Nowe Odznaczenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser149279
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie nowe odznaczenie??

  • Tak

    Głosy: 22 68,8%
  • Nie

    Głosy: 4 12,5%
  • Obojętnie

    Głosy: 6 18,8%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser149279

Guest
Proponuje stworzenie nowego odznacznie dal graczy danego plemienia np. Jesteśmy w plemieniu któr jest 8 w rankingu ogólnym i gracze z całego mojego plemienia dostają odznacznie na stopnień srebro a proponuje tak:
Top1 plemię - złoto
Top10 plemię - srebro
Top20 plemię - brąz
Top50 plemię - drewno


I w takim wypadku każdy członek naszego plemienia otrzymuje srebrne odznacznie.

Odznake możnaby nazwać "Potęga plemienia"
 

DeletedUser162796

Guest
To już taka kwestia odznaczeń Plemiennych..Więc jak coś to już zrobić masę tych odznaczeń :)
Grę można by urozmaicić zawsze to dodatkowe zajęcie dla osób nudzących się ,czekających na np. wysłanie ataku :D
Ale ja jestem na Obojętnie bo ja raczej nie nubie na przeglądaniu odznaczeń ;D
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
W sumie to czemu nie? Wielka innowacja to nie jest ale miło będzie dostać złotko ;)
 

DeletedUser157154

Guest
jestem na tak.. o ile przybędzie więcej odznaczeń plemiennych, bo tak pojedyńczo to lipka troszku. w rezultacie jestem ZA.
 

DeletedUser

Guest
Tak

Za ;) Niewiem czy zrobić pomysł na nagrody za odznaczenia ;DD
 

DeletedUser135398

Guest
najpierw niech wgl wprowadza te odznaczenia plemienne...
 

DeletedUser156529

Guest
To są w ogóle plemiona poza top50? czy tylko przypadkowa zbieranina? :p
zagłosowałem na tak, ale postulowałbym o zawężone granice odznaczenia
 

DeletedUser

Guest
Hmm no nie wiem czy to najlepszy pomysł głosowałem na tak ale ...
Odznaczenie mógł by dostać nawet gracz który ma 100pkt dołączając i odchodząc od najlepszego plemienia po to by mieć odznaczenie.
Wydaje mi się ,że lepszym pomysłem było by odznaczenie typu;
Założyciel plemienia znajdującego się w top1 , top5,top10,top15

Ale ogólnie im więcej odznaczeń tym lepiej :p
 

DeletedUser

Guest
Proponuje stworzenie nowego odznacznie dal graczy danego plemienia np. Jesteśmy w plemieniu któr jest 8 w rankingu ogólnym i gracze z całego mojego plemienia dostają odznacznie na stopnień srebro a proponuje tak:
Top1 plemię - złoto
Top10 plemię - srebro
Top20 plemię - brąz
Top50 plemię - drewno


I w takim wypadku każdy członek naszego plemienia otrzymuje srebrne odznacznie.

Odznake możnaby nazwać "Potęga plemienia"

Hmmmm... dla plemienia :rolleyes:
Czemu nie, jestem na TAK :)
Wgl powinny być odznaczenie plemienne, co wy na to :)?
 

DeletedUser

Guest
Odznaczenia plemienne? Np ilośc pokonanych jednostek, zdobytych punktów, ilość graczy? Takie sobie.

Jeśli chodzi o odznaczenia dla całego plemienia - dla wszystkich graczy to tylko na nowo powstałych światach, bo na starszych to raczej bezsensu.. Co nie?

Top50 plemię - drewno --> nie ma na wszystkich światach tylu plemion
 

DeletedUser

Guest
Na Tak,

Akurat do odznaczeń nie mam nic ;) Dla mnie może ich być mnóstwo ;) To one opisują w jakiś sposób zdolności danego gracza. Czym więcej tym lepiej możemy ocenić gracza na pierwszy rzut oka ;)
 

DeletedUser

Guest
Na Tak,

Akurat do odznaczeń nie mam nic ;) Dla mnie może ich być mnóstwo ;) To one opisują w jakiś sposób zdolności danego gracza. Czym więcej tym lepiej możemy ocenić gracza na pierwszy rzut oka ;)

Popieram, jednakże bardziej przydałoby się odznaczenie konkretnie dla gracza, a nie dla gracza, który jest w danym plemieniu, ponieważ 'x' gracz może w każdej chwili dojśc do danego plemienia (np po znajomości) i odejść --> rzadka sytuacja, ale możliwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry