Najlepszy gracz sp propozycje do ankiety

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
6
Nie żebym chciał być nie miły czy coś, ale zauważyłem dopuszczenie się próby oszustwa.

Otóż już wyjaśniam

Obecnie - czyli grającego w ciągu ostatniego roku. Nie cofamy się za bardzo wstecz.


Nasza droga moderatorka pisząc post 13 stycznia 2016 roku dała limit roku czasu wstecz, nie więcej.
Pragnę zauważyć, że jak wynika ze statystyk przedstawionych w twtotal, wyżej wymieniony gracz - Banned. - ostatnią swoją rundę rozegrał 11 stycznia 2015 roku.
Tak więc, niestety, z ogromnym żalem i bólem serca, ale to dyskwalifikuje go z jakiejkolwiek możliwości udziału w tym konkursie.
Szczere kondolencje...

Druga sprawa,
Chciałbym złożyć propozycję, moim zdaniem sensowną, a która jest odpowiedzią na niektóre kandydatury.

Otóż już przedstawiam.

Myśl stworzenia ankiety narodziła się w konkretnym celu; aby wybrać najlepszego gracza sp.
Aby wyjść Fiolce naprzeciw i ułatwić jej wybranie graczy do ankiety, tak żeby nie znalazła się tam masa niepowołanych osób, która przez ostatni rok przewinęła się przez rundy sp i tylko na tej podstawie mogłaby być zgłoszona, to mam pewien pomysł.

Może ustawmy jakiś hardkorowo trudny i w żadnym wypadku nie do przejścia minimalny próg kwalifikujący do możliwości udziału danego gracza w ankiecie.

Do repki ten minimalny próg wynosił 10x TOP1, no ale może nie celujmy aż tak wysoko, w końcu nie wybieramy ludzi do składu kilkunastoosobowej reprezentacji, ale szukamy tego jedynego, najlepszego, a więc bardzo logicznym będzie ten próg obniżyć.

Moją propozycją jest pełna cyfra 5 topek - 5x top1.
Ja wiem, tak, rzecz nie do przejścia. Mało kto podołał wyzwaniu, ale jak już wybieramy tego najlepszego to może warto postawić poprzeczkę wysoko.

No i gdyby moja propozycja weszła w życie, to taki weźmy pierwszy, lepszy przykład z brzegu - gracz Banned. - znowu musiałby zostać zdyskwalifikowany, ponieważ jego boty, znaczy się on oczywiście, posiadają tylko 3 topki..
No jeszcze raz szczere kondolencje :<
 

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
Czepiasz się słówek :) Poza tym lubię masło.

Sporo jest tych kandydatów więc muszę się zastanowić jak to rozwiązać. To nie jest żaden konkurs. Po prostu ankieta i tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry