Płeć :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6429
  • Data rozpoczęcia

podoba ci się ten pomysł

  • Tak!

    Głosy: 97 83,6%
  • Nie!

    Głosy: 15 12,9%
  • Nie mam zdania(zdarza sie :/)

    Głosy: 4 3,4%

  • W sumie głosujących
    116
Status
Zamknięty.

DeletedUser6429

Guest
często widzimy takie wiadomości (np w plemieniu)
Anka opuścił plemie
anka został wyproszony

Mój pomysł by to zmieniał.
Na początku gry wybieralibyśmy naszą płeć która będzie miała wpływ na to jaki tekst się pojawi(w quotach w plemieniu itp.)

zgadzacie się

przypominam że to mój następny mały pomysł.Nie jest potrzebny ale wprowadza to coś :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płeć :)

uwazam ze jest to calkowicie niepotrzebne ale glosuje na TAK poniewaz pomysl ma sens
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płeć :)

Na początku ? Nie rozważyłeś iż ktoś może nie chce podać swojej płci :).
Jest to trochę głupie w tym przeglądzie plemienia lecz da się przeżyć. Owszem system mógłby sprawdzać kto jaką ma płeć podaną w profilu lecz to mi niezbyt pasuje otóż dlatego iż byłoby zapewne wiele problemów itd. Jednak jestem za tym aby to wprowadzić ponieważ kobiety mogą poczuć dyskryminacje ze strony plemion że o nich zapomniały ;-)
 

DeletedUser9276

Guest
Odp: Płeć :)

to jest dobry pomysł mi się podoba jestem na TAK:D:D:D
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Płeć :)

Jestem za;).
Pomysł dobry i liczę, że kiedyś wprowadzą.
A co do tego, że jeżeli ktoś nie chciałby podać płci to, mógłby być porostu traktowany/a jako mężczyzna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płeć :)

Ale to nie jest tak ze wszystko jest jak by tu byli sami faceci:).
To jest "gracz" np. gracz julia opuscil plemie.
Mi to zupelnie nie przeszkadza.




PS:pewnie sam/a jestes dziewczyna:D
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Płeć :)

Dla Trytexa
przykro mi nie jestem dziewczyną tylko troche dziwnie to wygląda :

anetka1661 przyjął zaproszenie do innego plemienia.

jak już to powinno ty wyglądać tak :
gracz anetka1661 przyjął zaproszenie do innego plemienia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płeć :)

Bardzo to sensowne :) Myślę, że pomogłoby to w określaniu płci naszych koleżanek z plemion, do których często mówimy "ty chłopcze" :)
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: Płeć :)

Jestem na tak. Całkowicie zgadzam się z shoter :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płeć :)

TAK

Nie dyskryminujmy kobiet (nie jestem kobietą)! ale żeby na początku dało się też ustawić ,,Nie pokazuj", bo niektórzy nie chcą by inni wiedzieli jaką mamy płeć ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płeć :)

NAszczeście jestem chłopakiem Ufff. Ale wątpie że dla takiego błachego pomysłu admini coś zmienią...Ale głosuje na tak
 

DeletedUser15753

Guest
Odp: Płeć :)

Jestem na tak. Przecież to tylko taka mała zmianka. Może by dało się wprowadzić.
 

DeletedUser16409

Guest
Odp: Płeć :)

To jest bez sensu. Tak bardzo ci zależy na tym czy piesze opuścił czy opuściła?
Tylko zaśmiecanie czasu adminom.
 

DeletedUser16980

Guest
Odp: Płeć :)

Tak
ponieważ to głupie ze pisze np. Kasia opuscił plemie
 

DeletedUser13897

Guest
Odp: Płeć :)

Jestem na TAK niby JG jest panią a woli jak pisze , że jest facetem? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płeć :)

Propozycja niemozliwa do zrealizowania.

Dlaczego? Dlatego, ze cala lokalizacja (polska wersja) opiera sie na plikach szablonow, gdzie niemieckie zwroty, zdania etc. podmienione sa na polskie. W jezyku niemieckim (czy tez oryginalnym vBulletin - angielskim) czasowniki nie odmieniaja sie przez osoby. Dlatego tez w tych plikach jest tylko jedna wersja takiego czasownika.

Zrealizowanie takie propozycji wymagaloby dopisanie w wielu miejscach nowego kodu, ktory jak wiemy nalezy do strony niemieckiej i polska strona prawdopodobnie w zyciu nie widziala go nawet na oczy.
 

DeletedUser9380

Guest
Odp: Płeć :)

Hm... Mało jest sensownych pomysłów, ale ten mi się podoba. To jest dyskryminacja kobiet. Ale cóż, jest chyba tak jak Smiglo mówi, a więc mało możliwe do wykonania ;/ (Ale przynajmnije jestem mężczyzną xd)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płeć :)

Dyskryminacja?... Ty wogólę wiesz co to jest?... Wątpię że zostanie wprowadzony ale mówię TAK
 

DeletedUser14998

Guest
Odp: Płeć :)

tez jestem na tak, gdzy ile razy sie w plemieniu potaknalem i do niej mowilem jak do niego...
 
Status
Zamknięty.
Do góry