Nowe światy, nowe konfiguracje.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser180817
  • Data rozpoczęcia

Jaka konfiguracja nowego świata byłaby dla Ciebie odpowiednia?

  • Szybkość x2, bez farmingu i opcji premium

    Głosy: 9 37,5%
  • Szybkość x2 z farmingiem i opcjami premium!

    Głosy: 6 25,0%
  • Standardowa szybkość x1.5/0.8 bez farmingu i opcji premium

    Głosy: 2 8,3%
  • Szybkość x1 z farmingiem, bez opcji premium

    Głosy: 4 16,7%
  • Żaden z powyższych (jaki? przedstaw w komentarzu!)

    Głosy: 2 8,3%
  • Żadnych nowych światów!

    Głosy: 1 4,2%

  • W sumie głosujących
    24

DeletedUser180817

Guest
Wątek może infantylny, jednak dziwi mnie, iż do tej pory nikt przy odpowiedniej władzy oraz kontaktach z Inno (bądź sami programiści) nie wpadli na pomysł stworzenia nowych światów typu:

a) typu farming bez opcji premium
b) typu farming z szybkością 1,5-2x
c) bez farmingu z szybkością 2x (kiedy był ostatni? Bo już nie pamiętam)

i tym podobnych.

Czasami, przy powstawaniu nowych serwerów dowiadywałem się, że twórcy przy tworzeniu konfiguracji korzystali z opinii Graczy.
Nie wiem, gdzie takie opinie są, przetrzepałem całe forum i pusto.
---
Czas leci, światy ukazywały się odpowiednio pod koniec października i - warto napomnieć, wyłącznie z funkcjami premium, - w połowie grudnia.
Obecnie mamy końcówkę stycznia, witamy się z lutym.
Światy 111 oraz 112 zostały - nie bójmy się tego tak ująć - zdominowane przez graczy płacących za grę. Na 110 można było jeszcze to przecierpieć, lecz na 112 bez przyspieszania budowy i kupowania surowców o jakiejkolwiek ścisłej TOPce można zapomnieć. Nie zapomnę początku, siedząc na koncie non stop, kupując surkę w granicach rozsądku i ścinając budowy jak leci, ledwo człowiek utrzymywał się w TOP 300-400. Choć dobrze mi szło, postanowiłem nie pchać się w to dalej, oddałem konto.


Zapraszam serdecznie do komentowania oraz udziału w ankiecie!
Ukażmy InnoGames, że potrzebujemy zmian, nowości!

Pozdrawiam,
Dudek :)
 

DeletedUser181431

Guest
Świat prędkość 1 z farmą, ale bez opcji premium, lub świat o prędkości 2, bez farmy. Zagłosowałem na ten pierwszy, ale gdyby dało się wziąć 2 opcje..
Światy z farmą i opcjami premium trzeba zdecydowanie ograniczyć, bo wychodzą o wiele częściej niż inne. Już nie wspominając że na ostatnie 11 światów, tylko dwa miały farmę, ale nie miały opcji premium (100 i 111, z tymże 111 ma wolny przesył surków...)
Świat z farmą bez pp i bez wolnego przesyłu surków..Wbijam w ciemno i gram do końca świata, choćby mnie 10 razy podbili..bez rycka, kościoła i wieży strażniczej, morale (może z ochroną na podstawie pkt, by dać się mniejszym rozwinąć), flag i eventów..prosta technologia, monety..No dobra, zamarzyłem się trochę ;p
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.434
Świat z farmą i bez funkcji premium był taki ostatnio - św111.

Co czwarty świat jest bez farmy.

