Nowe haslo

  • Rozpoczynający wątek micro1236
  • Data rozpoczęcia

2 Haslo??

  • Tak

    Głosy: 1 33,3%
  • Nie

    Głosy: 2 66,7%

  • W sumie głosujących
    3
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuje by zrobic nowa przegrutke w ustawieniach na haslo zapasowe. Haslo zapasowe sluzylo by do wysylania linku z haslem. Czasami nasi koledzy zobacza jakie mamy haslo do poczty i klapa. Haslo zapasowe by sie znajdowalo po nacisnieciu przycisku Nie pamietam hasla. Bo jego wpisaniu dochodzimy do normalnego przypomnienia hasla. Haslo takie by moglo byc proste typu ~~ dom ~~ lub jakies skomplikowane ~~ Fatamorgana ~~ Dzieki temu powinno byc mniej wlaman na konto. Co o tym sadzicie??
 

DeletedUser

Guest
cały pic polega na tym żeby nie opowiadać na lewo i prawo jakie ma się hasła do poszczególnych kont w internecie. jeśli się tego nie przestrzega to już wina użytkownika, można mieć pretensje tylko do siebie.
 

DeletedUser

Guest
A jak koledzy zobaczą Twoje hasło zapasowe? I to jeszcze bardziej zapasowe do ochrony zapasowego? Wtedy to dopiero kaplica.
Każda poczta, serwis, gra, forum i co tylko możesz wymyślić posługują się jednym loginem i jednym hasłem. Skoro każdy tak robi to coś w tym musi być. Zamykam.

@down: aleś się uwinął, następnym razem najpierw zamknę, potem napiszę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pomysł według mnie dobry , zaoszczędziło by się trochę czasu na przechodzeniu do e-maila , po za tym ktoś mógł by się włamać do poczty i bum ! Jestem na tak z lekkim wskaźnikiem w dół :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry