Opcja rekrutacja (KP) - poprawka?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13627
  • Data rozpoczęcia

Czy to jest dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 41 69,5%
  • Nie

    Głosy: 4 6,8%
  • Niemam zdania.

    Głosy: 14 23,7%

  • W sumie głosujących
    59
Status
Zamknięty.

DeletedUser13627

Guest
Mam małą propozycję dotyczącą tej opcji, ponieważ przy up-date zostały wrzucone w jedną liste, jest to pewne ułatwienie, ponieważ nie musze zjeżdżać na dół strony, żeby zrekrutować tarany, ale szczerze, jest to mało czytelne ;p

Mój pomysł jest prosty... oddzielic to taką małą czarną kreską (no może nie taką małą, ale byłoby to czytelniejsze...)
 

DeletedUser12580

Guest
Odp: Opcja rekrutacja (KP) - poprawka?

W sumie to jest dobry pomysł :) Ale wszystko jest ok ;) Ale w sumie.... :)
Głosowałem za tak ale jestem pewien ,że admini powiedzą ,że to wymaga za dużo 'potu' . ;)
 

DeletedUser9034

Guest
Odp: Opcja rekrutacja (KP) - poprawka?

Heh.. gra się w to już jakiś czas, i będzie potrzeba odrobinkę tego czasu, żeby się przyzwyczaić, moim zdaniem za kilka dni się przyzwyczaję i nie będzie mi obecny układ przeszkadzać :)
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Opcja rekrutacja (KP) - poprawka?

Mała, kosmetyczna zmiana, która ułatwi trochę grę.
Jestem na tak;).
 
Wynik reakcji
106
Odp: Opcja rekrutacja (KP) - poprawka?

Ja rzadko mam KP i własnie mam to sie przyda taka niewinna kreseczka :)
Pomysł dobry wg.mnie. Oczywiscie gos na Tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Opcja rekrutacja (KP) - poprawka?

Tak, na wszystkie ułatwienie do gry dotyczącej mniej siedzenia przy koncie jestem zawszr na tak:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Opcja rekrutacja (KP) - poprawka?

Oczywiście że za przynajmniej nie będzie się tak wszystko zlewało :) . Według mnie tak jak było ostatnio było bardzo dobrze :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Opcja rekrutacja (KP) - poprawka?

Im więcej poprawek tym lepiej! Jestem za tak! Chociaż admini i tak mają już dużo roboty, a dużo ich chyba nie jest!
 

DeletedUser13627

Guest
Odp: Opcja rekrutacja (KP) - poprawka?

Widze, że ktoś sukcesywnie kasuje moje posty... no cuż, powstrzymam się od skomentowania tych wyczynów..

To przybliży Wam o co mi chodzi =)) Oczywiście, można to zrobić inaczej, innym kolorem, większą/mniejszą kreską itp itd ;]

ocokamanyu2.jpg



//systematycznie kasuje posty nie wnoszace nic do tematu - nie tylko Twoje - smiglo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Opcja rekrutacja (KP) - poprawka?

Trochę się zastanawiałem, czy w ogóle poruszać ten temat. Szczególenie ze względu na pierwszą informację Hellbika o sensowności zmian i możliwościach ich wprowadzania przez niemieckich programistów. Jednak się zdecydowałem, nie otwierając nowego tematu, a odgrzewając ten...

O co chodzi? Oczywiście o kolejne ułatwienie dla posiadaczy Konta Premium. Związanego - jak w temacie - z rekrutacją wojsk. Jest możliwość wybijania monet jednym kliknięciem we wszystkich wioskach w danej grupie. Czy byłoby możliwe wprowadzenie tego typu ułatwienia - ale dotyczącego rekrutacji?

Jak by to miało wyglądać?
1.Wybór grupy wiosek
2.Wybór wojska, które ma być rekrutowane w danej grupie
3.Zatwierdzenie maksymalnej produkcji (w zależności od posiadanych surowców oraz miejsca w zagrodzie)


Dlaczego o tym pisze? Z powodu ilości wiosek, gdzie muszę po kolei wchodzić, by wklepywać wojska do rekrutacji. Takie ułatwienie byłoby (przynajmniej dla mnie) warte płacenia na KP przez kolejne miesiące...
 

DeletedUser18412

Guest
Odp: Opcja rekrutacja (KP) - poprawka?

Ja jestem na tak, bo uważam, że jest to mała estetyczna zmiana, która może ułatwić grę graczom posiadającym KP :) Admini... Nie marudzić i do roboty! :D
 

DeletedUser13627

Guest
Odp: Opcja rekrutacja (KP) - poprawka?

Kris, Twój pomysł jest bardzo dobry... przy większej ilości wiosek baardzo się może przydać ;p

Ale myśle, że lepiej by było, gdybyś zalożył oddzielny temat...
 
Status
Zamknięty.
Do góry