Co do 111 jeszcze, to słaby research, jest to świat bez funkcji premium, oprócz KP, MK i AF.
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.468
Może jakaś nowość predkość 3 ?
Propozycja idealna ala aszxqw92

Warunek zwycięstwa: dominacja nad światem w postaci posiadania 80% wiosek (nie licząc barbarzyńskich) + utrzymanie tego stanu przez 14 dni
Prędkość: 3
Prędkość jednostek: 0,5
Nowe funkcje Premium: nie
Flagi: nie
Morale: nie
Handel: tylko oferty rynkowe 1:1
Giełda Premium: nie
Komendy: milisekundy, odstęp 250ms
Ochrona początkowa: 5 dni
Ochrona na podstawie wielkości x20: 30 dni
Rycerz: tak, stary system
Łucznicy: tak
Technologia: 1 poziomy badań
Zwiad: jeśli przeżyje dostatecznie dużo jednostek to mogą wykrywać wojska, budynki, surowce i jednostki poza wioską
Kościół: nie
Wieża strażnicza: nie
Fake limit: tak, 1%
Rozwój wiosek barbarzyńskich: do 3000pkt, większe będą się burzyć do okolic tego poziomu
Wioski bonusowe: nie
Farmienie: brak
Chłopi: tak
Szlachta: monety
Max. dystans szlachcica: 100 pól
Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia
Limit członków plemienia: 75
Ataki na członków własnego plemienia: uznawane jako odwiedziny
Noc: tak, w godzinach 0-7
Zastępstwo: zostanie włączone 5 dni po starcie świata

Plusami tych ustawień są: brak możliwości oszukiwania po przez handel, brak funkcji ktore zależą od czasu gry gracza takich jak flagi, giełda, farmienie. Szybki świat ale 80% dominacji wydłużyło by go. Milisekundy nie daja duzych szans dla agresora wiec i obronca bedzie mogl sie popisać bo wbicie 4 grubych w 1s niemozliwe.
 

DeletedUser182378

Guest
Prędkości większe niż 2 to raczej są na speciale :)
 

DeletedUser181431

Guest
Milisekundy nie daja duzych szans dla agresora wiec i obronca bedzie mogl sie popisać bo wbicie 4 grubych w 1s niemozliwe.

000
250
500
750

Wbicie 4 grubych w sekundę, przy odstępie 250 ms, jest możliwe. Odstęp musiałby wynosić miniumu 334 ms, by nie dało się wsadzić grubych w jednej sekundzie.
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.468
000
250
500
750

Wbicie 4 grubych w sekundę, przy odstępie 250 ms, jest możliwe. Odstęp musiałby wynosić miniumu 334 ms, by nie dało się wsadzić grubych w jednej sekundzie.

Mój błąd. No ale zostaje nam tylko czekac na ustawienia ktore powinny ujawic sie w ciagu najblizszych 2 tygodni. A co do predkosci 3 to nie musi byc to na specjale bo nie przesadzajmy 7200 to nie jest duzo na godzine a pozwoli odbudować szybciej offa no ale i deffa. Ale i tak zawsze znajdzie sie "ofiara" ktorej ustawienia sie nie beda podobac.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.004
dziwi mnie, iż do tej pory nikt przy odpowiedniej władzy oraz kontaktach z Inno (bądź sami programiści) nie wpadli na pomysł stworzenia nowych światów typu:

a) typu farming bez opcji premium
b) typu farming z szybkością 1,5-2x
c) bez farmingu z szybkością 2x (kiedy był ostatni? Bo już nie pamiętam)

a) świat 111
c) świat 105, do tego 109 miał prędkość 1,5 przy prędkości jednostek 0,8 więc de facto był szybszy niż ten przy parametrach 2,0/0,5
b) niewielkie szanse, ale może kiedyś...

Czas leci, światy ukazywały się odpowiednio pod koniec października i - warto napomnieć, wyłącznie z funkcjami premium, - w połowie grudnia.

Nieprawda. Zawsze ukazują się jednocześnie światy z funkcjami Premium i bez nich. Nie inaczej było tym razem - 111 ich nie posiada.


A co do predkosci 3 to nie musi byc to na specjale bo nie przesadzajmy 7200 to nie jest duzo na godzine a pozwoli odbudować szybciej offa no ale i deffa. Ale i tak zawsze znajdzie sie "ofiara" ktorej ustawienia sie nie beda podobac.

Prędkość większa od 2 na normalnym świecie nie wchodzi w grę i dyskusja na ten takiej ewentualności nie ma najmniejszego sensu.
 
Do góry