Nowa opcja dla szlachcica...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13677
  • Data rozpoczęcia

co wy na to??

  • Super pomysł

    Głosy: 3 8,1%
  • hmm,ciekawe ale trzeba dopracowac

    Głosy: 1 2,7%
  • zło ,zło,zło(nie, nie, nie)

    Głosy: 33 89,2%
  • nei mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    37
Status
Zamknięty.

DeletedUser13677

Guest
Wojska ktore wysylamy w pewnym momecie nie mozemy juz zawrocic... no coz niepodoba mi sie to wiec pomyslałem ze gdyby chociaz wojska ktore ida ze szlachcicem mogły zawracac w dowolnym momecie,ale karą była by pełna widocznosc ....czyli mozemy zawrocic w dowollnym momecie ale gracz wie jaka armia na niego idziemy...

co wy na to??

mozna by tez dodac jakis bonus do armi w ktorej idze szlachcic tak chociaz z 5-10% do ataku i obrony badz do jednego z tych czynników...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa opcja dla szlachcica...

głupi pomysł na tym polega gra że nie możesz wycofywać ataków tak jak mówisz można by było cofać ataki w 10 sek przed dojściem co by było idiotyzmem
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Nowa opcja dla szlachcica...

mozna by tez dodac jakis bonus do armi w ktorej idze szlachcic tak chociaz z 5-10% do ataku i obrony badz do jednego z tych czynników...

I jeszcze dodatkową obstawę dla grubasa, która będzie miała pistolety maszynowe!
Doskonale Cię rozumiem. Można by jeszcze dać im premię do prędkości, żeby poruszali się w tempie zwiadu.
A tak na serio, to pomysł głupi jak reszta, którą wymyśliłeś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa opcja dla szlachcica...

Zgadzam się z przedmówcami. Jeżeli nie wyszedłby ci atak czyszczący to byś wycofał szlachcica. To jest za duże ułatwienie dla atakującego. Głupota. Jestem na nie.
 

DeletedUser13677

Guest
Odp: Nowa opcja dla szlachcica...

ok ... niech ktos zamknie temat
 

DeletedUser15753

Guest
Odp: Nowa opcja dla szlachcica...

Bez sensu! Do czego to ma służyć? Do straszenia?? Chwilę przed dojściem wojsk uciekasz??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa opcja dla szlachcica...

Nie można zabrać sobie lub komuś tej przyjemności ubicia szlachty :D pomysł zły!
 
Wynik reakcji
106
Odp: Nowa opcja dla szlachcica...

Beznadzieja!!!!! Wez zacznij myslec normalnie....... Przeciez jakby mogli np. na 40 km dostac wiadomość zeby zawrócili?? :D
 

DeletedUser13433

Guest
Odp: Nowa opcja dla szlachcica...

O jeny pisze chyba już dzisiaj 3 post o tym samym (macie ok. 5 idiotycznych wedlug mnie pomyslow na dzien) apeluje do wszystkich osob ktorzy maja zamiar zalozyc temat o beznadziejnym pomysle pomyslcie 20 razy a jak to nie pomoze to 50 i znajdźcie wszystkie wady i zalety tego pomyslu i dopiero wtedy mozecie ewentualnie zalozyc temat acha jestem na NIEEEEEEEEEE

Temat zamknięty na prośbę autora-Toster
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry