okres banowy i ochronny :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6429
  • Data rozpoczęcia

:)?:(?

  • :)

    Głosy: 7 36,8%
  • :(

    Głosy: 12 63,2%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser6429

Guest
kiedy gracz zostanie zbanowany(lub ma okres ochronny) to nie można go atakować,ale gracz który jest bliżej innego gracza może go szybciej zaatakować gdy skończy się ten okres niż gracz który jest dalej.Mój pomysł byłby taki że np ktoś ma koniec okresu ochronego o 17 to gracz toche dalej może wysłać te wojska o 16 bo idą godzine i będą po okresie ochronnym.Nie wiem czy to tak entuzjastycznie przyjmiecie :)...jak inne moje pomysły ale głosujcie.Legenda głosowania w poprzedniej propozycji :p
 

DeletedUser9276

Guest
Odp: okres banowy i ochronny :)

Ten pomysł jest besensu. A może jak jest wioska opuszczona która ma 10k to ci co maja do niej dalej to im szlachcic szybciej bedzie szedł??? Twój pomysł jest podobny do tego co wyżej napisałem. Jesten na NIE:mad:

P.S to w tedy gracze którzy są bliżej niego mają gorsze szanse
 

DeletedUser13478

Guest
Odp: okres banowy i ochronny :)

Ten pomysł jest do bani!
Ktoś traci okres ochronny i w sekunde potem traci wioske bo kilka osób z innego plemienia sie namówiła i puścili ataki zsynchronizowane :eek: jestem na NIE!
 

DeletedUser

Guest
Odp: okres banowy i ochronny :)

Moim zdaniem pomysl jest bardzo zly bywa tak ze ktos jest daleko nie wszyscy sa blisko:D i to juz jego problem poprostu trzeba miec szczescie
 

DeletedUser

Guest
Odp: okres banowy i ochronny :)

Dno ,totally dno..Po co to komu ..Okres ochronny kończy się o 17 to o 17 można wysyłać do Niego wojska..Koniec !
 

DeletedUser9519

Guest
Odp: okres banowy i ochronny :)

zagłosowałem na :) bo lepiej wygląda a tak serio to można to zmienić że tak można atakować tylko jak ktoś na bana
 

DeletedUser16451

Guest
Odp: okres banowy i ochronny :)

Oznacza to ze ban = koniec gry-.- jak tylko ktos obczai ze masz bana to puszczaja ataki i ty sie logujesz i ida na ciebie ataki ktore dotra za 1 h i co zrobisz? nic-.-


Glupszego pomyslu nie widzialem :confused::confused::confused::mad::confused::mad::mad::mad::mad::confused::confused::confused::confused::confused::mad::mad::mad::mad::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: okres banowy i ochronny :)

kiedy gracz zostanie zbanowany(lub ma okres ochronny) to nie można go atakować,ale gracz który jest bliżej innego gracza może go szybciej zaatakować gdy skończy się ten okres niż gracz który jest dalej.Mój pomysł byłby taki że np ktoś ma koniec okresu ochronego o 17 to gracz toche dalej może wysłać te wojska o 16 bo idą godzine i będą po okresie ochronnym.Nie wiem czy to tak entuzjastycznie przyjmiecie :)...jak inne moje pomysły ale głosujcie.Legenda głosowania w poprzedniej propozycji :p

Widziałam kilka twoich propozycji, wydawały mi się dobre, ale ten jest naprawdę nieprzemyśłany...
Może on tak jak już ktoś napisał stracic wioskę sekundę po zdjęciu bana...
 

DeletedUser

Guest
Odp: okres banowy i ochronny :)

shoter bez urazy ale materiał na pomysły cie sie troche starł....
pomysł bez sensu....;/

rada: weż zażyj troche świezego powietrza zrelaksuj sie tym co lubisz a dobre pomysły powrócą ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: okres banowy i ochronny :)

Temat zamykam :
Powód - niemożliwa i zbędna zmiana systemu gry. Każdy byłby poszkodowany Ci bliżej i dalej...
 
Status
Zamknięty.
Do góry