Odznaczenia - zwiększenie liczby poziomów - ukłon dla tych co grają dlużej niż 2-3msc

Jesteś za ?


  • W sumie głosujących
    74
Status
Zamknięty.

DeletedUser117596

Guest
Witam,

Moja propozycja jest następująca - dołożenie odznaczeń lvl 5, 6, 7. (nazwy dowolne - diamentowy, platynowy, epicki, etc).

Obecne odznaczenia są ektstra, ale nie oszukumy się - większość robiona jest po roku. Jak w takim razie ma się odznaczenie - "Rabuś" lvl 4 - 100 mln. Jak dziennie na odleglejszych światach nabijane są wyniku 500mln. Jak ma się odnaczenie Dowódca (3000 bitew) podczas gdy po roku wyniki oscyluja w granicy 50 000 ?

Przydałyby się nowe poziomy, które zachęćiły by do jeszcze większej gry (nagrody odpowiednio wysokie flagi).

I tak przykłądowo Rabuś wspomniany:

Lvl 5 - 1mld surowców sfamionych
Lvl 6 - 10 mld surocwów sfarmionych
lvl 7 - 50mld surowóćw sfarmionych i nagroda - flaga 10.

To samo z pozostałymi odznaczeniami windować je tak aby aktywny gracz lvl 5 łapał po roku (tak jak jest to zrobione z królem punktów), lvl 6 dla graczy epickich po roku, zaś lvl 7 osiągalny tylko dla tych co naprawdę potrafią grać - lub dla tych co ciągną świat 2-3-4 lata..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Musiałem 2 razy przeczytać

Chodzi o odznaczenia, a nie odkrycia ;)

Mało mnie sam pomysł przekonuje, odznaczenia (poza dziennymi) jednak nie są dla koniecznie wybitnych, moze dla wytrwałych, do tego 1 dobry świat dawałby za dużo dobrych flag.
 

DeletedUser117596

Guest
50 mld nabitego rabusia, albo np 500mln RA ? Graczowi kiepskiemu zabrakło by dziesięciu lat aby to wbić...

Pozatym nie zgodzę się, ze stwierdzeniem, ze jeden swiat dawałby za duzo dobrych flag. Przeciez wiecej się flag otrzymuje wbijajac co 2-3 msc na serwer i nabijajac szybko złote odznaki. Zostając na serwerze - juz nie nabijesz tych wyższych poziomów. To nagroda dla tych graczy, którzy przycisneli by 2-3 lata na jednym serwerze, to też byłaby zachęta dla tych aby na dłuzej sie z plemionami związać, a nie tylko ćwiczyć starty świata i 2msc pograć, następny...

Jesli ktoś grał aktywnie przez 2 lata na jednym serwerze to wie o czym mówię.
 

DeletedUser165803

Guest
Fajny pomysł :) Dla tych graczy co długo siedzą na świecie to będzie jakaś odskocznia od co 2tygodniowych lub co miesięcznych akcji :)
 

DeletedUser180001

Guest
Można by pomyśleć zawsze to jakieś urozmaicenie i chęć gry.
Przy grabieżcy i rabusiu level 4 niektórzy odpuszczają farmienie bo nie interesuje ich już bo odznaki nie można wbić.
Farmerom by to bardzo ułatwiło.

Jestem na tak , ale bez przesady z poziomami do 10 zrobić i starczy xd
 

DeletedUser185842

Guest
Tak, dobry pomysł.

Jedno zastrzeżenie ale to do tematu. Odznaczenia, a nie odkrycia, bo jak ktoś nie wejdzie w temat to co innego myśli :D

Nazwę tematu już poprawiłam
yavala
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser184656

Guest
fajny pomysł obstawiam że jeszcze nikt nie ma 10 l flagi a powinni gracze już mieć ... ja osobiście mam l7 niech ktoś się wypowie zwiększycie te poziomy odznaczeń ?

jak ja mam np 17k wymienionych ofer na rynku a przy 1k już ma się złoto
rabuje dziennie ok 120 000 000 surowców jak przy 100 000 000 już ma się złoto
padło mi 287 000 jednostek jak przy 100 000 już ma się złoto
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser184656

Guest
zależy mi na zwiększeniu poziomów odznaczeń więc odświeżam temat przydała by się możliwość usuwania własnych postów na tym forum ...

ależ taka opcja jest...
yavala
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Fajny pomysł, jestem za. Można również dodać kilka fajnych odznaczeń, bo ich wybijanie to sama przyjemność ;)
 

DeletedUser188011

Guest
Farmer który farmi tylko po to, by wbić odznake 4lvl i potem przestaje, nie jest już farmerem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry