Obóz plemienia.

  • Rozpoczynający wątek SzaKaL74
  • Data rozpoczęcia

Dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 86 32,0%
  • Trzeba dopracować

    Głosy: 65 24,2%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 19 7,1%
  • Nie

    Głosy: 99 36,8%

  • W sumie głosujących
    269
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witajcie! W tym temacie przedstawie swój pomysł.

Dodanie w plemieniu możliwości zbierania surowców na posterunek. (koszt: 100k każdego surowca, jak plemie zbiera to uzbiera:p) W posterunku Każdy z plemienia może wysyłać wojska ( tylko obronne ). Wtedy jak komuś jest potrzebna pomoc, "wódz" plemienia może stamtąd wysyłać. Do każdego pomoc idzie tyle samo dajmy 2,5 godziny:p Pomysł można troche dopracować. Ale czy wstępnie wam sie podoba?

poproszę o ankiete

Sorry za błędy ortograficzne, niestety jestem dyslektykiem:(
 

DeletedUser74458

Guest
@up: ankietę musisz dodać sam.

@up2: jeśli jest się dyslektykiem, to chyba nie widzi się tego co się pisze, a przecież widzisz jak piszesz na klawiaturze, prawda?

@pomysł: dwa słowa: do bani. gdzie miałbym wpłacać surkę na ten obóz? i czemu akurat 2,5h? godziny dotarć powinny być według najwolniejszej jednostki i czasu dojścia, a 100k każdej sury to chyba za dużo... osobiście wolę wysłać od siebie. wódz plemienia może sobie wszystkie wojska przesłać, więc skąd mam wiedzieć, że tak nie postąpi? głos na nie z góry.
 

DeletedUser91121

Guest
pomysł idealny ale trzeba by było wprowadzić kilka poprawek np. wódź plemienia mógłby wysłac do jednego gracza max 3k każdej jednostki obronnej ogólnie, aby nie było korpupcji.

Jestem na tak zrób ankiete:D
 

DeletedUser

Guest
Bezsensu, nieprzemyślany pomysł. Może pokaż jakby to wyglądało, bo coś szaro to widzę :rolleyes: na NIE
 

DeletedUser

Guest
skoro wam sie nie podoba to nie bede nic tłumaczył, temat do zamknięcia
 

DeletedUser

Guest
Kolejny nie trafiony pomysł po to jest plemię żeby się bron a nie w posterunku jakimś wojska trzymać to nie ZOMO
 

DeletedUser59473

Guest
Ciekawsza by już była taka twierdza jak jest w bitefight, ale dawałaby premie do morale graczy i byłaby droga. Ludzie, nie wiecie ile to jest 100k. Przeciętne plemię uzbiera 1kk dziennie.
 

DeletedUser99861

Guest
Dobry pomysł.Ciekawe.Na wojnę wódz też może stamtąd wysyłać wojska?
 

DeletedUser95328

Guest
@up: ankietę musisz dodać sam.

@up2: jeśli jest się dyslektykiem, to chyba nie widzi się tego co się pisze, a przecież widzisz jak piszesz na klawiaturze, prawda?

@pomysł: dwa słowa: do bani. gdzie miałbym wpłacać surkę na ten obóz? i czemu akurat 2,5h? godziny dotarć powinny być według najwolniejszej jednostki i czasu dojścia, a 100k każdej sury to chyba za dużo... osobiście wolę wysłać od siebie. wódz plemienia może sobie wszystkie wojska przesłać, więc skąd mam wiedzieć, że tak nie postąpi? głos na nie z góry.

Ty wiesz wogóle kto to dyslektyk.Bo z twojego postu wynika ,że nie.A mi się wydaje ,że pomysł świetny.Z całą pewnością jestem na TAK.Faktycznie czasem by się przydał taki posterunek.
 

DeletedUser

Guest
Nawet nawet, ale zawsze jest jakieś ale ;) nie tylko wojska obronne i pomoc by szła do każdego powiedzmy 10 godzin i posterunek może zrobić nie tylko zarządca (np admin też mógłby mieć taką możliwość) czyli zaznaczam opcję "trzeba dopracować"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
widać pomysł nie jest taki zły??

dziś jeszcze bedzie dopracowany, mam taką nadzieje:p
 

DeletedUser

Guest
@up: ankietę musisz dodać sam.

@up2: jeśli jest się dyslektykiem, to chyba nie widzi się tego co się pisze, a przecież widzisz jak piszesz na klawiaturze, prawda?

@pomysł: dwa słowa: do bani. gdzie miałbym wpłacać surkę na ten obóz? i czemu akurat 2,5h? godziny dotarć powinny być według najwolniejszej jednostki i czasu dojścia, a 100k każdej sury to chyba za dużo... osobiście wolę wysłać od siebie. wódz plemienia może sobie wszystkie wojska przesłać, więc skąd mam wiedzieć, że tak nie postąpi? głos na nie z góry.


Nie pisz jak nic nie wiesz nic na ten temat...
Akurat tak się składa, że znam jednego dyslektyka. I czyta po sobie całkiem nieźle. Dyslektyk to taki człowiek, który zna zasady ortografii, a popełnia błędy.

Co do pomysłu nie mam zdania, poczekam na dopracowanie go!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Były już takie i podobne pomysły:(
Być może są tacy którzy chcieli by coś takiego zobaczyć ale na szczęście nigdy takiego czegoś nikt nie wprowadzi.
Plemiona to gra zespołowo/indywidualna z przewagą INDYWIDUALNA i wszelkie wspólnoty nie mają racji bytu.
 

DeletedUser

Guest
Jest sobie plemie X, budują oni obóz obronny który kosztuje np. 500k. Do obozu gracze w plemieniu mogą przesyłać tylko wojska obronne czyli: pikinierów, mieczników, zwiadowców(broni przed zwiadem) i ciężką kawalerie. Władzę nad obozem dostaje kilka osób, żeby nikt nie mógł sobie przesłać wojska i żeby zawsze było można oczekiwać pomocy. Maksymalnie do kogoś z plemienia można wysłać po tysiącu pików, mieczników, zwiadu i 300 ciężkiej. Raz na tydzień, mozna wysłać taką pomoc Czas dojścia wynosi 6 godzin do wszystkich nawet jeżeli ktoś ma wioche obok obozu.


Jak gracz z plemienia wyśle wojska do obozu, nadal ma zajęte miejsca w zagrodzie, ale tylko 80%

Chodzi mi o to żeby walka nie była za łatwa, żeby atakujący musiał się trochę bardziej spocić żeby zyskać punkty i wioche:p
Po za tym obóz może być bardzo dobra pomocą podczas wojny.


Jak ktoś ma jakies uwagi to pisać.

Chętnie przeczytam:)
 

DeletedUser95328

Guest
Nieźle!!!

No właśnie.Mi się wydaje ,że pomysł jest bardzo dobry.Chociaż ta opcja ,że 6 godzin do każdego niezbyt przypadła mi do gustu.A ,że po 1000 można wysłać też świetny pomysł ale jeśli chodzi o te 300 ciężkiej to troche za mało moim zdaniem.Myśle ,że po 500 ciężkiej lepiej by było.Ale i tak zaznaczam w ankiecie opcje: TAK.
 

DeletedUser99486

Guest
Ludzie, takie coś jest bez sensu. Chyba każdy wie dlaczego.
Powiedzmy ze ja nie wiem dlaczego ... oswiec mnie :p

Moim zdaniem pomysl jest godny uwagi .
 

DeletedUser26732

Guest
mi by nie zaszkodziło jak by powstało ale może się obejść a dyslektyk to osoba która ma słabą pamięć głównie do ortografii wiem bo sam jestem dyslektykiem. Jest słownik ortograficzny wystarczy dobrze z niego korzystać
 

DeletedUser99834

Guest
Albo ja tego nie rozumiem,albo rozumiem i jest to genialny pomysł :D:D:D
 

DeletedUser99936

Guest
Ciekawe

Pomysł ciekawy, ale zastanówcie się czy nie jest to kolejne oręże do tego, aby prym w grze wiodły tylko dwa lub trzy plemiona, a małe wioski nie będą się liczyły.
Nowi gracze będą mieli przed sobą wizję tylko kilku tysięcy punktów.

Brak nowej konkurencji plemiennej jest ..... nierozwojowy.

Może trochę dopracować ?! :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry