Niszczenie schowka

  • Rozpoczynający wątek dawid14ni..
  • Data rozpoczęcia

Niszczenie schowka przez katapulty

  • TAK

    Głosy: 9 23,7%
  • NIE

    Głosy: 29 76,3%

  • W sumie głosujących
    38
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Gdy atakujemy katapultami nie możemy niszczyć Schowka :mad: Moja propozycja jest taka żeby można było niszczyć Schowek. Po co? Gdy mamy początek świata niektórzy walą surowce w schowek zrobią do 10 i potem duzo surowców nie można od nich wziąc bo są schowku :mad:
 

DeletedUser

Guest
z tego co wiem schowek można zniszczyć ale tylko do 1 poziomu chyba.
 

DeletedUser65285

Guest
tylko że jak jest początek gry to nikt nie ma katapulty, a w późniejszym czasie kiedy można już mieć katapulty to schowek już nie odgrywa dużej roli w grze.
Dla mnie propozycja wogule niepotrzebna NIE:D
 

DeletedUser47946

Guest
Chyba to logiczne: Schowek jest schowany i nie można go zniszczyć bo agresor nie może go znaleźć.
Dla mnie pomysł niepotrzebny.
 

DeletedUser27977

Guest
Schowek ma zapewnić te minimum surowców nawet jeśli jest się farmionym głos na NIE
 

DeletedUser40104

Guest
Schowek służy chyba do tego, żeby ukryć surowce... Nie można go niszczyć, bo straciłby zupełnie sens
 

DeletedUser

Guest
jestem na nie, mi schowek nie potrzebny ale nawet ja mogę zostać farmą a w tedy się przyda :D
 

DeletedUser67241

Guest
Co tu by dużo mówić, pomysł raczej nietrafiony, bo nawet jeśli ktoś ma już katapultę to zniszczenie wioski nie jest już problemem, więc nawet się nie zwraca uwagi na schowek
 

DeletedUser15385

Guest
Jestem na NIE. Schowek jest po to, by w nim ukrywać surowce. Twoja propozycja jest zupełnie bez sensu!
 

DeletedUser

Guest
też jestem zdecydowanie na NIE schowek jest potrzebny tylko na początku(i to nie zawsze) a potem jak już ktos ma katapulty to nikt nie zauważa go
poza tym jeszcze sie niegdy nie spotkałem żeby ktoś atakował katapultami schowek
 

DeletedUser20307

Guest
Zdecydowanie na nie
Schowek jest właśnie od tego żeby chować surowce przed agresorem
zachowujesz wówczas bezwzględne minimum na produkcję i budowe muru

gdyby propozycja miała być wprowadzona to równie dobrze mozna by usunąć schowek z listy budynków
głos na NIE
 

DeletedUser26245

Guest
Poco to pisało w pomocy zobacz sobie

W schowku można chować surowce, tak, żeby przeciwnik nie mógł ich splądrować.Nawet obcy zwiadowcy nie mogą się dowiedzieć, ile surowców ukryto w schowku.

I co za różnica że i tak pisze że niewiadomo ile ukryto w schowku surowców jak zwiadowca bez problemu się dowie.

Jak przetrwa wszystka zwiada to liczy się spichlerz, schowek, surowce. Jeżeli spichlerz ma np. max 400.000 a on ma zapełnione każdego po 20.000 k, a schowek ma poziom 10 to wiadomo że ma po 22.000 każdego surowca ale tych 2 k nie ukradniemy. Na początku schowek gra niezłą role ale później jest niepotrzebny.
 

DeletedUser66995

Guest
Chyba to logiczne: Schowek jest schowany i nie można go zniszczyć bo agresor nie może go znaleźć.
Dla mnie pomysł niepotrzebny.

ja też to popieram a jak by tak ciebie zaatakowali to co też by ci schowek rozwalili i mass to surkach a te 1.5k surków to nie jest zbyt duzo
pomysł do d**y:mad::mad::mad:
 

DeletedUser14772

Guest
jestem na nie bo przecież schowek można zniszczyć do 1 poziomu
 

DeletedUser5820

Guest
Propozycja jest tak bezmyślna - że nawet sensu komentować nie ma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry