Nowy Przedmiot: Czterolistna koniczyna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser94516
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o pomyśle


  • W sumie głosujących
    332
Status
Zamknięty.

DeletedUser99724

Guest
...

Pomysł dobry, ale powininien działać dobrze też w obronie (jak niby ma działać pechowo 4-listna koniczynka?!). Do poprawienia.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry, ale powininien działać dobrze też w obronie (jak niby ma działać pechowo 4-listna koniczynka?!). Do poprawienia.

Wy wogle rozumiecie raporty jak je czytacie?

Szczęście (z punktu widzenia agresora)
Pech Szczęście 2.0%

Jeżeli agresor ma kończynę no to ma szczęście a obrońca pecha i na odwrót...
Ale nadal jestem przeciw a te wasze teksty że po ataku zniknie albo że masz czas na wykorzystanie to mnie dobija... ludzie i co cały czas byś w zbrojowni znajdował :p? A im więcej masz przedmiotów tym dłużej czekasz aż znajdziesz kolejny to co potem rok czekac na kończynę xD?
 

DeletedUser

Guest
mi się pomysł nie podoba, gdyż tak jak jest jest dobrze moim zdaniem
 

DeletedUser36580

Guest
ogolnie pomysl nie jest taki zly, ale zamiast sprawiac ze szczescie byloby zawsze powyzej 0% to przedmiot ten moglby podnosic szczescie posiadającego go o okresloną liczbe %
to żeby przedmiot byl tracony przy kazdym użyciu jest glupie bo nic by to nie dalo - jaki ma sens pare procent szczescia wiecej raz na pół roku??
co do morali to jest to cecha ktora jest inna w stosunku do kazdego gracza i nie ma co w tym grzebac. ale co do szczescia mozna pomyslec :)
 

DeletedUser102578

Guest
trzeba dopracować bo napisałeś kilka koniczyn a np. kilku mieczy nie znajdujesz więc ....:D
 

DeletedUser101311

Guest
Dobry pomysł, tylko po ataku z tą koniczynką, czy po obronie, musiałaby ona automatycznie znikać i rycerz szukałby jej od nowa, żeby nie było takiego ułatwienia.
A po zdobyciu jej, musiałaby być ona wykorzystana np. najpóźniej dwa tygodnie od znalezienia. [Nic nie trwa wiecznie].


nie zgadzam się szukaniem od nowa bo niektórzy już mają wszystkie przedmioty i jak wykorzysta się koniczynkę to na nowo się liczy....:eek:

A lepiej wyglądałoby gdyby koniczynkę mieliśmy do obrony jak mamy pierwszą (a nie jedną) wioskę a później znika...;)
 

DeletedUser103751

Guest
ja jestem za koniczynka by mogła być np z złota i jakimis rubinami czy diamentami tak dla ozdoby a w obronie nie przynosiła by pecha agresorowi tylko szczęście obrońcy


a oto zdjecia koniczynek ze złota itp.

3791ba16eb989112fbdd9d85d68cd1a8.jpg


c_big648997.jpg


H-CG04.JPG


art_3746_2.jpg


002m.jpg


WS0059.jpg


lub jakas tarcza z koniczyną

odz06.jpg



w ostateczności rycerz będzie biegał z czyms takim w dłoni

czterolistna_koniczyna.jpg
 

DeletedUser

Guest
były podobne już propozycje z różnymi rzeczami związanymi z rycerzem, gdy masz kilkaset tysięcy pkt. to nawet nie wiesz gdzie masz rycerza, a więc pomysł niepotrzebny, jestem na NIE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser106650

Guest
Jestem na tak.
Matu gdyby Twój rycerz miał taki przedmiot byś wiedział doskonale gdzie jest Twój rycerz. Wysyłałbyś go na każdy atak ;).
 

DeletedUser107606

Guest
Mi się ten pomysł zupełnie nie podoba. A co by bylo gdyby rycek z ta koniczyna znalazl sie w obronie i w ataku rownoczesnie?
 

DeletedUser

Guest
Bardzo ciekawy pomysł, trzeba by dopracować ewentualnie jakie bonusy daje i kiedy można go znaleźć..
 

DeletedUser93933

Guest
Dla mnie pomysł jest dobry.

Szczęście gra bardzo dużą rolę w walce, podobnie jak morale.

Jestem na tak.
 

DeletedUser

Guest
Nie. Rycerz znajduje tylko bronie. Sama nazwa wskazuje ZBROJOWNIA.
 

DeletedUser111178

Guest
a czy berło, pochodnia lub luneta to broń? :D

jestem na tak, bardzo dobry pomysł
 

DeletedUser110889

Guest
dobry pomysł ale jak się zetknom dwuch graczy z takim przedmiotem to będą takie same szanse morzezróbmy tak żeby morżna ulepszać tom rzecz w zbrojowńi jak myślićie wtedy szanse będą różne:confused::confused:
 

DeletedUser109661

Guest
a temat jest super ja polecam zeby byl takie przedmiot.wyjasniam pojecia:
ALE KONICZYNA TO NIE BRON!
odp.A LUNETA CZY BERLO TO BRON?!
KONICZYNA PRZECIEZ PRZYNOSI SZCZESCIE A NIE PECH!(chodzi o obrone)
odp.ONA PRZYNOSI SZCZESCIE POSIADACZOWI I ON MA WIEKSZE SZCZESCIE
MOZNA BY ZAMIENIC TA KONICZYNE NA JAKAS BRON
odp.JAK TAK TO ZMIEN LUNETE ALBO ZNICZ NA BRON

to na tyle i (glos wojewodzkiego)jestem na TAK
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ogolnie pomysl nie jest taki zly, ale zamiast sprawiac ze szczescie byloby zawsze powyzej 0% to przedmiot ten moglby podnosic szczescie posiadającego go o okresloną liczbe %
to żeby przedmiot byl tracony przy kazdym użyciu jest glupie bo nic by to nie dalo - jaki ma sens pare procent szczescia wiecej raz na pół roku??
co do morali to jest to cecha ktora jest inna w stosunku do kazdego gracza i nie ma co w tym grzebac. ale co do szczescia mozna pomyslec
 

DeletedUser113185

Guest
Dobry pomysł... W ataku da dużo szczęścia i w obronie też (chyba xD)... Popieram, a tem pan Baxter93 źle myśli xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry