Nowe zasady

Status
Zamknięty.

DeletedUser8099

Guest
fajnie, w takim razie czekamy z niecierpliwością na efekty :)


No ok - jeśli decydować na podstawie przykładów to faktycznie stary regulamin na to nie pozwalał, a nowy pozwala. Ale przecież przykłady są tam po to żeby ułatwić zrozumienie regulaminu. Same w sobie regulaminu nie stanowią, jedynie powinny z niego wynikać. Czyli i tak zostaje to zagadkowe pytanie, jak do takich samych reguł można podać dwa różne, wzajemnie wykluczające się przykłady?
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Przykład w obecnej wersji regulaminu jest wypadkiem przy pracy. Od początku miało być tak, jak będzie od 2 maja.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Nie, nie był. Właśnie przez niedopatrzenie w poprzedniej wersji. Dopiero teraz będzie.
 

DeletedUser141045

Guest
Napewno się przydadzą nowe zasady dotyczące gry . Niestety , ale połowa pewnie i tak nieprzeczyta regulaminu .
 

DeletedUser

Guest
Nowe zasady zawierają zmiany idące "ku użytkownikowi", a nie przeciwko niemu. Więc nie wiem w czym problem.
A Twoja insynuacja jest co najmniej dziwna, bo sugeruje jakoby zależało nam na zmniejszaniu liczby graczy ;).


taaaaaaaa oczywiście zmiany idące " Ku użytkownikowi "........ tylko niech mi ktoś teraz sensownie bez ściemy wytłumaczy po jakie licho pozmieniano nam nazwy wiosek zmieniając niektóre znaki przy ich dotychczasowych nazwach??????
Czemu to niby miało służyć?????? - Komu to przeszkadzało????? - Tym bardziej ,że nie było na ten temat żadnej wcześniejszej info. ze strony administracji.

Gracze mający grubo powyżej 1000 i znacznie więcej wiosek dostali kolejny raz kopa w "d".
Wchodzę na swoje konto ,patrzę na oznakowanie wioch...i okazuje się ,że o zgrozo przez wasze jak to ślicznie ująłeś "Wychodzenie ku użytkownikowi" mam je teraz tak wymieszane jak bigos w garnku! :/ :/ :/

I co ? Mam( y ) teraz siedzieć cały dzień i poprawiać to co było jeszcze niedawno dobre?

Ślicznie wam dziękuję( emy ) za takie udogodnienie, macie jeszcze jakieś inne w zanadrzu?

Ciśnie się na usta powiedzenie: .....".panowie coby tu jeszcze s"........


pozdrawiam gorąco.
 

DeletedUser8099

Guest
w tym przypadku atakujesz niewłaściwe osoby ;P
Jeśli miałes w nazwach wioski < albo > to w nazwaach rozkazów wysłanych z tych wiosek były widziane jako &lt; i &gt; (taki błąd pojawił się w wersji 6.0). Programiści uznali że najlepszym sposobem jego rozwiązanie będzie zabronienie uzywania tych znaków w nazwach wiosek i ususnięcie ich z już istniejących(nie ma to jak pójście na łatwiznę:D). Jedyne czego można sie polskiego teamu przyczepic to brak jakiegokolwiek info o wersji 6.2 która została dzisiaj wgrana( a jest pare małych ciekawostek - przede wszystkim oznaczenie atakowanych wiosek )
 

DeletedUser

Guest
w tym przypadku atakujesz niewłaściwe osoby ;P
Jeśli miałes w nazwach wioski < albo > to w nazwaach rozkazów wysłanych z tych wiosek były widziane jako &lt; i &gt; (taki błąd pojawił się w wersji 6.0). Programiści uznali że najlepszym sposobem jego rozwiązanie będzie zabronienie uzywania tych znaków w nazwach wiosek i ususnięcie ich z już istniejących(nie ma to jak pójście na łatwiznę:D). Jedyne czego można sie polskiego teamu przyczepic to brak jakiegokolwiek info o wersji 6.2 która została dzisiaj wgrana( a jest pare małych ciekawostek - przede wszystkim oznaczenie atakowanych wiosek )


Nikogo nie atakuję - chcę tylko info. na temat kiedy skończy się ta samowolka?
Jeśli od wersji 6.0 jak piszesz pewne znaki zaczęły "przeszkadzać" to należało o tym przynajmniej wcześniej powiadomić graczy, aby Ci mogli odpowiednio wcześniej dokonać stosownych zmian.
Wtedy zajęło by to co najwyżej kilkadziesiąt minut a nie kilka fajnych godzin.

Co do "ciekawostek" to ciekaw jestem ile tym kosztem przydatnych skryptów znowu się posypie, lub już posypało, nawet nie sprawdzam bo z powodu tych znaków i tak mam za wysokie ciśnienie.
 

DeletedUser

Guest
Zmiana została wymuszona tym, że wcześniejsze bugfixy nie działały albo przestawały działać z jakiegoś powodu.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.006
taaaaaaaa oczywiście zmiany idące " Ku użytkownikowi "........ tylko niech mi ktoś teraz sensownie bez ściemy wytłumaczy po jakie licho pozmieniano nam nazwy wiosek zmieniając niektóre znaki przy ich dotychczasowych nazwach??????
Czemu to niby miało służyć?????? - Komu to przeszkadzało?????

Mylisz tematy - to nie ma NIC WSPÓLNEGO ze zmianą zasad (a o tym jest ten temat). Zlikwidowane zostały z nazw te znaki, które są traktowane jako symbole specjalne - zarówno w bazie danych jak i większości języków programowania. Również niektóre przeglądarki internetowe miały problem z właściwym ich wyświetlaniem.
 

DeletedUser30894

Guest
Zmiana została wymuszona tym, że wcześniejsze bugfixy nie działały albo przestawały działać z jakiegoś powodu.

Taki problem poinformować graczy kilka dni wcześniej? Miała być niespodzianka? Może i wyszła, ale raczej w negatywnym znaczeniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Tak, widać był to problem, skoro informacja nie pojawiła się wcześniej. Dość logiczne.
A teraz proszę powrócić do tematu, związanego z nowym regulaminem.
 

DeletedUser46369

Guest
Znowu gąszcz pytań i odpowiedzi, trochę ciężko przez to przebrnąć, więc jak takie pytanie już padło tutaj, to najmocniej przepraszam.

Czy w myśl nowego regulaminu gracz będący na zastępstwie na koncie, które jest "rozbierane" łamie regulamin?

Kiedyś były o to spory już na s5 i sypały się bany, podparte właśnie tym punktem regulaminu mówiącym o działaniu na szkodę zastępowanego konta, jakiś czas po tych sporach ten punkt zniknął z regulaminu, teraz wraca - jak mamy to rozumieć?

Trzeci raz uprzemie proszę o odpowiedź na postawione przezemnie pytanie.
 

DeletedUser

Guest
Uciales nasza ostatnia dyskusje a teraz znowu przytaczasz ekstremalne przyklady.
Sprzedawca po tym jak zaplacisz nie ma prawa wyrzucic Cie ze sklepu bez towaru.
A placac za KP mamy taka sama sytuacje.
Jak napisalem wczesniej chodzi nam glownie o podanie przycztny gdyz to jest podstawa odwolania.
Tak ciezko jest przyznac sie do bledu i zmienic ten pkt?

Tylko że Pan np. za szybką w kiosku jak trafi na nerwowego klienta może dostać w michę a Wy już nie macie zaporę nie z szybki i w tym momencie dyskusja robi sie zbędna
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Czy w myśl nowego regulaminu gracz będący na zastępstwie na koncie, które jest "rozbierane" łamie regulamin?
A w czym problem żeby uzyskać zgodę właściciela konta? Wtedy macie podkładkę i nie ma żadnego problemu.
 

DeletedUser

Guest
A w czym problem żeby uzyskać zgodę właściciela konta? Wtedy macie podkładkę i nie ma żadnego problemu.

A jak ewentualną zgodę przedstawić administracji? Jeśli zostałaby napisana na PW, to ok - ale jeśli taka informacja podana zostanie np. na GG czy w rozmowie telefonicznej?
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
A w czym problem żeby uzyskać zgodę właściciela konta? Wtedy macie podkładkę i nie ma żadnego problemu.

Powszechnie stosowane rozwiązanie w tej grze:

Gracze zostawiają komuś innemu wiszące zastępstwo aby w przypadku nieobecności czy też ataków na konto przyjąć je.

Autentyczna sytuacja Bryfft...

Mam gracza z czerwoną kropką i wiszące zastępstwo. Prawdopodobnie on zrezygnował z gry. Jak przyjmę to zastępstwo i zacznę dzielić wioskami to dostanę bana?

A może nakazać w plemieniu pisanie oświadczeń w stylu:
"W przypadku nie zalogowania się na plemiona przez X dni wyrażam zgodę na podzielenie moich wiosek wśród wspólplemieńców. Jednocześnie oświadczam, że nie będę wyciągał konsekwencji wobec osoby które to zastępstwo przyjeła lub podzieliła wioski" :D

Oczywiscie pisze to pół żartem pól serio.

PS. Dodam tylko, ze mam dwa zastępstwa na których dzielę wioskami. Na szczęście gracze pożegnali się na forum plemiennym co jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na rozdanie wiosek.

Moje pytanie brzmi. Jak dostanę bana za nadużycie zastępstwa to w jaki sposób dostanę się na forum plemienne aby udowodnić supportowi, ze jest tak a nie inaczej.
 

DeletedUser

Guest
Urlop
Jeżeli przez pewien okres czasu nie możesz grać, masz możliwość dania zastępstwa na czas nieobecności. W tym celu powinieneś w "ustawieniach" kliknąć na "zastępstwo" i wpisać tam nick gracza, któremu przekazujesz zastępstwo. Osobie, której powierzasz konto, powinieneś ufać, ponieważ może ona wyrządzić w twoim koncie mnóstwo szkód. Powinieneś również wcześniej zapytać, czy ta osoba znajdzie czas na zastępstwo. Po powrocie możesz się zalogować na swoim koncie i zakończyć zastępstwo.

To pozwolicie regulaminem robić kuku na zastępstwach ? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry