Notatki. Małe ulepszenie

  • Rozpoczynający wątek adrian 2351
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci się pomysł??

  • Tak :)

    Głosy: 15 48,4%
  • Nie :(

    Głosy: 7 22,6%
  • Nie mam zdania :/

    Głosy: 4 12,9%
  • Tak ale trzeba coś poprawić

    Głosy: 5 16,1%

  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuje aby zmienić miejsce notatek (TYLKO KP) pod spód przeglądu wioski. Pomogło by to np w tym że nie musielibysmy za każdym razem patrzeć osobno do notatek aby cos zrobić. Dajmy przykład:
Jestem na forum plemiennym i musze zapisać np. liste ludzi którym mam zmienić prawo czy cos takiego. Wtedy wpisuje sobie w notatkach pod forum, zapisuje i wszystko mam czarno na białym. Notatki można ukryć jakby to komus przeszkadzało i nie ma problemu. A oto screen jak by to mniej więcej miało wyglądać:


07e1079e5e4a591c.jpg


screen opracowany oczywiscie w paint :p

Czekam na komentarze...
 

DeletedUser15908

Guest
Odp: Notatki. Małe ulepszenie

Ja jestem na NIE. Równie dobrze możesz sobie notatnik systemowy otworzyć i pod oknem ustawić.


@down: To niech sobie będzie taki jaki jest, po co coś zmieniać, a jeśli coś komuś nie pasuje z jego umiejscowieniem to może sobie zrobić tak jak napisałem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Notatki. Małe ulepszenie

Mi to jest obojetne choć czasem korzystam z niego ale niech będzie taki jaki jest jak tak dużo wypisujesz otwórz sobie Worda i po sprawie
 

DeletedUser14875

Guest
Odp: Notatki. Małe ulepszenie

Mi się podoba! Często z "NOTATEK" kozystam.. wię na TAK
 

DeletedUser19838

Guest
Odp: Notatki. Małe ulepszenie

Ja także jestem na tak bo jak grasz z różnych miejsc to se nie otworzysz notatnika a ten tu proponowany ułatwił by sprawę.

Jestem na TAK
 

Załączniki

  • 36527[1].gif
    36527[1].gif
    12,6 KB · Wyświetlenia: 42
Status
Zamknięty.
Do góry