Nietypowe prędkości świata

Czy jesteś za wprowadzeniem innych niż standardowe szybkości na nowym świecie?


  • W sumie głosujących
    130
Status
Zamknięty.

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Witam, obserwując zagraniczne plemiona i powstające tam światy zauważyłem iż są tam bardzo różne ustawienia prędkości świata.Na naszych Polskich plemionach administracja uznaje tylko prędkości:0.5,1,1.6 i 2.Moja propozycja polega na tym by na którymś ze światów które powstaną w niedalekiej przyszłości ustawić speed np 1.2, 1.4,1.5,1.8.Nie są to może wielkie różnice ale zawsze jakaś odmiana po długim czasie.Proszę o głosowanie w ankiecie a administrację o wypowiedzenie się na ten temat.
 

DeletedUser

Guest
Jest to do zrobienia przez administrację i jestem jaknajbardziej za wprowadzeniem tego do naszej wersji gry :)
 

DeletedUser

Guest
Może na tak, nie jestem pewien, zapłaćcie mi 5miliardów to będę na tak, a na serio to wszystko mi jedno, nic nie wniesie ale nie zaszkodzi
 

DeletedUser

Guest
albo świat ze speedem 3-5, albo nic , bo taka zmiana nic nie daje...
 

DeletedUser

Guest
E no takie ze speedem 3, 3.5, 4, 4.2, 5 to nawet coś. Tym bardziej bardziej potrzebne jest premium przy 100 wioskach więc zyski przyniesie.
 

DeletedUser

Guest
E no takie ze speedem 3, 3.5, 4, 4.2, 5 to nawet coś. Tym bardziej bardziej potrzebne jest premium przy 100 wioskach więc zyski przyniesie.

albo świat ze speedem 3-5, albo nic , bo taka zmiana nic nie daje...

Ludzie szybkość większa niż 2 nie przejdzie a jeśli przejdzie to szybko zostaną tylko no-lify (albo jak to tam sie pisze)
Dla mnie nietypowa prędkość byłaby ciekawa
 

DeletedUser16675

Guest
Urozmaiciłoby to wybór kolejnych światów. Dobry pomysł
 

DeletedUser159870

Guest
Na pewno w pewien sposób urozmaiciłoby to grę. Na TAK!
 

DeletedUser

Guest
Nie widzę w tym żadnego urozmaicenia...niestandardowa prędkość niewiele wniosła by "świeżości" do gry...
 

DeletedUser

Guest
Wniosłaby, szybciej by premka szła, premka by też na tym świecie była krótsza, wiec zyski by im to przyniosło, pamiętajcie że taki świeży świat prędkości 2.5 przyciąga sporo gimnazjalistów którzy ślą esy, a to im na ręke :D
 

DeletedUser163538

Guest
Moim zdaniem wprowadzanie takich nietypowych prędkości nic nie wniesie, a prędkości powyżej dwóch są fajne dla no-life'ów. Nie wyobrażam sobie gry na późniejszym etapie przy prędkości 5, więc wybaczcie, ale głosuję na NIE.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł na TAK. Przyda się takie małe urozmaicenie.

Nie wyobrażam sobie gry na późniejszym etapie przy prędkości 5, więc wybaczcie, ale głosuję na NIE.

Chyba nie do końca zrozumiałeś temat. Nikt nie mówi o prędkości 5 ale np. 1.8.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162692

Guest
Niektórzy mówią, że wniesie "niewiele", ale to zawsze więcej niż nic :) A koszt (nakład pracy), jest zdecydowanie zerowy. Dlatego jakby nie patrzeć jest to dobra "inwestycja w grę"
 

DeletedUser

Guest
dlaczego ?
dobry pomysł z tą prędkością.
jeszcze bym chciał aby ta kolejka swaitów czyli
60 - 70 . była bez limitu farmienia. i każdy świat z barbami 1k

No i ja jestem również tego zdania. Limit farmienia to czysty idiotyzm i nic więcej - prędkość nietypowa sama w sobie mogłaby być ciekawa a w sumie problemu z wprowadzeniem tego administracja by nie miała ;)
 

DeletedUser

Guest
Jeszcze prędkości 1.125, 1.25, 1.375 etc. by się przydały. Po co to, skoro praktycznie tego nie odczujemy? Te standardowe są wg. mnie wystarczające, a jeśli chcecie innowacji, która wniesie coś nowego, niż prędkości, których różnicę zauważą tylko szachiści, to proście o 3 i wyższe. Świat dla no-life'ów? Też im się coś od życia należy. :rolleyes:
 

DeletedUser157129

Guest
Gdzieś pamiętam admin pisał że nie będzie zmian prędkości ale kto wie ...

chociaz zagrac na predkosc : 0.1

...

byloby ciekawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry