Odpowiedź od supportu

EsteMal

Chłop
Wynik reakcji
9
Witam,
Mam pytanie odnośnie zgłoszeń do supportu. A mianowicie jak długo należy czekać na odpowiedź?
6 dzień czekam na odpowiedź, w między czasie złożyłem drugie zgłoszenie w którym otrzymałem odpowiedź że odpowiedź zostanie udzielona na 1 zgłoszenie.
Od tamtej pory minęły 4 dni, a odpowiedzi dalej nie ma.

Nie chce zakładać kolejnego zgłoszenia żeby faktycznie nie robić bałaganu, ale nie ukrywam że fajnie byłoby otrzymać odpowiedź.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Generalna zasada brzmi: odpowiedzi udzielamy jak najszybciej jest to w danej sytuacji możliwe :)

Podkreślam słowo "możliwe", bo są sytuacje, które wymagają wyjaśnienia, indywidualnego przetestowania czegoś albo konsultacji z innymi osobami - czy to z teamu, czy to z centrali InnoGames - a to czasem potrafi "chwilę" zająć.
Z reguły zwykłe pytania o funkcje gry lub i wyjaśnienia jakichś mechanik samej gry bez sprawdzania konkretnych przypadków - czyli sprawy, w których nie ma konieczności indywidualnego testowania czegoś albo konsultowania się któregoś ze specjalistów - rozwiązujemy w ciągu kilku-kilkunastu godzin, przy czym wciąż: czas zależy od wielu czynników, a obsługa gry też nie posiada "unormowanego czas pracy", więc nie możemy niejako zagwarantować, że odpowiemy w określonym czasie.

Czego na pewno NIE polecam - to pisać kolejnych wiadomości w zgłoszeniu czekającym na rozpatrzenie, jeżeli nie są związane z tematem, bądź też "przypominania się". Każda wiadomość dopisana w zgłoszeniu przez Gracza zrzuca je automatycznie na koniec kolejki oczekujących, jako to z "najmłodszą odpowiedzią" - co oznacza, że w praktyce w takim zgłoszeniu możemy poczekać DŁUŻEJ, niż gdybyśmy spokojnie "w milczeniu" poczekali na odpowiedź obsługującego operatora :)
 

Howcio

Chłop
Wynik reakcji
36
Witam,
Mam pytanie odnośnie zgłoszeń do supportu. A mianowicie jak długo należy czekać na odpowiedź?
6 dzień czekam na odpowiedź, w między czasie złożyłem drugie zgłoszenie w którym otrzymałem odpowiedź że odpowiedź zostanie udzielona na 1 zgłoszenie.
Od tamtej pory minęły 4 dni, a odpowiedzi dalej nie ma.

Nie chce zakładać kolejnego zgłoszenia żeby faktycznie nie robić bałaganu, ale nie ukrywam że fajnie byłoby otrzymać odpowiedź.
Kiedyś zdarzyło czekać się blisko miesiąc nawet, a biorąc pod uwagę, że na jedno czekam od 28.10 to chyba za wiele się nie zmieniło xD
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.117
Z doświadczenia osoby, która jest klasyczną sześćdziesioną... na podobne pytania dostaje się odpowiedzi równie dobrze po max kilku godzinach (np. od zkiwa), na niektóre czekasz kilka dni, a są takie, które ci zamkną bez odpowiedzi. Patrząc na niektóre nowe Pomocne Dłonie, które znaczenia słowa "uczciwość" muszą szukać w "Słowniku wyrazów obcych" ... a zresztą nie chce dostać bana...
 

ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

ALFONS STEFANÓW
Wynik reakcji
4.406
W pierwszym tygodniu startu 182 za pomocą zgłoszenia zapytałem supportu o klaryfikację pewnej zasady gry. Po dziś dzień nie otrzymałem odpowiedzi.
 
Do góry