Nowy budynek Kościół

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31721
  • Data rozpoczęcia

Czy akceptujesz ten Pomysł


  • W sumie głosujących
    511
Status
Zamknięty.

DeletedUser23847

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Można by usunąć drzewo koło Ratusza i tam je wstawić (Paint):

 

DeletedUser33341

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Można by zrobić coś takiego... uważam, że niezłym miejscem będzie przy samym murze... Po co ścinać drzewka? :p Najlepiej zrobić kościół niedostępny bez muru 1 albo 10 (ceglanego) poziomu... Oto mój tragiczny projekt. Ten ludzik dalej, to albo sprzątacz (no... np. byłby tylko w dzień :p) , albo to, co się pojawia podczas rekrutacji kapłana ;) [img=http://img89.imageshack.us/img89/1033/loluq4.th.jpg]
 

DeletedUser32517

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

a jak dla mnie :eek: pomysł git , może rysunek niezbyt się udał ale gość ma dobry plan :D więc powinni zrobić taki kościułek :rolleyes:
 

DeletedUser31610

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Miejscę przy murze mi się podoba może tam stać kościół.Ale trzeba zrobić lepszy wygląd tego kościoła .Gość co stoi przy zagrodzie jest THE BEST:D
 

DeletedUser33113

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Nie - ale jeszcze trochę informacji: Kościół dodaje ci 100p. - nawet nieźle - to lepsze niż piedestał...

P.S: Macie tu fotę - trochę się nalatałem po necie żeby ją zdobyć (Kościół to ten szary, choć wygląda jak dom z tarasem ;)):
neu35.jpg

I nie gadać że to pałac bo na starych niemieckich światach budynki są inaczej ułożone...
I skończcie z tymi kiepskimi rysunkami bo mi się robi :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Nie - ale jeszcze trochę informacji: Kościół dodaje ci 100p. - nawet nieźle - to lepsze niż piedestał...

P.S: Macie tu fotę - trochę się nalatałem po necie żeby ją zdobyć (Kościół to ten szary, choć wygląda jak dom z tarasem ;)):
neu35.jpg

I nie gadać że to pałac bo na starych niemieckich światach budynki są inaczej ułożone...
I skończcie z tymi kiepskimi rysunkami bo mi się robi :eek:


A gdzie pałac by był?????
Jednak pogadam :D Jesteś Polakiem czy Germanem? Dałeś propozycję na polskim forum czy Niemieckim? A kościół bez krzyża???????:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Gdyby przesunąć młyn przy zagrodzie byłoby śliczne miejsce na kościół

Ale to musiałby być z duszą i z dużą wieżą

coś np w tym guście

h04.jpg


300px-Metodystyczny_Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_Krzy%C5%BCa_%C5%9Awi%C4%99tego_Pozna%C5%84_RB1.JPG



A gdyby kościół prowadził coś w rodzaju szkoły :p podnosiłoby to morale chłopów i w jakimś tam stopniu procentowym zmniejszało czas budowy budynków ;) Góra trzy poziomy :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27357

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Wg mnie na kościół już nie ma miejsca, no może jakieś by się znalazło, ale konkretnie. Po co nam to?
 

DeletedUser33812

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

a ile by miał ataku obrony silny przeciwko komu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Ludzie... A jeśli ktoś jest niewieżący A jeśli niejest chrześcijaninem tylko tym co się modli w meczecie Pomyślcie o kulturze innych narodów... Nietylko chrześcijaństwo jest. Jak macie zrobić kościuł to meczet też musi być.
A co do niewieżących to co... W tem sposób prubujecie ich nawrócić.

LoL, zastanuwcię się bardzo nad nowymi pomysłami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Oczywiście na nie. Po co ulepszać na siłę plemiona?? Dobrze jest tak, jak jest. Ten dział nie jest po to, żeby starać się "bajerować" Plemiona, tylko po to, żeby proponować elementy gry ułatwiające zarządzaniem nią, wyrównujące szanse graczy itp.
 

DeletedUser28349

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

O akcji pajacyk jest w innym poście:D:D:D A tak na poważnie te Twoje rysunki są do bani ale pomysł może się podobać. Zagłosowałem na tak, bo pomysł jest w miarę... ale to i tak nie przejdzie:p:p:p
 

DeletedUser33113

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

A gdzie pałac by był?????
Nie chcę się kłócić, ale jakby się przyjrzeć to na niemieckich światach w wersji classic (chyba 1-7) (u nas jest udawany classic - bez starych budynków)
jest inny układ budowli. Nie będę tego kwestionował ale koło kuźni jest kupa miejsca na pałac...
 

DeletedUser34726

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

To niema sensu. CHyba nie myślisz logicznie.Za czasó gdy były plemiona w Polsce nie było chrześcijanów to jak coś to mogła by być świątynia ale też beznadzieja.Jestem na nie!!
 

DeletedUser24619

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

może by tak mur by rozszeżyć, więcej miejca by było, budynki troche w duł by sie dało i na górzee by było troche miejsca na ten namalowany w paincie kosiół:p:p

P.S Kiedy wreście zrobisz ten kościół?? zbanowali ciebie ci co?? że tu nie zaglądasz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

czyli jak was rozumiem, pruszczam armię z 7 "księżmi" i zawsze mam morale 100%? :confused:
Wprowadzić pomysł natychmiast, koszta mogą być dużo większe a i tak będzie się opłacał bo żaden "słabszy" gracz mi niepodskoczy. :D

Szkoda czasu, skoro niesprawdził się na niemieckich to będzie i tak tutaj.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Chcecie mieć kościół... Proszę złożyć datki na Świątynie Opatrzności Bożej...
A nie wymyślać durne pomysły...
Ale idąc tą ideą... Może będzie do wyboru... Synagoga? Meczet? Klasztor? No i gdzie będzie plebania? W TVP1? Może jeszcze jakiś ołtarzyk dla okultystów... A może harem, w końcu kult ciała i seksu jest bardzo propagowany i upowszechniony. A może coś jeszcze innego...
Zamiast wymyślać durne pomysły wzięlibyście się za grę i nie robili za noobów(część osób...) przez całą waszą karierę na plemionach.
 

DeletedUser36615

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Zaczyna to wyglądać na spór o "gdzie postawimy kościół?"

Co to za różnica, Kapłan to prawie jak czarodziej, więc na pewno wyczaruje dobre miejsce ;)

No i można by jeszcze dodać możliwość spowiadania sie jednostek po brutalnym wyniszczeniu sąsiadującej wioski. Wszak rycerz z czystą duszą jest bardziej skuteczny ;)

"BóG - HONOR - OJCZYZNA" ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

W każdym razie pomijając fakt że coraz mniej jest miejsca (jeśli dodając wszystkie pomysły) to uważam to że i tak słaby pomysł. Jak on zwiększa morale to słabsi gracze będą jeszcze gorsi bo teraz liczą na morale a potem?
 
Status
Zamknięty.
Do góry