Nowy świat - wygląd

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27077
  • Data rozpoczęcia

Styl świata 19

  • "Stary" styl - szybkość 1

    Głosy: 26 4,4%
  • "Stary" styl - szybkość 2 !!!

    Głosy: 140 23,6%
  • "Nowy" styl - szybkość 1

    Głosy: 49 8,3%
  • "Nowy" styl - szybkość 2

    Głosy: 281 47,5%
  • Styl klasyczny - szybkość 1

    Głosy: 15 2,5%
  • Styl klasyczny - szybkość 2

    Głosy: 37 6,3%
  • Nie mam zdania, będę grał na takim jaki będzie

    Głosy: 16 2,7%
  • Nie mam zdania, nie będę tam grał

    Głosy: 28 4,7%

  • W sumie głosujących
    592
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ja jestem za nowym stylem z przedmiotami dla rycerza. Prędkośc 2, poniewaz tak ebdzie szybciej. Bo na prędkości 1 można grać nawet 2 lata. I po długim czasie może się to komuś znudzić. Ja czekam cały czas na świat 19, gdyż zamierzam tam robic moje plemie, ktore obecnie ejst an swiecie 4. Prawie wszyscy czlonkowie zdeklarowali sie, ze logna sie na 19 i dojda do plemienia.
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
heheh ja tez juz sie nie moge doczekac 19 bo juz od pary tygodni nie gram na zadnym swiecie,a bym juz pogral. mam nadzieje ze bedzie nowy styl x2 :D
 

DeletedUser54480

Guest
moim zdaniem powinno byc tak jak na 17 świecie.Ten świat chyba jest jednym z lepszych.Znam dużo osób którzy grają na tym świecie i tak twierdzą.:D

_____________________

czyli nowy styl Prędkość 2x
 

DeletedUser30956

Guest
sks

Ja tez jestem za nowym stylem prędkość x2 tak jak na 17.
No moze fajnie by było jakby jakies nowe jednostki doszły (choronzy i wieza obleznicza)
:rolleyes::):rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
eeee co do nowych jednostek to ja niebardzo bo za duzo juz tego bedzie. no chyba zeby zamienic za jakies stare ale tak czy tak dotychczasowe rozwiazanie mi sie podoba;]
 

DeletedUser

Guest
Ludzie - Macie złe rozumowanie! Myślicie, że jak będzie prędkość x2, to będziecie się od wszystkich x2 szybciej rozwijać! Nie rozumiecie, że na takim świecie szanse mają tylko ci, którzy grają 25/8? Osobiście się jeszcze zastanawiam nad rozpoczęciem tam nowej gry, ale jeśli to zrobię, to najchętniej wybrałbym się na świat nowy i normalna prędkość;)

Edit: Ale zapomniałem o najważniejszym - twórcy gry nigdy nie liczą się ze zdaniem graczy.
 

DeletedUser30956

Guest
kkk

To nie prawda że trzeba grać 24 na dobe znam kolesia ktory gra na 17 a tam jest predkosc 2x i nie siedzi bez przerwy przed komputerem a nadal jakos daje sobie rade i jest na dobrym miejscu w rankingu ogulnym. :rolleyes:
 

DeletedUser51467

Guest
Hmm

1.noobki beda mialy ulatwienie, gdy damy im x2.
2.styl: ja wole nowy, stary tez uznam.
3.po co nowe jednostki? moze wymyslicie armaty albo cos innego:eek:
4.zgadzam sie z powyzszym - administracja nie liczy sie z graczami, lecz to niemcy mowia nam, kiedy powstanie nowy swiat, jaka predkosc itp. wiec nie wiem o co biega:p
 

DeletedUser

Guest
1.noobki beda mialy ulatwienie, gdy damy im x2.
2.styl: ja wole nowy, stary tez uznam.
3.po co nowe jednostki? moze wymyslicie armaty albo cos innego:eek:
4.zgadzam sie z powyzszym - administracja nie liczy sie z graczami, lecz to niemcy mowia nam, kiedy powstanie nowy swiat, jaka predkosc itp. wiec nie wiem o co biega:p

Nie zgodzę się z punktem 4, ponieważ nie pamiętam , który był to świat, ale gracze mieli ankietę z której mogli sobie wybrać wygląd, prędkość. Co do powstanie zgadzam się. Już się wypowiedziałem. Wolałbym styl stary, ponieważ nigdy na takim nie grałem ;] warto byłoby skorzystać z okazji nadarzającej się. Nie wiem dlaczego ciągle co niektórzy czepiacie się do jednostek. Te która na dzień dzisiejszy są najlepsze. Tym bardziej lepiej, żeby nowszych nie było jeżeli nie macie żadnych taktyk na daną jednostkę. Myśle, że długo i dobrze się wypowiedziałem xD.
 

DeletedUser24847

Guest
Nie zgodzę się z punktem 4, ponieważ nie pamiętam , który był to świat, ale gracze mieli ankietę z której mogli sobie wybrać wygląd, prędkość.

Ale w tym przypadku, Administracja napisała wyraźnie, żeby nie zakładac tematów związanych z nadchodzącym światem i dlatego mam nadzieję że nie wezmą powyższej ankiety pod uwagę:eek:
 

DeletedUser

Guest
Dawać stary styl z speedem 2

cały czas powstają te z nowym ile jest już takich światów??

macie s18 i s17 z speed2 wiec ki grzyba jeszcze jeden taki??

dla odmiany powinien powstać świat ze starym stylem starzy wyjadacze chętnie by zagrali :D
 

DeletedUser57207

Guest
Dawać stary styl z speedem 2

cały czas powstają te z nowym ile jest już takich światów??

macie s18 i s17 z speed2 wiec ki grzyba jeszcze jeden taki??

dla odmiany powinien powstać świat ze starym stylem starzy wyjadacze chętnie by zagrali :D

poprawka na s18 nie ma prędkości 2x, a sam jestem za stylem takim jaki jest na s15 tylko żeby była prędkość 2x:p
 

DeletedUser29975

Guest
dajcie spokoj z tym nowym stylem...jest na wiekszosci swiatow. lepiej niech bedzie stary styl z szybkoscia 2. o ile sie nie myle nie ma takiego na zadnym swiecie a i z szybkoscia 1 starych jest chyba tylko kilka..stary z szybkoscia 2 to najlepsza opcja wydaje mi sie
 

DeletedUser57207

Guest
no racja bo ja będę w szkole, ale i tak mam to w nosie kiedy wystartuje, no bo co to za strata kilku godzin:D
 

DeletedUser24989

Guest
NIe dlugo start wiec sie dowiemy :D a co do niektorych wypowiedzi moze odrazu x3?:confused:
 

DeletedUser28821

Guest
Ja chciałbym najlepiej classic'a z prędkoscia x1 cos, dla farmiarzy;)
 

DeletedUser55825

Guest
Niech będzie nowy styl + speed 2, albo i nawet większy. No i można by dodać coś nowego. Czyli min. s17 + ew. jakieś nowości lub dodatki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry