nowe odznaczenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23585
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes za wprowadzeniem takiego odznaczenia


  • W sumie głosujących
    184
Status
Zamknięty.

DeletedUser23585

Guest
Odznaczenie dzienne, dzis zabiles xxx szlachcicow
nazwa odznaczenia: tu prosze o wpowiedzi w postach
 

DeletedUser154239

Guest
Zaznaczyłem "Jest mi to obojętne".
Zbyt wiele do gry takie odznaczenie by nie wniosło ,ale może niektórym większa ilość blaszek jest potrzebna :D
 

DeletedUser159480

Guest
Zagłosowałem na tak. Moim zdaniem jest za mało odznaczeń i są one źle skonstruowane tzn. zbyt małe róźnicy pomiędzy 1 lvl, a kolejnym i tak do końca.
 

DeletedUser147225

Guest
Odznaczenie dzienne, dzis zabiles xxx szlachcicow
nazwa odznaczenia: tu prosze o wpowiedzi w postach

to trochę tak jak by było jeszcze odznaczenie kto przyjął najwięcej ofert na rynku dziennie, albo komu się najdłużej spichlerz świecił na czerwono ;)
 

Lubieżny Mietek

Zwiadowca
Wynik reakcji
206
Należy wprowadzić w końcu odznaczenia dla plemion, takie jak dla graczy, Agro, Defiarz, Rabuś, Graba, Mocarstwo dnia, oraz coś na zasadzie "pewny dowódca" gdzie podliczało by się ilość wygranych bitew u kumpli z plemienia dla całego danego plemienia, to wszystko byłoby bardzo miarodajne, pod kątem wartości plemion.

Być może zaproponuje takie coś jutro pod głosowanie choć chyba już takie coś ktoś chciał przeforsować, jeśli tak to mnie naprostujcie :)
 

DeletedUser

Guest
To ja proponuje taki : Kto w ciągu dnia napisze najwięcej pw typu czemu mnie atakujesz ... Ech .. .Ale spam dobry byłby
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak.Jest za mało odznaczeń dla mnie mogłobybyć 2x tyle co teraz jest :)
 

DeletedUser

Guest
Głupota
Może najlepiej
Dziś zabiłeś xxx zwiadu
Dziś zrabowałeś xxx surowców
Dziś zabiłeś xxx grubasow
Dziś zbudowałeś xxx budynków
Dziś napisałeś xxx PW.


Można tak w nieskończoność. Głupie . Na NIE!
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
Jeśli podniesie Ci to samoocenę to ok. Mnie osobiście wielce potrzebne nie jest. Prawdę mówiąc nie do końca wierzę w sens odznaczeń.
 

DeletedUser150331

Guest
pomysł niezły ale chyba raczej za dużo by tego było więc mi to obojętne
 

DeletedUser162270

Guest
Według mnie to słaby pomysł. Po co pokazywać wszystkim co dziś zrobiliśmy. Co innego gdy zrobimy czegoś najwięcej na danym świecie. Wtedy można się chwalić.
 

DeletedUser162692

Guest
Uważam że to nie jest potrzebne. Sam w ogóle nie czuje sensu odznaczeń. Ukrywam je w profilu i naprawdę nie jest mi potrzebne chwalenie się "osiągnięciami". W gruncie rzeczy to pomaga naszym rywalom. Dlatego jest mi to obojętne
PS: WOW... Wszytkie odpowiedzi po 35 głosów...
 

DeletedUser

Guest
Ja nie ukrywam odznaczeń,ale sądzę że te które są wystarczają w zupełności. Co to za odznaczenia które ktoś dostaje codziennie???? (Nie licząc agresora i obecnych). Chcecie dostawać" dzisiaj wybudowałeś najwięcej budynków" albo "dzisiaj zabiłeś najwięcej mieczników" . Totalnie bez sensu. Ogarnijcie się dzieciaki...
 

DeletedUser164468

Guest
Ja nie ukrywam odznaczeń,ale sądzę że te które są wystarczają w zupełności. Co to za odznaczenia które ktoś dostaje codziennie???? (Nie licząc agresora i obecnych). Chcecie dostawać" dzisiaj wybudowałeś najwięcej budynków" albo "dzisiaj zabiłeś najwięcej mieczników" . Totalnie bez sensu. Ogarnijcie się dzieciaki...

no tak takie odznaczenia są bez sensu;)
 

DeletedUser

Guest
Odznaczenia nie są złe mi się podobają ale bez przesady. Zabiłeś dziś XX szlachciców czy zwiadowców
są już w innej formie i pasują jak są nie potrzeba ich zmieniać bo możemy dojść kiedyś do skrajności(Zmieniłeś dziś plemię X razy/twój profil ma najwięcej tekstu).
 
Status
Zamknięty.
Do góry