Najlepsza drużyna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser430
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser162325

Guest
po prostu ta ekipa jest pro. Bo kto widział robic synchro na gg tak jak sofciki?
a ostry..77 to spoko koleś;)
 

DeletedUser162325

Guest
ale podobno wysłał z jakimś zbychem synchro na jakiegoś nubka son gotena i go przejeli
 

DeletedUser162325

Guest
tak to się klasa nazywa a najlepiej się synchro na gg robi w 4 osoby tak jak sofciki
 

DeletedUser162565

Guest
klase pokazal, zburzyc kolege by potem oddac wioske bodajze 5k?

nie wnikam kto kogo burzy i co robi z wiochą ale chodzi o umiejętności


NieUmieGrac?x3 tak to się klasa nazywa a najlepiej się synchro na gg robi w 4 osoby tak jak sofciki

sofciki mają zdolności by nawet przez sms robić synchro ^^
 

DeletedUser150139

Guest
"Zrobić" synchro a ZROBIĆ je faktycznie to 2 różne rzeczy ;):
 

DeletedUser

Guest
ale podobno wysłał z jakimś zbychem synchro na jakiegoś nubka son gotena i go przejeli

daj spokój przeciez ty grac nie umiesz człowieku ile razy cie przejmowałem i jechałem ile razy mało nie klekałes na kolana zebym cie nie jechał i sojuszu chciałes wez sie zastanów co piszesz zabolało bo prawda boli co nie??

klase pokazal, zburzyc kolege by potem oddac wioske bodajze 5k?
a co do ciebie nie kazdy gra dla topki jak ty zeby sie nia podniecac przywołam tu zumira który wbijał dla frajdy i gral jak chciał i ja tez gram tak pare rundek i co z tego ze przejeliscie wioske jak tam kuznia na 5 była bo nawet do pałacu nupie nie szłem i pózniej sie podniecacie ze pałacu nie miałem nie najlepiej poałac postawic tak jak ty przy wiosce 3k hahaha
 

DeletedUser145440

Guest
daj spokój przeciez ty grac nie umiesz człowieku ile razy cie przejmowałem i jechałem ile razy mało nie klekałes na kolana zebym cie nie jechał i sojuszu chciałes wez sie zastanów co piszesz zabolało bo prawda boli co nie??


a co do ciebie nie kazdy gra dla topki jak ty zeby sie nia podniecac przywołam tu zumira który wbijał dla frajdy i gral jak chciał i ja tez gram tak pare rundek i co z tego ze przejeliscie wioske jak tam kuznia na 5 była bo nawet do pałacu nupie nie szłem i pózniej sie podniecacie ze pałacu nie miałem nie najlepiej poałac postawic tak jak ty przy wiosce 3k hahaha

taki off. Ile masz lat? Czlowiek uczy sie na bledach, ale "szlem" mowi dziecko 7 letnie. Poza tym we wczesniejszych rozmowach z Toba zauwazylem inne bledy, praca czyni mistrza, wiec zamiast sie wymadrzac, ze grasz dla zabawy, idz kup slownik ew. jakas ksiazke z cwiczeniami ortograficznymi:)

Jakbys wygral, tez bys sie szczycil, taka natura czlowieka:) POzatym nie pierwszy raz dostales od NAS lanie:)
 

DeletedUser162325

Guest
daj spokój przeciez ty grac nie umiesz człowieku ile razy cie przejmowałem i jechałem ile razy mało nie klekałes na kolana zebym cie nie jechał i sojuszu chciałes wez sie zastanów co piszesz zabolało bo prawda boli co nie??


a co do ciebie nie kazdy gra dla topki jak ty zeby sie nia podniecac przywołam tu zumira który wbijał dla frajdy i gral jak chciał i ja tez gram tak pare rundek i co z tego ze przejeliscie wioske jak tam kuznia na 5 była bo nawet do pałacu nupie nie szłem i pózniej sie podniecacie ze pałacu nie miałem nie najlepiej poałac postawic tak jak ty przy wiosce 3k hahaha


powiedz kiedy mnie przejąłeś kuźnie miałeś na 15 a nie na 5 a powiedz mi gdzie było twoje plemię żeby wbic klina??? a i kto widział atakowac deffem?:p
popraw ortografię a potem do ludzi:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
na kolanach to ty możesz klęczec jak robisz....

powiedz kiedy mnie przejąłeś kuźnie miałeś na 15 a nie na 5 a powiedz mi gdzie było twoje plemię żeby wbic klina??? a i kto widział atakowac deffem?:p
popraw ortografię a potem do ludzi:cool:

nie pogrązaj sie człowieku twój nick okresla wszystko o tobie

taki off. Ile masz lat? Czlowiek uczy sie na bledach, ale "szlem" mowi dziecko 7 letnie. Poza tym we wczesniejszych rozmowach z Toba zauwazylem inne bledy, praca czyni mistrza, wiec zamiast sie wymadrzac, ze grasz dla zabawy, idz kup slownik ew. jakas ksiazke z cwiczeniami ortograficznymi:)

Jakbys wygral, tez bys sie szczycil, taka natura czlowieka:) POzatym nie pierwszy raz dostales od NAS lanie:)

dobrze ze podkresliłes Nas bo 4vs 1 to nie uczciwa walka ale co tam tylko to potraficie czemu lesio sam sobie nie poradził z koro taki pro z niego? sam sie przyznajesz 4 vs1 i na kazdego tak graty nupie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser146505

Guest
a ten gracz NieUmieszGrać na serio nie potrafi grać:)
z sit36 męczyli się całą godzinę aby odbić wioskę i przejąć moją startową:)
udał się jeden cel, bo na telefonie grałem:)
ja proszę abyście ludzie nauczyli się grać, bo wasz poziom jest zbyt niski:)

mam do Ciebie prośbę son goten nie wygrasz z noobami, oni sami się pokonają:)
 

DeletedUser162325

Guest
nie pogrązaj sie człowieku twój nick okresla wszystko o tobie

ale na moim nicku nie musi grac mój kuzyn żeby ci zaliczyc kilka topek.
odkąd twój kuzyn nie gra na koncie to raz w topce byłeś i to jak on prosił żeby nikomu nie mówic że on tam gra bo jak ty tam wrócisz to cię będą jechac;)

a ten gracz NieUmieszGrać na serio nie potrafi grać:)
z sit36 męczyli się całą godzinę aby odbić wioskę i przejąć moją startową:)
udał się jeden cel, bo na telefonie grałem:)
ja proszę abyście ludzie nauczyli się grać, bo wasz poziom jest zbyt niski:)

mam do Ciebie prośbę son goten nie wygrasz z noobami, oni sami się pokonają:)

a ile ci szlachty sklinowałem jak wioskę mi przejmowałeś:D
męczyliśmy się bo czekałem aż podeślesz do mojej wiochy przejętej po 3k deffa gdzie technologie były na 1 poziomioe na 10 możliwy i mur zero to trzeba byc noobem a ja se napisze że grałem na kalkulatorze:D

dobrze ze podkresliłes Nas bo 4vs 1 to nie uczciwa walka ale co tam tylko to potraficie czemu lesio sam sobie nie poradził z koro taki pro z niego? sam sie przyznajesz 4 vs1 i na kazdego tak graty nupie

bo u nas widac zgranie drużyny a nie to co u was kajteklondyn miał deffa i co ani jednej piki ci nie podesłał więc wiesz gdzie cię mają w ....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
bo u nas widac zgranie drużyny a nie to co u was kajteklondyn miał deffa i co ani jednej piki ci nie podesłał więc wiesz gdzie cię mają w ....

po co miał mi dawac deffa ze tak zapytam ma ja wiedziałem ze zbychu 5k topora i 2k lk musiał bym byc głabem takim jak ty zeby prosic o deffa
 

DeletedUser

Guest
Daj spokój jeszcze się chłopak zalamie i kto bedzie deffem na sp atakował:D
NieUmieGrac?x3- trochę szacunku dla gotena bo jak byś wiedział kto to jest inaczej byś gadał.
 

DeletedUser163850

Guest
po co miał mi dawac deffa ze tak zapytam ma ja wiedziałem ze zbychu 5k topora i 2k lk musiał bym byc głabem takim jak ty zeby prosic o deffa

ty masz nie zgraną ekipę wystarczyło na 1 rundzie turniejowej fake na terrora posłać i bez problemu wieś straciłeś, potem Bonero też stracił 1 a na drugiej padł zbychowi off, fakt przejeliście nam 1 wieś ale mieliście ją przez 30 sekund po czym została odbita :)
 

DeletedUser146505

Guest
Piszecie że ja nie umiem grać a to większosć z was sie męczy ze mną gdy gram na fonie
 
Status
Zamknięty.
Do góry