Nowy filtr

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 7388697
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się pomysł z filtrem?

  • Tak

    Głosy: 37 71,2%
  • Nie

    Głosy: 5 9,6%
  • Obojętne

    Głosy: 7 13,5%
  • Do ulepszenia

    Głosy: 3 5,8%

  • W sumie głosujących
    52
Status
Zamknięty.

Deleted User - 7388697

Guest
Witka

Wpadłem na pomysł, by na mapie stworzyc podobny filtr, jak jest np w wiadomosciach, albo rapkach, ale filtrujacy wioski/graczy.

Polegałoby to na tym, ze ustawiamy na filtrze np, ze na mapie pokazuje nam jedynie wioski od załóżmy 3 tysięcy, albo 5 tysięcy i tak samo z graczami.

Wydaje mi sie, ze to by się sprawdziło nie tylko przy rekrutacji, ale przy przejęciach również... Mniej szukania, czas marnowany na głupie jeżdżenie po mapie zostałby skrócony do minimum.

Co Wy na to?

Jak nie rozumiecie, to pytajcie
 

DeletedUser160591

Guest
Było by to fajne, ale bardzo mało prawdopodobne, że to wprowadzą. Wiadomo dużo roboty...
 

DeletedUser

Guest
Pomysł nie głupi, przydałoby się :D

Jestem na tak chociaż powątpiewam, że go wprowadzą.
 

DeletedUser160968

Guest
w sumie ciekawy pomysł, ale to miałoby wyglądać tak, że jak ustawiasz ten filtr, to reszta wiosek na mapie znika czy w nowym oknie się pojawia, bo to duża różnica :D
 

DeletedUser

Guest
bardzo fajny pomysł. eliminuje zbędne szukanie, lecz wątpie by to wprowadzono.

jest stronka plemionamapa.pl i tam mozesz sobie filtr ustawić ;)


ale mimo wszystko na TAK
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser168712

Guest
bardzo mi się podoba, ciekawe co na to administracja...
 

DeletedUser167711

Guest
Administracja nie wprowadzi tego z oczywistych powodów - taką opcję mamy na plemionamapa.pl.
 

DeletedUser163071

Guest
nie potrzebny dodatek, co wam zaszkodzi włączyć plemionamapa.pl???
 

DeletedUser

Guest
nie potrzebny dodatek, co wam zaszkodzi włączyć plemionamapa.pl???

a nie lepiej mieć wszystko pod ręką? co do plemionamapa.pl to potem przy wypatrzeniu wioski musimy ją znaleźć też na plemionach :) więc ten pomysł dodaje sporo wygody
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Administracja nie wprowadzi tego z oczywistych powodów - taką opcję mamy na plemionamapa.pl.

ze strony plemionamapa.pl:

Tribal Wars Map is not affiliated with Tribal Wars. If you need support regarding Tribal Wars Map send an email to contact@tribalwarsmap.com.

czyli istnienie takiej funkcjonalności na plemionamapa.pl nie jest oczywistym powodem do nie wprowadzania tego do gry

podejrzewam, że to rozwiązanie nie ma tzw zdolności patentowej, więc właściciel plemionamapa.pl miałby ogromny problem uzyskać jakiekolwiek wynagrodzenie od InnoGames, gdyby Inno wprowadziło podobną (albo nawet identyczną) funkcjonalność do gry

problemem tutaj może być tylko moc obliczeniowa serwerów utrzymujących grę (tak mi się zdaje)
 
Status
Zamknięty.
Do góry