Oceń Piosenkę

DeletedUser

Guest
Odką wszyscy "cFaniaki" zaczeli sluchac HG, ba powstanie firmy zrobila sie dla mnie lipa. 2/5 (sentyment do Klucza)
Biznesmen
 

DeletedUser

Guest
0/5 - Nie dla narkotyków :mad:

Co prawda można się uzależnić od wody, gdzie to cały świat jest uzależniony od niej. :p "jeden buch z fajki wodnej odmula" co prawda można wlać tam wódę czy coś innego w konsystencji cieczy, lecz narkotyk to nie jest (w zależności co wlejesz do fajki). ;):) Takie sprostowanie, bo aż się rozchichotałem. :)



Co do pioseneczki, co prawda to nie Ryszard Riedel, lecz Maciek Balcar też ładnie śpiewa. Zmuszony dać 4/5 bo to nie Rysiek :)

Monolog - Zodiak na melanżu

 

DeletedUser

Guest
Bardzo proszę o nie umieszczanie piosenek, gdzie są wulgaryzmy nawet jak są po angielsku. Takie posty będą kasowane(mam nadzieję że nie będę musiał sięgać po kartki za wielokrotne wstawianie takich utworów). Też chcę posłuchać fajnych piosenek, ale niekoniecznie z brzydkimi słowami. Zanim wstawi ktokolwiek coś niech najpierw to dobrze przesłucha.

A żeby zabawa trwała dalej:

Only You

Taki przedsmak nadciągających walentynek:)

P.S. Za poprzednią piosenkę daje 2/5, nie mój gust.
 

DeletedUser

Guest
zero ofc. ;) Nie słucham Elvis'a. :rolleyes:

Ps. Wytłumacz mi co było nie tak w obu piosenkach, daj fragmenty. Dodaj w pierwszym poście jakich piosenek nie wolno wstawiać... Albo pójdź na łatwiznę usuwając TEGO posta. :rolleyes: Wstawiłem piosenkę z filmu bad boys, dozwolonego do oglądania od wieku 15 lat, wiec nie sądzę aby coś tam było tak wulgarnego... :cool: Ale poczekam na odpowiedz, bo wszechwiedzący nie jestem, jeśli jednak nie znajdzie będę prosił abyś wkleił mojego posta którego usunąłeś... :rolleyes:

Poszły słowa z piosenki, które są ewidentnym wulgaryzmem, na priv do Ciebie. Nie twierdzę, że piosenka jest zła, brzydka bądź głupia po prostu forum jest od pierwszego roku życia a nie piętnastego:)/// edit by Aq

Ja też nie twierdzę, co ty twierdzisz. Tylko naruszyłeś granice wolności wklejania piosenek, a nie sądzę że 13-14 a nawet 15 latki zwrócą na to uwagę, a już 7 latki klną więcej niż ja. A niemowlaczki raczej jeszcze nie tu nie wchodzą... Odp. na priv

Ogórek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
5/5
[Kulfon]
ps.
Co do wulgaryzmów to dla mnie przesada. Jeśli piosenka nie jest nią przesiąknięta to nikt nie zwraca uwagi. A dzisiejszy świat i tak jest tym przesiąknięty;)
 

DeletedUser37348

Guest
5/5 - Mądry tekst.

Gumisie - no to już nie brakuje :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry