich i nie można by go było edytować
 

DeletedUser110613

Guest
Ja jestem na tak, bo mi się plemiona wolno ładują, a forum to już tragedia jest.
Czasem jest lepiej, ale gorzej również:/
 

DeletedUser110785

Guest
Jeśli przyspieszyło by to wczytywanie forum i konta w plemionach to spoko,fajny pomysł:)
 

DeletedUser110779

Guest
Właśnie zależy to od skutków.. Jeśli forum i plemiona będą chodziły szybciej to oczywiście TAK..Ale jeśli nic z tego to po prostu się nie opłaca!
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli gra ma szybciej chodzić więc zróbmy coś na tak i nie dyskutujmy.
 

DeletedUser60863

Guest
hehe, śmieszni jesteście "Ci co mają KP to już mają pakiety graficzne" chodzi o to aby odciążyć serwery, a nie je zaciążyć. lol. Ci co mają KP mogą sobie linki wkleić, ale to jeszcze bardziej zamula, a na dysku nie zamula bo dysk jest szybszy czy coś w tym stylu, na necie są skrypty. Jestem na tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry