Nowy Przedmiot: Czterolistna koniczyna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser94516
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o pomyśle


  • W sumie głosujących
    332
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To żeby to szczęście tak zrównoważyć [aby szczęśliwcom nie żyło się za dobrze], to może by wprowadzić symbol pecha? Np. zobaczenie na swojej drodze czarnego kota równałoby się z nieszczęściem. I wtedy by było sprawiedliwie. Jednego dnia zrywam koniczynę - wygrywam walkę, następnego spotykam kota - przegrywam bój.
 

DeletedUser115342

Guest
super pomysł.. ;] tylko jak ten rycek będzie wyglądał z nią? może we włosy mu się przypnie.. ;]:D
 

DeletedUser70208

Guest
Pomysł należy dopracować ale powinno coś takiego być.
 

DeletedUser116163

Guest
Mój rycerz ma dziwną tendencje do znajdowania akurat kompletnie niepotrzebnych rzeczy. :D
Więc pomyślałem, że przydałby się uniwersalny przedmiot.
Na przykład Czterolistna Koniczyna,
Działanie w Ataku: Zawsze pozytywne (losowe, wieksze od 0%) szczęście dla armi, w której jest Rycerz.
Działanie w Obronie: Zawsze negatywne (losowe, mniejsze od 0%) szczęście dla armi, która atakuje wioske w której jest Rycerz.
Posiadanie wiecej niż jednej koniczyny w obronie: nic nie daje.
Posiadanie koniczyny przez Rycerza w atakującej armi i w broniącej się armi: Negacja (wzajemne wykluczanie) efektu = Szczęście losowe

Zapraszam do konstruktywnej krytyki.

Zawsze będę za wprowadzeniem nowych przedmiotów do gry

Nowe przedmioty = Więcej zabawy

Bonusy nie są takie gigantyczne może to i dobrze :p

Premia losowa jeszcze lepiej :]

Jestem oczywiście ZA :p

Ogólnie dobry pomysł, ale jak sobie wyobrażasz ilustrację?

Toż chyba zdjęcie z reala nie wstawisz :p Myślę nad małym obrazem z czterolistną koniczynką wiszącym na ścianie zbrojowni :p - czasami mam odczucie, że posiadam bujną wyobraźnie :]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ogólnie dobry pomysł, ale jak sobie wyobrażasz ilustrację?

Ja sobie ją tak wyobrażam - styl hawajski:

de7cd2a8bb44be4a.png
 

DeletedUser20897

Guest
Pomysł z koniczynką czy innym przedmiotem na szczęscie (np. podkową dla tych co koniczynka jest za mało rycerska i nie pasuje do zbrojowni ;P) brzmi ciekawie.
W końcu w światach gdzie jest ryckek i tak owego rycka używa się praktycznie tylko w początkowych fazach gry. Później to raczej jak coś to lata tylko z lunetą i zwiadem, a i to okazjonalnie, w końcu rycek jest tylko jeden, a wiosek .... :).

Mnie się pomysł podoba i jestem ogólnie na tak. Ciekawa i rozsądna propozycja, urozmaicająca zabawę/grę w początkowej fazie gry.
Oczywiście należałoby to jeszcze dopracować.
 

DeletedUser101311

Guest
Zamiast koniczynki by była podkowa czyli szczęście a pech to byłby dyby zamiast kota :)
 

DeletedUser

Guest
Nie. Rycerz znajduje tylko bronie. Sama nazwa wskazuje ZBROJOWNIA.

Hehe, to może wprowadzimy łapkę królika? Po zasuszeniu bedzie się nadawała do uderzania :D

Pomysł ciekawy, jestem za. Nie wiem po co te kłótnie o wygląd, przecież nie chodzi o to jak rycerz nam pięknie wygląda z berłem czy wekierą, ale jaki daje bonus.
Chyba, ze niektórzy zachwycają się wyglądem obrazka i przedmioty dla rycka daja tylko dla tego, żeby gapić się na obrazek, a nigdzie go nie wysyłają bo jeszcze zginie i tragedia- aż 6 godzin czekać na obrazek :D
 

DeletedUser

Guest
negacja

Na początkową rozgrywkę gdy latasz jednym offem to by było za duże przegięcie dla graczy którzy by ją znaleźli bo reszta miała by marne szanse z nimi... a w późniejszej rozgrywce mało by to wnosiło bo jak robisz atak 60 offami to co ci da że jeden atak z ryckiem ma szczęście na + :p W takim wypadku i tak wszyscy by latali z Wekiera Carlosa tak jak to u mnie robią żeby niszczyc bunkry. Więc jestem na NIE!!


Widzisz przedmiot nie jest immortal ale uwież że potrafi czasem oszczędzić gry w początkowej fazie tak do 100k pkt:) Tak to wygląda z mego Punktu widzenia jestem stanowczo za przedmiotem.
 

DeletedUser45115

Guest
mysle ze ta konieczynka by dawala tylko takie coś ze w ataku zawsze szczescie na + a w obronie zawsze na - ;;]]] tylko musialo by byc to cos innego niz konieczynka bo nie wyobrazam sobie tego graficznie :DDD
 

DeletedUser

Guest
A ja wiem.. wymyślacie :> Czy to koniczynka ma być jakąś bronią ? Powiedzmy mógł by to być magiczny artefakt który rycej nosi pod zbroją :p A w zbrojowni czy tam gdzie mogło by to stać na jakimś podwyższeniu w szklanej kopule otoczone jakąś poświatą :rolleyes:
 

DeletedUser45115

Guest
a może mogły by to być rękawice szczęścia ? i stać na stojaku na bronie ? bądź zawieszone gdzieś na ścianie
 

DeletedUser

Guest
A i tak pewnie przedmiot nie zostanie wprowadzony..Choć super by było, bo wbrew temu co piszecie mało nowości jest, dość rzadko wychodzą nowości..
 
Status
Zamknięty.
Do góry