Nowe publikacje w Kurierze Plemion

Status
Zamknięty.

DeletedUser137434

Guest
Witam. Aby każda osoba miała jasność i widziała co publikujemy codziennie i nic jej nie umknęło.
Przedstawię w tym poście publikacje dzienne wraz z linkami do artykułów.

Mam nadzieję iż usprawni to przeglądanie treści w Kurierze Plemion.

PS. W tym poście są dozwolone tylko dla Teamu Kuriera Plemion multipostowanie (codziennie maks 1 nowy post)[post pod postem może wyniknąć w wyniku publikacji poprzez jedną osobę z teamu w codziennych odpowiedziach]

DZIŚ OPUBLIKOWANE (NIEDZIELA 17.07.2011r.)

Koleje losu z cyklu niewyjaśnione historie

Zemsta upałów

Zapraszam do lektury.
Pirotechnic
Zastępca Redaktora Naczelnego i Sekretarz Redakcji
Kurier Plemion
 

DeletedUser137434

Guest
Cały tydzień wydawniczy :

Poniedziałek 18.07.2011 - statystyki i zestawienia światów, mapy, prace odnośnie gier i działań Innogames, prace nadesłane.
1. Moja "mondrosc" KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Wtorek - wszystko odnośnie plemion.
1. Kto mieczem wojuje - KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Środa - wywiady z graczami oraz osobistościami z teamu Innogames oraz obsługi gier.
1. Wywiad ze Slipek - KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Czwartek - artykuły oraz Stałe Kolumny
1. Co-playing - KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Piątek - poradniki, refleksje, Listy od Czytelników (napisz swój list i wyślij)
1. Wyrwane z kalendarza - KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Sobota - różnorodność tematyczna, artykuły, Stałe Kolumny
1. Jak dwie krople wody - KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Niedziela - różnorodność tematyczna, Na Luzie (humoreski, humor, opowiadania, fantastyka itp)
1. Losy trzech grubasów - KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Poniedziałek 25.07.2011 - statystyki i zestawienia światów, mapy, prace odnośnie gier i działań Innogames, prace nadesłane.
1. Dni z życia rycerza - część 2 KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Dodatkowo opublikowane :
STAŁE KOLUMNY KP - CZYTAJ WIĘCEJ
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser156889

Guest
Sprawdzajcie prace pod względem ortografii bo widzę, że roi się tam od błędów ;]
 

DeletedUser

Guest
Wybaczcie za to. Od dziś zacznie pracować z nami nowy korektant więc każda praca już będzie przez niego przechodzić. Jeszcze raz przepraszam.
 

DeletedUser137434

Guest
Oczywiście, w niedzielę ją wykonam, gdyż obecnie z powodu ilości pracy nie mam technicznej mozliwości
 

DeletedUser137434

Guest
AKTUALIZACJA :

Wtorek - 26 Lipiec 2011r.
1. Wyrwane z kalendarza KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Środa - 27 Lipiec 2011r.
1. wywiad z Nektarynką KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Czwartek - 28 Lipiec 2011r.
1. O polityce satyraKLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Piątek - 29 Lipiec 2011r.
1. Jak być pro (antyporadnik) KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Sobota - 30 Lipiec 2011r.
1. Był sobie drwal KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Niedziela - 31 Lipiec 2011r.
1. Smutne wieści - żałoba <beczy> KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Poniedziałek - 1 Sierpień 2011r.
1. Aktualizacje ; wieści z światów mapy itp - (obecnie nieaktywne)

Wtorek - 2 Sierpień 2011r.
1. Innogames team - INSIDE KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Środa - 3 Sierpień 2011r.
1. Wywiad z czambałibwe - Funky Monks KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Czwartek - 4 Sierpień 2011r.
1. Rozstanie po latach KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Piątek - 5 Sierpień 2011r.
1. Poradnik - Sztuka Fejków KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Sobota - 6 Sierpień 2011r.
1. Praca nadesłana - Dlaczego nie klikamy ? KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Niedziela - 7 Sierpień 2011r.
1. Poznać po słowie, co kto ma w głowie KLIKNIJ TU ABY PRZECZYTAĆ

Kolejne aktualizacje niebawem :)
 

DeletedUser

Guest
Kurier ma interesujące przyzwyczajenia do spóźnień w pewnych sprawach :)
 

DeletedUser137434

Guest
To niestety w tym wypadku moja wina, naprawdę nie miałem ostatnio czasu by móc coś zrobić :(
 

DeletedUser158723

Guest
Wiadomo coś o jakimś nowym konkursie kuriera lub ciekawych zmianach? ;)
 

DeletedUser

Guest
Wiadomo coś o jakimś nowym konkursie kuriera lub ciekawych zmianach? ;)

Nowy konkurs jest w planach jednakże jeszcze nie ogłaszamy. Co do zmian jest w trakcie realizacji wersja 2.0, którą jakbym miał porównywać do stadionów to bym napisał, że różnica między obecną wersją a właśnie 2.0 jest taka jak różnica między stadionem drugoligowego klubu a stadionem narodowym. Po prostu olbrzymia. Niestety trochę się zejdzie tą wersję zrobić ze względu na to że firma robi nowy Kurier w wolnych chwilach zupełnie za darmo.
 

DeletedUser

Guest
Nowy konkurs jest w planach jednakże jeszcze nie ogłaszamy. Co do zmian jest w trakcie realizacji wersja 2.0, którą jakbym miał porównywać do stadionów to bym napisał, że różnica między obecną wersją a właśnie 2.0 jest taka jak różnica między stadionem drugoligowego klubu a stadionem narodowym. Po prostu olbrzymia. Niestety trochę się zejdzie tą wersję zrobić ze względu na to że firma robi nowy Kurier w wolnych chwilach zupełnie za darmo.

myślałem, że to już jest ostateczna wersja :)
 

DeletedUser125784

Guest
Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje(być może) ale po co publikować tą listę nowo powstałych artykułów na forum? skoro od tego jest kurier?

To tak jak by w Fakcie publikować listę tematów które są w Gazecie wyborczej ;)
 

DeletedUser

Guest
Wiele osób zapomina o zaglądaniu na Kurierze. Widząc nowy wpis w temacie, przypominają sobie i wpadają na niego.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje(być może) ale po co publikować tą listę nowo powstałych artykułów na forum? skoro od tego jest kurier?

To tak jak by w Fakcie publikować listę tematów które są w Gazecie wyborczej ;)

Acb to tylko cytować ;)
 

DeletedUser

Guest
myślałem, że to już jest ostateczna wersja :)

Nie, to wersja przejściowa wypuszczona by nie trzeba było ciągle czekać na to co od początku planowaliśmy i by można już było czytać artykuły.

Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje(być może) ale po co publikować tą listę nowo powstałych artykułów na forum? skoro od tego jest kurier?

To tak jak by w Fakcie publikować listę tematów które są w Gazecie wyborczej ;)

W Google news także masz linki do poszczególnych artykułów z innych portali. To nie jest tak jak piszesz. Nikt nie wkleja tutaj treści całych prac a tylko tytuły. Po za tym z nikim nie konkurujemy bo i nie mamy o co i po co konkurować.
 

DeletedUser20468

Guest
Wiele osób zapomina o zaglądaniu na Kurierze. Widząc nowy wpis w temacie, przypominają sobie i wpadają na niego.

nie bez powodu skoro niektóre marne artykuły pokazują, że administracja jest boska a z graczy robi za przeproszeniem osoby które nie mają pojęcia o niczym. A nie chciałbym nikomu przypominać, że to administracja popełnia więcej błędów i to tak śmiesznych, że szok. : ).
 

DeletedUser

Guest
nie bez powodu skoro niektóre marne artykuły pokazują, że administracja jest boska a z graczy robi za przeproszeniem osoby które nie mają pojęcia o niczym. A nie chciałbym nikomu przypominać, że to administracja popełnia więcej błędów i to tak śmiesznych, że szok. : ).

Wypraszam sobie. Widać, że nie jesteś uważnym czytelnikiem Kuriera a oceniasz po okładce. Polecam przejrzeć jeszcze raz wpisy zarówno w obecnym Kurierze jak i w poprzedniej wersji. Piszemy o wszystkim jeśli mamy materiały na których możemy się oprzeć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry