Obniżka na ceny monet

Jesteś za czy przeciw.

  • Tak

    Głosy: 54 74,0%
  • Nie

    Głosy: 19 26,0%

  • W sumie głosujących
    73
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser

Guest
wasyl1133 napisał:
Nie sądzicie że ta gra zaczyna byś denerwująca z powodu braku grubasów ?
Jeśli tak to prosze aby wszystkie plemiona ,poprosiły swoich graczy aby pisały prośbe do sopportu o obnizenie ceny monet (pewnie sie wyprą że już tak obniżka była) lub podwyższeniem wydobycia surowców w kopalniach .
Mamy off ,mamy deff a kurka nie ma czym przejmować :(
Zróbmy coś z tym ,zasypmy ich prośbą o ankiete

Mój komentarz:

Z czego co się orientuje jak czytam, że takim świecie "17" prędkość wynosi +2 a cena monet jest taka sama jak na prędkości +1, no to trochę nie fair jest ponieważ na +2 za jedna monetą czekasz około 4h, zaś +1 czekamy 8h. W sęk w tym że zaczyna robić się powtórka jeżeli chodzi o Nasz świat kiedy monety były proporcjonalnie po 28-30-25k i wtedy było mnóstwo do przejęcia, zaś nie było czym. Teraz sytuacja zaczyna się powtarzać na pewno mnie to zaczyna dobijać bo mam wyczyszczone wioski, a nie mogę przejąć i zbijam poparcie 1 szlachcicem na 1 wioskę żeby wszystkie wioski co wyczyściłem szybko przejąć. Nie jest to ciekawe ale nic z tym zrobimy bo uważam, że ceny powinny spaść i wyrównać się do tych prędkości bo wygląda na dzień dzisiejszy tak, że wszyscy zazdroszczą jeżeli chodzi o tych co grają na +1, że na +2 idzie im szybciej i łatwiej. Myślę ceny monet jedynie tylko to powinny zrównać się. Orientacyjne cena monet powinna na +1 wynosić 1/2 tego co mamy teraz. Zaś na +2 zostawić tak jak jest.

Myślę że i tak to mało realne ale można sondaż wystawić.
 

DeletedUser

Guest
Na s6 moneta kostuje niecałe 8k kazdego surowca. Tylko, ze nikt unas nie prosił o obnirzenie czeny. To admini wyszli nam na czoło i sami coś genialnego wprowadzili :)
 

DeletedUser

Guest
No właśnie my tak tez chcemy, ponieważ nie mamy wyboru albo budujesz offa i defa albo wbijasz monety. Wiosek do przejęcia przybywa Nam z każda godziną to utrudnia życie poźniej.
 

DeletedUser

Guest
Wiesz, na starych swiatach nikt nie narzeka wiedz niech tak zostanie jak jest :)
 

DeletedUser

Guest
No właśnie, na starych...my też chcemy tańsze monety, bo grubych trzeba zbierać przez miesiąc, a jak przyjdzie akcja to 5 dni i po szlachcie i znowu miesiąc w tył:( Ta gra robi się nudna i coraz więcej osób kończy grę, właśnie z braku grubych
 

DeletedUser

Guest
Właśnie wczoraj poprowadziłem sondę na 19 świecie na forum plemienny i z pośród 4 największych sił świata na 215 graczy odpowiedziało już 64 z tego (57 jest za, a 7 sprzeciw) myślę że po majówce będzie jeszcze większy wynik jesteśmy tym bardzo rozgoryczeni tą sprawą i chcemy obniżki jak najszybciej bo nie da się po prostu grać.
 

DeletedUser155682

Guest
Ja proponuję inne rozwiązanie. Może by tak ustalić kilka/kilkanaście progów ? Np. od 10 przejętych wioch/wyprodukowanych grubasów/wybitych monet (myślę, że moneta będzie najlepszym wyjściem) cena za monetę spada o X%, za kolejne 10 grubasów/wioch/monet cena spada o następne X%. I tak aż cena spadnie do wcześniej ustalonej minimalnej ceny
 

DeletedUser157129

Guest
Barcelona nie post pod postem !
Jak zmniejszą koszt monet to będzie kompletna klapa z strony adminów.
 

DeletedUser

Guest
Jak klapa ??? :mad:

Na każdym świecie już ten problem zaczyna borykać, a na 19 świecie uważamy że sytuacja została poważnie zagrożona. Nie idzie wytrzymać nerwowo z tym potrzebujemy obniżki jak najszybciej. Bo inaczej będzie wielki chaos na "19" zresztą już panuje. Każdy jest popędzany z tymi wioskami, bo ino jeden skończy kończy i drugi, a szlachty brakuje i nadal będzie brakować. Uważamy że obniżka Nam bardziej pomoże z tym problemem.
 

DeletedUser

Guest
Jak czytam te waszę posty to coraz bardziej się ciesze ze gram na 38 :) (monety od początku świata 50% ceny normalnej)
 

DeletedUser158001

Guest
TOOCAGERO
2011-04-30 16:34:21
Sporo monet potrzeba żeby jednego szlachcica wyrobić. Jak inni pisali do was to odsyłacie ze świstkiem . Jak ja to czytam to jestem zawiedziony że nie próbujecie nas wysłuchać i spełnić naszych próśb o OBNIŻENIE CENA NA MONETY . Przez takie coś jest coraz gorzej grać bo mamy wojska by czyścić wioski a nie mamy czym przejmować. Za niedługo będziemy całkowicie siedzieć z tyłkami na miejscu i czekać aż uda nam się uzbierać monety na szlachcica . przez to gra się robi nudna i wtedy nawet Kątno premium będzie nie potrzebne bo inni nie będą nas atakować bo sensu nie będzie skoro nie będą mieli czym przejmować wiosek. A bez premium zajmie morze trochę czasu przelecieć wioski by wybić monety ale to chyba będzie jedyna rozrywka jaka nam została na koncie .

Po wina być przyspieszona gra . Wiem też że obniżka takowa była tylko sprawdźcie sobie kiedy taką obniżkę zrobiliście.
Bo minęło sporo czasu od tamtego dnia kiedy to zrobiliście. Powinniście spełnić naszą prośbę i resztę zostawić nam graczom grę i z boku się przyglądać całej sytuacji jaka panuje na tym świecie.

Oczekuję od was pozytywnej odpowiedzi jak i też wyczerpującej, a nie spławicie mnie tekstem tego typu :
Na tym świecie cena już była obniżana.

Pozdrawiam,
Bartłomiej Wawro (Bryfft)
Plemiona Team


lub

Athila
2011-04-29 13:48:47
nie będzie
Pozdrawiam,
Athila
Plemiona Team

fircyk2005
2011-04-30 20:10:31
Witaj TOOCAGERO,

Cena monet na tym świecie już raz została obniżona.

Pozdrawiam,
Fircyk2005
Plemiona Team

TOOCAGERO
2011-04-30 20:24:06
Co z tego że raz została obniżona cena monet jak chcesz to dam ci rozmowy poszczególnych graczy to się przekonasz co inni mówią da się też tak załatwić że poczta zawalona będzie u was podobnymi prośbami chyba nawet jesteście już zawaleni takimi prośbami od graczy . I nic nie robicie w tym kierunku by nam dogodzić i nie potraficie się wypowiedzieć i uzasadnić własnych wypowiedzi.
Jak to pisałem wyżej to z myślą że dostane pozytywną wypowiedź od was , a nie parę zdań na odczepnego. Z dzieciakami nie gadasz 15 letnimi, tylko większość tutaj graczy jest dorosła i oczekuje z waszej strony wyczerpujących odpowiedzi na poważne pytania zadane waszym kierunku..

Ps. ben de pisał tak długo do was Korespondencje aż się wysilicie nie co z odpowiedzią. a nie jak Ksiądz na kazaniu co daje litanie zbłąkanym owieczką


fircyk2005
2011-04-30 20:31:12
Uprzejmie proszę o uszczegółowienie pytania.

Pozdrawiam,
Fircyk2005
Plemiona Team


TOOCAGERO
2011-04-30 20:36:44
Debila zemnie robicie ?? Nie widziałeś tematu na jakim odbierasz Korespondencje ...

Obniżka na ceny monet na SZLACHTĘ


fircyk2005
2011-04-30 20:38:15
Nie śmiałbym tego robić !!!!!

Szanowny Panie, niniejszym zawiadamiam, że odpowiedź została już udzielona.

Pozdrawiam,
Fircyk2005
Plemiona Team


TOOCAGERO
2011-04-30 20:50:02
Denerwujesz mnie powoli jak i innych graczy co im odpowiadasz. Nie mogę się z tobą w żaden sposób dogadać .

Podkreśl mi na czerwono gdzie do jasnej anielki dałeś odpowiedź na moje pytanie ??
Gdzie jest uzasadnienie twojej odpowiedzi ??

Witaj TOOCAGERO,

Cena monet na tym świecie już raz została obniżona.

Pozdrawiam,
Fircyk2005
Plemiona Team


Jeśli to jest ta twoja odpowiedź na pytanie moje jak i innych graczy to masz wielkie zadatki na zostanie poetą lub sławnym polonistą.

Zadam jeszcze raz te samo pytanie w twoim kierunku .... W sumie to nie jest pytanie tylko prośba o obniżenie cen monet na szlachcica

fircyk2005
2011-04-30 20:56:24
Niniejszym zawiadamiam, że obecnie nie ma takich planów.

Pozdrawiam,
Fircyk2005
Plemiona Team
TOOCAGERO
2011-04-30 21:00:42
CHCE ROZMAWIAĆ Z KIMŚ INNYM ...
BO Z TOBĄ SIĘ GADA JAK Z MOJĄ SIOSTRZENICĄ 5 LETNIĄ CO NIE UMI UŁOŻYĆ PEŁNYCH JESZCZE WYPOWIEDZI.

fircyk2005
2011-04-30 21:16:49
Sprawa zostanie ponownie rozważona, kiedy liczba Graczy na tym świecie spadnie poniżej 400.

Pozdrawiam,
Fircyk2005
Plemiona Team
TOOCAGERO
2011-04-30 21:28:06
fircyk2005
2011-04-30 21:16:49
Sprawa zostanie ponownie rozważona, kiedy liczba Graczy na tym świecie spadnie poniżej 400.

Pozdrawiam,
Fircyk2005
Plemiona Team

Co mam przez to rozumieć ?? Powiedz mi ile lat masz że takie odpowiedzi udzielasz ??
Jeśli myślisz że taką odpowiedzią załatwisz wszystko to się mylisz...
Powiedz mi!
Kto podejmuje takie decyzje?
Do kogo można się zwrócić bezpośrednio z takim zapytaniem ? I też chcę zgłosić to karygodne zachowanie ,żądam od pana adresu do osoby bardziej kompetentnej ponieważ mamy zamiar zgłosić pana niekompetencje i nie wywiązywanie się z swoich obowiązków .
Ludzie z supportu powinni być dla graczy pomocni a nie aroganccy .


Powiedzcie jak można się nie denerwować na wypowiedzi tego pana Fircyk2005
cały czas zbywa taką gadką wszystkich co piszą o te obniżki monet zwrócicie uwagę też na pogrubione pytania z mojej strony w jego stronę i odpowiedzi pogrubione czerwonym kolorem najbardziej . najbardziej mnie dobija jak jasno piszesz o co biega , a on sobie kpiny robi odpowiadając Uprzejmie proszę o uszczegółowienie pytania.
Nie wiem czy wszyscy w tym całym Plemiona Team zatrudniają podobnych ludzi jak on ??
Przecież ten co mi odpisywał to jak dziecko które dopiero się uczy jak składać zdania a jego tok myślenia jest na poziomie podstawówki by nie załapać o czym się rozmawia i wałkuje się w kółko ten sam temat .
Porażka z jego strony na całej długości :(
 

DeletedUser

Guest
Tak więc protest jest powoli zaczyna rosnąć w siłę a nie tylko przez 2 graczy - jak macie na myśli:p
 

DeletedUser

Guest
Płacimy za Kp, mają z tego zyski i powinni nam pomagać w grze, a co najmniej wysłuchiwać propozycji graczy dotyczących mobilności gry. Robią nowe bajery graficzne, a z monetami nic nie chcą, mimo, ze sporo osób napisało w tej sprawie:[ A to znacząco zwiększy nasz rozwój i szybkość działań
 

DeletedUser157154

Guest
Nie wiem jak to jest z wcześniejszymi światami, ale dla mnie teraz to monety są za TANIE!!! :D. Ale to teraz, więc nie będę się zbytnio udzielał. Powiem tylko tyle, że po przeczytaniu większości postów popieram was :D, oczywiście na TAK :D
 

DeletedUser

Guest
Jest sonda od 4 dni dla 215 graczy i już wypowiedziała się 85 osób i z tego 78 jest na tak, to coś w tym jest.
 

DeletedUser144395

Guest
Co do monet.
Na nowych swiatach nie, np typu 44 juz jest od roku.
Poniewaz, gdy zostanie to wprowadzone na tym swiecie to nie bedzie juz zadnych barb i konkurencja bedzie sie biła o barby a nie o wioski wroga.
Co do starszych swiatów to tak, klepanie 3 k monet na jednego grubego jest przesadą i powinno byc to obnizane na takich swiatach, lecz na nowych nie.
 

DeletedUser37348

Guest
Na każdym świecie cena monet zostanie kiedyś obniżona.
Takie powtarzanie pytań jak do Fircyka nic nie daje. Jeśli admin raz odpowiedział i to konkretnie, to nie odpowie zupełnie inaczej, jeśli ten sam gracz napisze drugiego ticketa.
 

DeletedUser156864

Guest
I nie wiem po co tak się upierać o te monety masz więcej wioch to więcej sury z farminia ...
 

DeletedUser121306

Guest
ale by się przydało że mnije kosztuja chocicaz na nowym swiecie
 
Do góry