nowa mapa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11583
  • Data rozpoczęcia

Nowa mapa.

  • Tak, Dobry Pomysł ;)

    Głosy: 4 5,1%
  • Nie, Brzydkie :(

    Głosy: 74 94,9%

  • W sumie głosujących
    78
Status
Zamknięty.

DeletedUser11583

Guest
Witam. Gram na niemieckich plemionach i widze ze jest lepsza mapa:] wprowadzmy taka tez do naszych polskich plemiona?

guest.php
 

DeletedUser10301

Guest
Odp: nowa mapa

mi się ona bardzo niepodoba;)
EDIT: ponieważ jakość grafiki jest bardzo niska:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14198

Guest
Odp: nowa mapa

Też grałem w Niemieckich plemionach, ale właśnie przez wygląd mapy ograniczałem jej odwiedzanie do minimum. Jak komuś zależy, to i tak na koncie premium ustawi sobie co chce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: nowa mapa

Ta mapa jest okropna i nie chce aby wprowadzono taką do nas na plemiona ,nie ma tam lasów ani skał,gór i jezior ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7485

Guest
Odp: nowa mapa

O nieee to to. Grałem na SP i uważam, że ta mapa to najsłabszy punkt niemieckich plemion. Jest taka jakaś nawet nie wiem jak to określić.
Jak w pokemonach ;p
 

DeletedUser9213

Guest
Odp: nowa mapa

Przesadzacie:D Mógł by być świat o nazwie Klasyczne:p i tam byłaby ta mapka:D
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: nowa mapa

No właśnie. Miałem to proponować podczas dyskusji na temat tego, czy dziesiątka ma być zgodnie ze starymi plemionami, czy tak jak w światach 3-9. Wyjechałem i nie było czasu nawet na gre na 10 świecie :)
 

DeletedUser9439

Guest
Odp: nowa mapa

Mapa jest okropna, zero drzew, jezior itd. Wioska przy wiosce :p I jeszcze ten wygląd wiosek.
 

DeletedUser11885

Guest
Odp: nowa mapa

Kiedyś była podobna propozycja żeby mapę z Warcraft-a przenieść.Ale ta mapa jest okropna naprawdę.Jestem na NIE
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: nowa mapa

wszystko tam wygląda jak hodowla świń :D

głupie ;/ niewiem jak tobie się to podoba ;/
 

DeletedUser12909

Guest
Odp: nowa mapa

Okropna, okropna, okropna mapa.:mad: Patrzyłem na to tak :eek: i zastanawiałem się :confused: co to jest? Już wszyscy powiedzieli wioska przy wiosce 0 lasów jezior i kiepska jakość jest duuuuuuużo gorsza od naszej. Mam tylko nadzieję że żartowałeś.:cool:
 

DeletedUser12909

Guest
Odp: nowa mapa

No i jaka mapa jest na naszym 1s? :confused: taka jak wszędzie żal jak to ująłeś.
 

DeletedUser9439

Guest
Odp: nowa mapa

No faktycznie 1s na niemieckich plemionach był o wiele wcześniej niż na polskich.
I stąd ta grafika.
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: nowa mapa

Hahaha... ale mapka... uśmiałem się, jak to zobaczyłem:D.
Oczywiście jestem na nie. Nie chciałbym widzieć tego "czegoś", gdy klikam na napis mapa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: nowa mapa

Uważam że mapa paskudna - nasza 10 razy pepsza. Jednak co zauważyłem mają osady powyżej naszego progu punktów - po 13k. A najlepszy gość na serwerze też wymiata - 128 milonów punktów... jak on to utrzymuje? Zgroza...
 

DeletedUser10111

Guest
Odp: nowa mapa

Ludzie wam sie nie musi podobać ważne czy niemieccy programiści zechcą ją wprowadzić na polskich plemionach czy też nie i to tylko i wyłącznie od nich zależy owa graficzna zmiana w grze -.-( a i ankieta jest źle zrobiona -.-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: nowa mapa

NIe wiem po co oni zmieniali tą mape??Właśnie przez nią zakończyłem tam gre[i tak mi nie szło:D].Pomysł do bani
 
Status
Zamknięty.
Do góry